Pomysły na oryginalne prezent urodzinowy

Okoliczności    
ocena

Wybierasz się na urodziny i nie wiesz, jaki prezent wybrać dla solenizanta? Odwiedzasz kolejne sklepy i nie spotykasz nic czego jeszcze nie widziałaś? Przeczytaj nasz propozycje i wybierz coś oryginalnego z naszej listy!

Pomysły na oryginalne prezent urodzinowy

Fot. Anita Szot

Przedstawiamy zestaw pięć oryginalnych prezentów, jakie znaleźliśmy na półkach sklepowych.
kaktus

1. Aroma kaktus – pomoże Ci zrelaksować się i odświeżyć umysł podczas pracy przy komputerze. Zabawnie wyglądający sztuczny kaktus na podstawce, po podłączeniu do portu USB, będzie wydzielał uspokajającą woń olejków zapachowych. Kilka kropel zaaplikowanych do małego zbiorniczka, wystarczy na cały dzień aromaterapii. Gadżet ma niewielkie rozmiary, dlatego można go zabrać do pracy, natomiast różnokolorowe diody zapewnią mleczną poświatę.

2. Podgrzewane pantofle – świetnie sprawdzą się w domu, kiedy oglądasz film, czytasz książkę czy szukasz czegoś w sieci. Są zabawne i wykonane z przyjaznych dla ciała materiałów, a oprócz tego posiadają podpięcie do portu USB. Podłączenie ich do prądu powoduje uruchomienie drobnego i bezpiecznego dla użytkownika mechanizmu, umieszczonego w podeszwie. Właściciel czuje przyjemne ciepło, a po odpięciu kabla, może mieć na stopach zwykłe kapcie.

Fot. photoxpress.com

3. Świecące szklanki – szklanki Glass Shine przeznaczone są do napojów alkoholowych. W ofercie producenta można znaleźć szkło odpowiednie dla różnego rodzaju drinków, a także piwa. Cechą charakterystyczną tych produktów jest to, że świecą po ich dotknięciu na wybrany kolor (dostępne warianty to biel, czerwony, niebieski, żółty, zielony). Poświata gaśnie, gdy odkładamy napój.

świecące szklanki Fot. sxc.hu

A jakie Wy macie pomysły? Co sami chcielibyście otrzymać?

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 2 =