Życzenia z okazji narodzin córki

Okoliczności    
ocena

Kiedy kolejnym członkiem rodziny staje się mała dziewczynka, rodzice z radością przyjmują gratulacje i życzenia. Tatusiowie dostają bzika na punkcie swojej małej księżniczki, mamusie tylko czekają, kiedy ubiorą córeczką w kolorową sukienkę. Nim to się jednak stanie, cieszą się samym maleństwem. Twoje miłe życzenia pomogą im radośnie przeżywać to wyjątkowe dla rodziny wydarzenie.

Życzenia z okazji narodzin córki

sxc.hu

Pisząc życzenia, które zostaną wręczone rodzicom przy najbliższej okazji lub wysyłając gratulacje sms-em tuż po przyjściu dziecka na świat, zadbaj o to, by podtrzymać radosnym nastrój i szczęście panujące w rodzinie. Możesz posłużyć się gotowymi wierszykami dostępnymi w sieci lub wymyślić bardzo indywidualne gratulacje dopasowane do konkretnej rodziny i okoliczności.

Przykładowe propozycje życzeń z okazji narodzin córki znajdziesz poniżej.

1) Niech Wasz mała różyczka rozkwita najpiękniej w zdrowi i szczęściu. Najserdeczniejsze gratulacje dla dumnych Rodziców!

2) Wasza mała Kruszynka wniosła w Wasze życie dużo szczęścia i miłości. Niech w jej życiu nigdy nie zabraknie radości i poczucia bycia ważnym, docenianym i kochanym.

3) Niech Wasza mała dziewczynka wypełni Wasz dom beztroskim uśmiechem, a każdy zapleciony na jej włosach warkocz niech przypomina Wam, Rodzice, o sile i potędze rodziny.

4) Serdecznie witamy na świecie Waszego małego smyka. Niech każdy spacer będzie dla Waszej córeczki okazją do poznawania uroków otaczającego ją świata. Niech wszystko, co dobre i piękne, wzbudza jej ciekawość i zainteresowanie.

5) Moja Kochana, jeszcze nie tak dawno bawiłaś się lalkami i beztrosko biegałaś po łące... Dziś sama jesteś mamą. Gratuluję Ci małej pociechy i życzę całej Waszej Rodzinie ogromu radości.

6) Kochany, bardzo jestem wzruszony.. Ściskam Ciebie, Twoją żonę i Maleństwo jak najmocniej.

7) Waszej kochanej córeczce życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i radosnego dzieciństwa. Wam, świeżo upieczeni Rodzice, niech nie zabraknie cierpliwości i wyrozumiałości dla kaprysów Waszej małej księżniczki. Serdecznie gratulujemy!

8) Kochani, z całego serca gratulujemy Wam powiększenia rodziny. Niech Wasza córeczka wzrasta w zdrowiu i szczęściu, a w Waszym domu nich od teraz na zawsze gości radość, którą będzie wnosić swoim beztroskim śmiechem.

9) Bardzo cieszymy się, że tak długo oczekiwane maleństwo w końcu pojawiło się na świecie. Wiadomość o narodzinach Waszej córeczki przyjęliśmy z ogromną radością. Całym sercem jesteśmy z Wami i życzymy Wam tego, co najlepsze!

10) Drodzy, niezmiernie cieszymy się, że Wasza wyczekiwana córeczka w końcu pojawiła się na świecie. Składamy Wam najszczersze gratulacje, do których dołączamy najlepsze życzenia – dużo zdrowia, szczęścia i miłości dla całej trójki.

Czego jeszcze życzylibyście rodzicom z okazji narodzin córeczki? Wypowiedzcie się w komentarzu.

OCENA
4.20
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 5 =