Okoliczności Pomysł na wieczór panieński – limuzyna

Pomysł na wieczór panieński – limuzyna

-

Wynajęcie limuzyny nie wymaga długich godzin spędzonych w internecie na poszukiwaniu firm, które prowadzą taką ekskluzywną działalność. Okazji do świętowania jest wiele, tak jak wiele jest modeli oferowanych limuzyn. Cena wynajmu w większości zależy od terminu (dnia w tygodniu) oraz czasu, w którym szofer będzie was woził. Im dłużej będziesz „wozić się” po mieście, tym mniej zapłacisz. Z reguły najdroższa jest pierwsza godzina oraz usługa na krótko. Jeśli planujesz objazd kilku strategicznych punktów podczas wieczoru panieńskiego impreza w limuzynie kosztować będzie ok. 1000 zł.

Profesjonalnie wyglądający szofer podjeżdża wybranym modelem samochodu pod dom panny młodej. Następnie wychodzi po nią i wprowadza do luksusowego wnętrza. Następnie kolejno zabiera pozostałe uczestniczki imprezy. Dziewczyny mają do dyspozycji zmrożonego szampana oraz inne napoje wyskokowe. Wnętrze limuzyny może być klasycznie eleganckie lub przystrojone w celu podkręcenia z założenia gorącej atmosfery tej wyjątkowej nocy. Często pośrodku limuzyny, otoczonej pięknie obitymi fotelami znajduje się rura, będąca narzędziem popisów zamówionego tancerza. Zabawie towarzyszy profesjonalnie brzmiąca muzyka. We wnętrzu znajdują się ekrany, na których można wyświetlić prezentację specjalnie przygotowaną dla przyszłej panny młodej pełne jej zdjęć, głównie tych zabawnych i przywołujących miłe wspomnienia. Podróż może także umilić zamówiony wokalista lub pan do towarzystwa.

Dziewczyn w doborowym towarzystwie i sympatycznej atmosferze zaliczają kolejne punkty, wyznaczone na mapie atrakcji wieczoru panieńskiego. Mogą odwiedzić SPA, gdzie oddadzą się błogiemu, relaksacyjnemu masażowi albo kosmetyczkę, która ekstrawagancko wymaluje je specjalnie na tę okazję. Mogą także zawitać do wypożyczalni kostiumów, z której wyjdą w roli seksownych pielęgniarek lub tancerek z saloonu na Dzikim Zachodzie.

Urozmaicając sobie to luksusowe wędrowanie mogą grać w różne gry, niektóre wymagają przystanków, ponieważ główna bohaterka będzie musiała pocałować brodatego mężczyznę napotkanego w okolicznym pubie czy kupić na najbliższej stacji benzynowej truskawkowe prezerwatywy.

Uwaga!

Panieński w limuzynie jest także bezpieczny, bo co jak co, ale imprezowiczki nie muszą martwić się o powrót do domu, który przecież po paru drinkach może być nieco problematyczny.

Jak wyglądał Wasz wieczór panieński? Dajcie znać w komentarzu.

Joanna Nieć

Joanna Nieć – kulturoznawca i menager kultury. Dziennikarskie kroki stawiała w kilku redakcjach. Zaczynała w miesięczniku studenckim, potem weszła z piórem do krakowskiej prasy. Współpracowała także z lokalną telewizją internetową. Opisywała, relacjonowała, komentowała. Zawsze stawia na rzetelność komunikatu i jednoczesne przekazanie go z polotem. Laszka sądecka od kilku lat związana z Krakowem.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Dotychczasowa edukacyjna i zawodowa ścieżka pokazała mi, że pisanie sprawia mi największą frajdę. Pisałam o krakowskich wydarzeniach codziennych, mam na swoim koncie kilka felietonów i wywiadów. Najbardziej cieszyło mnie pisanie o kulturalnych imprezach w Krakowie.

Podpatrywanie studenckiego życia i uczestniczenie w nim pozwoliło mi wychwycić kilka smaczków z imprezowego życia studenta. Każdą obserwację pointowałam w głowie odpowiednimi wnioskami i rozwiązaniami, czego wyrazem są moje porady na Spec.pl. Okazało się, że imprezowanie ma swoje zagwozdki, na które trzeba znaleźć patent.

W swoich poradach staram się podpowiedzieć, jak w danej sytuacji należy się zachować – żeby zabłysnąć, lub się nie zachowywać – żeby nie zbłaźnić się. Podaję na tacy propozycje imprezowego menu oraz sposoby zorganizowania domówki czy parapetówki. Sprawy z pozoru proste. Z pozoru, bo zazwyczaj okazuje się, że rzeczy proste są najbardziej skomplikowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Projekt wnętrza – ile kosztuje, cena

Jeszcze kilkanaście lat temu z usługi projektowania wnętrz korzystali jedynie właściciele lokali użytkowych i bardziej zamożne osoby, które chciały niebanalnie urządzić swoje mieszkanie czy dom. Dziś branża aranżacyjna staje się coraz bardziej popularna, a coraz więcej osób pozwolić sobie może na zlecenie stworzenia projektu specjaliście. Dzieje się tak m.in. z uwagi na rosnącą konkurencję miedzy firmami, które oferują wyjątkowo atrakcyjne ceny. Uważajmy jednak, bo tak jak w przypadku wielu innych dziedzin, taniej nie zawsze oznacza lepiej.

Jak zrobić punkt przywracania systemu?

Dzięki punktom przywracania systemu możliwe jest przywrócenie plików systemowych oraz ustawień do ich wcześniejszego stanu bez modyfikacji plików użytkownika. Punkty te są tworzone automatycznie co pewien okres czasu oraz przed zdarzeniami systemowymi takimi jak instalacja danego programu lub sterownika. Możliwe jest również samodzielne dodanie punktu przywracania systemu.

Zobacz też

Jak wyszukiwać w Google?

Wyszukiwarka Google to bardzo proste narzędzie umożliwiające przeszukiwanie praktycznie całych zasobów Internetu. Podstawowe wyszukiwanie przebiega w łatwy sposób, wystarczy wpisać frazę w pole tekstowe wyszukiwarki i kliknąć przycisk „szukaj”. Natychmiast pojawiają się wyniki wyszukiwania.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: