Okoliczności Jaki prezent na 80 urodziny?

Jaki prezent na 80 urodziny?

-

80-latkowi może brakować towarzystwa innych ludzi. Dzieci i wnuki w codziennym zabieganiu zaglądają do niego rzadziej, czasem mieszkają daleko i nie mają takiej możliwości. Urodziny to okazja by się skrzyknąć i przyjechać z tortem. Sama niezapowiedziana wizyta będzie dużą niespodzianką. Posiedźmy, porozmawiajmy, a nasz jubilat na pewno będzie szczęśliwy.

Z okazji 80 urodzin możemy wręczyć zdjęcia w różnej postaci. Pamiętajmy, że to przedstawiciele innego pokolenia. Zdjęcia trzymają na półkach i w albumie, a nie na dysku twardym. Jeśli jubilat ma wnuki, koniecznie przywieźmy ich zdjęcia. Najlepiej, żeby zrobiły to osobiście. Dziadek lub babcia dołożą je do zapewne pokaźnej wystawy na komodzie, ale jeszcze przez długie miesiące będą mieli z tego radość. W ramach prezentu możemy też przygotować album ze zdjęciami. Fotografie powinny być w dużych rozmiarach, a na zdjęciach mogą być wnuki i pozostali członkowie rodziny. Innym rozwiązaniem na album w prezencie jest zebranie starych zdjęć jubilata. Odnowienie ich, jeśli są zniszczone, bo często leżą w pudełkach i latami nikt do nich nie zaglądał i wklejenie do albumu. Album ze starymi zdjęciami to taka mała podróż w czasie.

Na 80. urodziny możemy sprezentować fotel bujany. Mając tyle lat można już sobie pozwolić na godziny zasłużonego wypoczynku w takim właśnie fotelu. Wystarczy dorzucić koc i poduszkę i bardzo pożyteczny prezent gotowy. Możemy też wręczyć ciepły szal albo kamizelkę, która ogrzeje plecy. Wśród prezentów ubraniowych mogą znaleźć się też swetry, ciepła bielizna, piżama czy koszula nocna.

Zastanówmy się także nad prezentami, które ułatwią 80-latkowi codzienne życie. Może np. potrzebuje czajnika bezprzewodowego, lampki, nowego radia lub ciśnieniomierza.

Odpowiednim prezentem dla osiemdziesięciolatka wydają się też preparaty wzmacniające i regenerujące. Mają korzystny wpływ na serce, skórę, włosy i na ogólne samopoczucie. Środki te są dobrane do wieku i kondycji człowieka. W ramach prezentu możemy też wręczyć kosz z owocami. Taki podarunek jest wskazany szczególnie zimą.

Z okazji urodzin możemy zabrać naszego osiemdziesięciolatka na rodzinny obiad do restauracji. Przyjemność z takiego wyjścia będziemy mieli wszyscy.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na 80 urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Poród rodzinny – za i przeciw

Z pewnością każdy mężczyzna, który ma zostać ojcem, słyszy pytanie od rodziny, znajomych: „Czy będziesz przy porodzie”? Obecność mężczyzny na porodówce nikogo już nie dziwi. Decyzja o wspólnym porodzie powinna jednak zostać uzgodniona wcześniej, gdyż kilka kwestii trzeba razem przedyskutować.

Kiedy wziąć kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny jest produktem, który ma celu skompensowanie wszystkich rat kredytobiorcy do jednej mniejszej. Nie zawsze klienci pamiętają, że kredyt ten jest przeznaczony dla osób, które jeszcze nie popadły w duże kłopoty finansowe, a jedynie dla tych zapobiegliwych.

Zobacz też

Jak pielęgnować paznokcie i skórki?

Oprócz zdrowo wyglądającej płytki paznokcia (lekko różowa, błyszcząca) ważny jest również wygląd przylegającej do niej skóry. Powinna ona być nawilżona i gładka, a jeśli nie chcemy aby sprawił nam większych problemów powinna być również bez tzw. „zadziorków”.

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Jaką sukienkę na lato wybrać?

Odpowiednio wybrana sukienka na lato to idealny strój dla pań. Nie dość, że wyglądają w nich bardzo kobieco, to...

Może Cię zainteresuje: