Baldurs Gate Dark Alliance - jak szybko rozwinąć postać?

Gry    
ocena

Jeśli chcemy w błyskawiczny sposób zwiększyć swój poziom doświadczenia, to możemy wykonać pewien trik. Szczegóły poniżej.

Baldurs Gate Dark Alliance - jak szybko rozwinąć postać?

Redakcja

Przed walką z dowolnym bossem robimy Save. Następnie przystępujemy do walki. Po pokonaniu przeciwnika powinniśmy zdobyć sporą ilość doświadczenia. Zaraz po walce robimy kolejny Save, ale koniecznie na innym slocie (nie możemy nadpisać poprzedniego stanu gry!).

Następnie wchodzimy do opcji gry – wybieramy opcje Import, a następnie przenosimy wszystkie statystyki (w tym zdobyte właśnie doświadczenie) z save'u, którego właśnie zrobiliśmy (ten po walce z bossem), na ten pierwszy, którego wykonaliśmy przed bossem.

Dzięki tej sztuczce możemy kilkukrotnie powtórzyć daną operację, wracając do miejsca przed walką, ale już z podwyższonym poziomem doświadczenia.

UWAGA!

Sztuczki tej nie można powtarzać w nieskończoność, gdyż po kilku próbach będziemy dostawali coraz mniej punktów doświadczenia. Kiedy tak się stanie wystarczy grać dalej normalnie, aż do walki z następnym większym przeciwnikiem. Sztuczka ta pozwoli zwiększyć nam poziom o kilka dodatkowych leveli bez zbędnego wysiłku.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
3.80
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 5 =