Pomysły na prezent na 18-tkę

Okoliczności    
ocena

Osiemnaste urodziny to czas, gdy wkraczamy w dorosłość. Kupując solenizantowi prezent powinniśmy zadbać o jego wyjątkowość.

Pomysły na prezent na 18-tkę

photoxpress.com

Uzyskanie pełnoletności jest niezwykłym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Osiemnastki stają się ważnym wydarzeniem w życiu towarzyskim młodych ludzi i mają wyjątkową oprawę. Często solenizanci organizują dwa przyjęcia – jedno dla rodziny i drugie dla przyjaciół. Jest to dobry pomysł, chociaż wymaga większej inwestycji zarówno czasowej, jak i finansowej.

W zależności od tego, jakim gościem i na jakim przyjęciu jesteś, musisz dostosować swój prezent do okoliczności. Nie powinieneś kupować sprośnego lub dwuznacznego prezentu solenizantowi, który rozpakuje go publicznie w gronie rodziny. Jednocześnie ten sam prezent budzący w innych okolicznościach kontrowersje lub oburzenie, w mniej formalnym gronie wśród rówieśników i przyjaciół wywoła z pewnością salwę śmiechu.

Osiemnastka to doskonała sposobność do wręczania śmiesznych prezentów i gadżetów. Stanik z cukierków, imprezowy kask, toaletowy zestaw golfowy czy śmieszny ręcznik to tylko nieliczne z propozycji sklepów internetowych, oferujących niezapomniane prezenty.

Warto jednak pamiętać o przełomowości chwili i kupić coś, co będzie symbolizowało osiągnięcie statusu dorosłej osoby. Takie prezenty powinni wręczać dorośli – rodzice, chrzestni, wujostwo, dziadkowie. Doskonałym pomysłem jest założenie młodemu człowiekowi konta inwestycyjnego, wpłacenie początkowego kapitału, który będzie mógł inwestować. Świetnym pomysłem jest wykupienie kursu gracza giełdowego. Wprowadzenie młodego człowieka w arkana biznesu z pewnością będzie stanowiło niezapomniany prezent.

Doskonałym prezentem może być również biżuteria, zegarki, sprzęt grający, aparaty, wszelkiego rodzaju akcesoria i gadżety związane z zainteresowaniami solenizanta. Możemy tak naprawdę kupować wszystko, co trafia w gusta osoby obdarowanej. Raczej nie są jednak  wskazane nudne praktyczne prezenty, takie jak ręczniki i pościel. To zbyt trywialny prezent na tak wyjątkową okazję.

Jakie są Wasze pomysły na prezent z okazji osiemnastych urodzin? Czekam na Wasze komentarze.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =