Pomysł na wieczór panieński – limuzyna

Okoliczności    
ocena

Jesteś świadkową i chcesz zafundować swojej kumpeli niezapomniany wieczór panieński? Jeśli obchód po okolicznych knajpach wydaje Ci się oklepany, możesz go urozmaicić i sprawić, że przyszła panna młoda poczuje się jak królowa. Wynajmij na tę szaloną i szałową noc limuzynę!

Pomysł na wieczór panieński – limuzyna

sxc.hu

Wynajęcie limuzyny nie wymaga długich godzin spędzonych w internecie na poszukiwaniu firm, które prowadzą taką ekskluzywną działalność. Okazji do świętowania jest wiele, tak jak wiele jest modeli oferowanych limuzyn. Cena wynajmu w większości zależy od terminu (dnia w tygodniu) oraz czasu, w którym szofer będzie was woził. Im dłużej będziesz „wozić się” po mieście, tym mniej zapłacisz. Z reguły najdroższa jest pierwsza godzina oraz usługa na krótko. Jeśli planujesz objazd kilku strategicznych punktów podczas wieczoru panieńskiego impreza w limuzynie kosztować będzie ok. 1000 zł.

Profesjonalnie wyglądający szofer podjeżdża wybranym modelem samochodu pod dom panny młodej. Następnie wychodzi po nią i wprowadza do luksusowego wnętrza. Następnie kolejno zabiera pozostałe uczestniczki imprezy. Dziewczyny mają do dyspozycji zmrożonego szampana oraz inne napoje wyskokowe. Wnętrze limuzyny może być klasycznie eleganckie lub przystrojone w celu podkręcenia z założenia gorącej atmosfery tej wyjątkowej nocy. Często pośrodku limuzyny, otoczonej pięknie obitymi fotelami znajduje się rura, będąca narzędziem popisów zamówionego tancerza. Zabawie towarzyszy profesjonalnie brzmiąca muzyka. We wnętrzu znajdują się ekrany, na których można wyświetlić prezentację specjalnie przygotowaną dla przyszłej panny młodej pełne jej zdjęć, głównie tych zabawnych i przywołujących miłe wspomnienia. Podróż może także umilić zamówiony wokalista lub pan do towarzystwa.

Dziewczyn w doborowym towarzystwie i sympatycznej atmosferze zaliczają kolejne punkty, wyznaczone na mapie atrakcji wieczoru panieńskiego. Mogą odwiedzić SPA, gdzie oddadzą się błogiemu, relaksacyjnemu masażowi albo kosmetyczkę, która ekstrawagancko wymaluje je specjalnie na tę okazję. Mogą także zawitać do wypożyczalni kostiumów, z której wyjdą w roli seksownych pielęgniarek lub tancerek z saloonu na Dzikim Zachodzie.

Urozmaicając sobie to luksusowe wędrowanie mogą grać w różne gry, niektóre wymagają przystanków, ponieważ główna bohaterka będzie musiała pocałować brodatego mężczyznę napotkanego w okolicznym pubie czy kupić na najbliższej stacji benzynowej truskawkowe prezerwatywy.

UWAGA!

Panieński w limuzynie jest także bezpieczny, bo co jak co, ale imprezowiczki nie muszą martwić się o powrót do domu, który przecież po paru drinkach może być nieco problematyczny.

Jak wyglądał Wasz wieczór panieński? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 2 =