Zabawy, pomysły na wieczór kawalerski

Okoliczności    
ocena

Wieczór kawalerski to ostatni wieczór mężczyzny, który spędza razem z kolegami będąc stanu wolnego. Panowie obchodzą go zazwyczaj hucznie, ale nikt nie powiedział, że impreza z tej okazji musi skończyć się pijaństwem i towarzystwem rozebranych pań. Ale jak wiadomo wszystko jest kwestią gustu.

Zabawy, pomysły na wieczór kawalerski

photoxpress.com

Wieczory kawalerskie to zazwyczaj okazja do świetnej zabawy. Organizuje go drużba Pana Młodego, który ma za zadanie zaprosić innych panów, no i zorganizować rozrywkę. Pomysłów na urozmaicenie kawalerskiego spotkania jest sporo.

Po pierwsze nikt nie powiedział, że tak zwany "wieczór kawalerski" musi odbyć się wieczorem. Możemy na przykład spędzić razem z panem młodym i jego kolegami weekend z adrenaliną. Wybierzmy się na paintball. Najlepiej wybrać się do firmy, która zajmuje się paintballem profesjonalnie. Będziemy mieli zapewniony sprzęt, ubezpieczenie i odpowiedni do tego teren. Paintball to zazwyczaj świetna zabawa dla wszystkich uczestników rozgrywek. Dla Pana Młodego można przygotować zadania specjalne, niech biega najwięcej, strzela najwięcej i ma do czynienia z najsilniejszym przeciwnikiem. Nie zapominajmy, że to jego dzień i on ma się wykazać.

Możemy także zabrać naszego kawalera na naukę latania. Lot na paralotni to niezwykłe przeżycie, osobie która pierwszy raz spróbuję tej przygody, nie zabraknie adrenaliny i pięknych widoków. Nie będziemy mieli żadnego problemu z firmą, która zajmuje się kursami na paralotnie.

Kolejną rozrywką w plenerze jest zorbing. Zabawa wygląda niewinnie, ale niewinna wcale nie jest. Zabawa polega na tym, że wchodzimy do specjalnej podwójnej kuli i staczamy się w niej zboczem. Czasem kule wrzucane są także do rwącego potoku.

Miłośników błota i silników możemy zabrać na quady. Wiele ośrodków wypoczynkowych w Polsce wypożycza pojazdy i zapewnia przejazdy naprawdę trudnymi trasami. Również w tej sytuacji możemy postarać się o trasy specjalne dla Pana Młodego, na pewno powinien on jechać jako pierwszy.

Jeszcze jedną rozrywką, podnoszącą poziom adrenaliny jest skok na bungee.

Jeśli organizujemy wieczór kawalerski w domu, możemy urządzić imprezę tematyczną. Tematem przewodnim może być wszystko co nam tylko przyjdzie do głowy: Indianie, czterej pancerni i pies, Hans Kloss, włoska mafia etc.... Na taką imprezę możemy zaprosić tancerkę, która oczywiście będzie musiała dostosować się do tematu przewodniego.

UWAGA!

Przygotowując wieczór kawalerski pamiętajmy, że Pan Młody powinien robić tylko to, na co ma ochotę. Warto skonsultować z nim wcześniej czy mają być tancerki i striptizerki. Pan Młody powinien także zdecydować, kto ma uczestniczyć w kawalerskiej imprezie. Jeśli nie mamy środków na wiele rozrywek zaproponujmy imprezę składkową. Panu Młodemu się nie odmawia, a poza tym większość panów chce pożegnać stan kawalerski jak należy.

Macie inne pomysły na wieczór kawalerski? Co sami chcielibyście przy takiej okazji robić? Dajcie znać!

OCENA
3.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 1 =