Romantyczny sylwester we dwoje - pomysły

Okoliczności    
ocena

Jeśli nie lubisz hucznych imprez, a czas spędzony z Twoją drugą połówką uważasz za najcenniejszy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ostatnią noc starego roku spędzić razem. Pamiętaj tylko, że siedzenie przed telewizorem, nawet w objęciach może niekoniecznie okazać się najlepszym pomysłem na spędzenie sylwestra we dwoje.

Romantyczny sylwester we dwoje - pomysły

photoxpress.com

Jeśli jesteście romantykami, z pewnością miły dla Was będzie sylwester przy blasku świec. Zarezerwujcie stolik w restauracji, w której najbardziej lubicie przebywać, wybierzcie dania, które wręcz pieszczą Wasze podniebienia. Tej nocy nie zwracajcie uwagi na ceny. Zadbajcie o oprawę muzyczną, nie wahajcie się zatańczyć kilka romantycznych numerów. Korzystajcie ze swojej wzajemnej obecności i atmosfery miejsca.

Jeśli chcesz ująć swoją drugą połówkę, zorganizuj kolację na dachu. Udekoruj odpowiednio stolik, zadbaj o muzykę, zabierz szampan i kieliszki. Taki sylwester pod gwieździstym niebem z pewnością będzie dla Twojej ukochanej niebiańskim przeżyciem. Pozostając w romantycznym, a jednocześnie oryginalnym klimacie – zaproś partnerkę na piknik z widokiem na niebo. Wybierz jakiś malowniczy plener, aby nie było Wam zimno, nie zapomnij o ogrzewaczu. Przygotuj kilka przekąsek, nie zapomnij o szampanie.

Jeśli mieszkacie w pobliżu górskich kurortów, wynajmij domek w górach. Zadbaj o to, aby nie zabrakło w nim kominka i góralskiego wystroju. Romantyczną noc sylwestrową masz jak w banku.

Jeśli oboje jesteście miłośnikami teatru, możecie wybrać się na sztukę, a po jej zakończeniu zaszyć się w cieple swojego domu i przy muzyce oraz wcześniej przygotowanej kolacji spędzić sylwestra we dwoje.

Urządźcie Sylwestra w domu pod hasłem „wspólne gotowanie”. Przy romantycznej muzyce prządźcie sushi, obejrzyjcie razem dobry film, a potem nacieszcie się sobą i wspólnie spędzonym czasem.

Zawsze możesz stworzyć pozory nudnej atrakcji sylwestrowej. Możesz zaprosić ją niby bez większego polotu na film do swojego mieszkania, a tymczasem... podłogę wyściel dywanem z płatków róż, każdy kąt udekoruj świecą, zamów wykwintną kolacją, wynajmij skrzypka, który umili Wam pierwsze minuty wspólnej nocy.

Możesz także porwać swoją drugą połówkę na szaloną zabawę. Weź ją do wesołego miasteczka lub na wieczór masaży w SPA dla dwojga.

Odpowiednio wcześnie zarezerwuj lot do egzotycznego kraju lub jednej ze stolic europejskich. Kilka dni przed wylotem poinformuj partnera, aby miał czas na spakowanie potrzebnych rzeczy. Ewentualnie spakuj narzeczoną, jeśli wiesz, jakie rzeczy mogą się jej przydać podczas wyprawy. Podstępem zwab ją do samochodu i udajcie się nim na lotnisko. Sylwester – nawet plenerowy, spędzony pod Wieża Eiffela – będzie niezapomnianą niespodzianką.

Czy macie inne pomysły na zorganizowanie romantycznego sylwestra we dwoje? Opowiedzcie nam o nich.

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 5 =