Pomysł na wieczór kawalerski - body sushi

Okoliczności    
ocena

Czynność niemalże rytualna. Rzecz jasna chodzi o jedzenie sushi, w tym wypadku jednak łączące przyjemne z pożytecznym, gdzie za pożyteczne uznaje się zdrowe jedzenie, a za przyjemne – kosztowanie go bezpośrednio z ciała nagiej modelki.

Pomysł na wieczór kawalerski - body sushi

sxc.hu

Pomimo że body sushi jest sposobem jedzenia tradycyjnych potraw kuchni japońskiej, do których należy sushi oraz sashimi, w samej Japonii nie jest on rozpowszechniony. Wynika to z faktu kojarzenia tej formy podawania sushi bardziej z prostytucją niż z ekskluzywną i wysublimowaną formą spożywania tego dania. Japońscy eksperci uważają także, że taka forma podawania sushi niszczy jego prawdziwy smak, ponieważ ciało kobiety podgrzewa danie. Body sushi szybko zyskało popularność w Stanach Zjednoczonych, z których trafiło do wielu krajów europejskich, także do większych miast w Polsce.

Rozebrana modelka leży na stole, na niej układa się potrawy. Spożywanie sushi z jej nagiego ciała może mieć miejsce w organizacji świadczącej takie usługi lub bezpośrednio w domu zamawiającego. Formą szczególnie atrakcyjną i często zamawianą na wieczory kawalerskie jest body sushi w limuzynie lub na jachcie. Cena takiej rozrywki waha się zazwyczaj pomiędzy 2 a 3 tys. zł. W celu większego urozmaicenia wieczoru można zamówić podwójne sushi serwowane na dwóch ciałach modelek. Taka przyjemność to koszt ok. 5 tys. zł.

Modelki nierzadko posiadają dodatkowe gadżety jak anielskie skrzydła, skórzane przepaski na oczy, kolorowe pióra. Często, co także cieszy się powodzeniem podczas wieczorów kawalerskich, body sushi poprzedza striptiz wykonany przez modelkę. Panie ponadto są przywiązywane do stołu co rozgrzewa atmosferę, dodając nieco pikanterii.

Zdarza się, że rytuał spożywania przeradza się w artystyczny pokaz. Oprócz modelki-stołu pojawiają się dodatkowe panie wystylizowane na gejsze.

Bywają tacy, którzy uważają ceremonię body sushi za uprzedmiotowienie kobiety i jej ciała, inny odnajdują w niej niemalże artystyczny pierwiastek. Ważne jest zdanie sobie sprawy z faktu, że nie chodzi w tym wypadku pierwszorzędnie o możliwość patrzenia na kobiece wdzięki, ale o ich wpływ na jedzenie i aurę spożywania potrawy, której smak jest najistotniejszy.

Aby zorganizować koledze wieczór kawalerski z takimi nieziemskimi, a raczej azjatyckimi atrakcjami wystarczy poszukać w Internecie odpowiedniej oferty. Najpopularniejszy jest body sushi w limuzynie, którego koszt wynosi średnio ok. 160 zł od osoby.

Co myślicie o body sushi? Czy to dobry pomysł na wieczór kawalerski? Wypowiedzcie się!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 2 =