Zabawy na wieczór panieński w domu

Okoliczności    
ocena

Wieczór panieński to umowna nazwa ostatniej imprezy Panny Młodej przed ślubem bez męża. Panna Młoda spędza go w towarzystwie druhny, przyjaciółek i zaproszonych koleżanek. Ma być wesoło i – co najważniejsze – wieczór panieński powinien być imprezą zapamiętaną na całe życie. Nie ważne czy spędzimy go w klubie, w domu czy na szalonej wyprawie w nieznane.

Zabawy na wieczór panieński w domu

http://pixabay.com

Wieczór panienieński w domu nie musi być wcale nudny. Możemy urządzić wieczór tematyczny w klimacie greckim, hiszpańskim, chińskim lub wysp Bahama. Do klimatu musi pasować strój, wystrój mieszkania i jedzenie. Można także przygotować quiz dotyczący miejsca do którego nawiązujemy. Na domowy wieczór panieński przygotowujemy zestaw filmów, mogą to być ulubione filmy Panny Młodej, filmy które lubiłyśmy oglądać wspólnie lub coś czego nie znamy. Pamiętajmy, że seans filmowy wymaga odpowiedniej oprawy, musi być popcorn i lody. 

Na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć zabaw. Możemy na przykład bawić się w "prawdę i kłamstwo". Każdy mówi jakieś zdanie o sobie, a pozostałe uczestniczki wieczoru mówią czy jest to zdanie prawdziwe czy fałszywe. Wygrywa osoba, która odganie najwięcej zdań prawdziwych.

Inną zabawą jest zabawa w "dziesięć pytań". Osoba wybiera jakiś przedmiot z pomieszczenia w którym się wszyscy znajdują. Pozostali uczestnicy zadają pytania dotyczące tego przedmiotu. Pytań może być tylko 10, a osoba pytana może mówić tylko "tak" albo "nie". Możemy także przygotować zestaw pytań dotyczących narzeczonego. Wcześniej warto go podpytać o różne sprawy, żeby pytania nie były zbyt proste.

Na domowej imprezie świetnie wypadają kalambury. Hasła możemy rysować albo pokazywać, a dotyczyć mogą one na przykład wesela. Postarajmy się o drobne nagrody do konkursów.

Na wieczorze panieńskim wręczamy Pannie Młodej prezenty. Zazwyczaj jest to bielizna, ale możemy zrobić prezent składkowy i kupić ładną biżuterię. Możemy także przygotować prezentację, która będzie pamiątką dla Panny Młodej. Mogą składać się na nią zdjęcia od lat najmłodszych, zdjęcia z wakacji, szkoły i studiów. Dorzucamy do nich kilka śmieszne komentarze, przypominamy sytuacje w jakich zdjęcia powstały i pamiątka będzie doskonała.

Z okazji wieczoru panieńskiego możemy także zafundować Pannie Młodej profesjonalą sesję fotograficzną. Z takiego prezentu będzie się mogła później cieszyć razem z mężem.

Możemy także zorganizować wypad poza miasto. Zamykamy się w domku letniskowym i tam bawimy się do białego rana. Możemy także zorganizować naszej Pannie Młodej ekstremalny wieczór panieński. Zabierzmy ją na tor cartingowy, zorganizujmy paintball lub inną rozrywkę zarezerwowaną zazwyczaj dla mężczyzn.

Macie inne pomysły na fajne zabawy na wieczorze panieńskim? Dajcie znać!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 4 =