Prezent dla chłopaka - Walentynki

Okoliczności    
ocena

Święto zakochanych to wyjątkowy dzień dla wszystkich szczęśliwych par. Czym obdarować naszego partnera, aby nigdy nie zapomniał chwil spędzonych z ukochaną osobą?

Prezent dla chłopaka - Walentynki

sxc.hu

Mimo, że walentynki zagościły w naszym kraju już na dobre, o czym świadczą chociażby wystawy w sklepach, święto to wciąż budzi mnóstwo kontrowersji, dzieląc naszą społeczność na jego zwolenników i zdecydowanych przeciwników. Jedni uważają, że każda okazja jest dobra, aby okazać drugiej osobie miłość. Inni przeciwnie, nie znoszą tego komercyjnego święta bojkotując je tak często jak to możliwe. Jedno jest pewne, nie sposób przejść nad walentynkami do porządku dziennego.

Przede wszystkim powinniśmy zacząć od wręczenia ukochanemu walentynkę, czyli kartkę z okazji święta zakochanych. Są one doskonałym prezentem zarówno dla pań jak i dla panów. Możemy potraktować ją żartobliwie lub lirycznie, wyrażając swe uczucia. Walentynkę możemy przesłać pocztą – wówczas jednak ryzykujemy, że dotrze ona do partnera zbyt wcześnie lub zbyt późno. Oczywiście jest to najlepsza metoda w przypadku partnerów, którzy w dniu św. Walentego są daleko od siebie. Jeśli jednak mieszkamy z partnerem lub często go widujemy, wówczas możemy dyskretnie podłożyć mu kartkę z wyznaniem do torby lub schować między służbowe dokumenty, z których tego dnia będzie korzystał.

jak wybrać prezent walentynkiphotoxpress.com

UWAGA!

Prezent, jaki damy naszemu partnerowi w dużej mierze jest zależny od jego zainteresowań oraz naszego związku. Jeśli jest to początkowy etap relacji, wówczas romantyczna kolacja, bilety na koncert jego ulubionego zespołu czy do teatru na ulubiony spektakl z pewnością wywołają entuzjastyczną reakcję. Warto także wykorzystać ten dzień, aby doświadczyć czegoś nowego – możemy na przykład wybrać się na wyścigi gokartów, zapisać na taniec latino czy sztuki walki. Doskonałym pomysłem jest wspólny skok na bungee czy ze spadochronem.

Doskonałym pomysłem dla małżeństw i związków o długim stażu są gadżety erotyczne. Każdy mężczyzna będzie zachwycony prezentem, który urozmaici życie erotyczne i wprowadzi do niego odrobinę pikanterii. Wszelkie akcesoria, które nie poniżają godności żadnej ze stron są dozwolone.

Jakie prezenty robicie swoim chłopakom z okazji Walentynek? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =