Sałatki

Surówka z czerwonej kapusty i pora – przepis

Czerwoną kapustę jada się na różne sposoby – gotowaną i surową. Zwykle doprawiana jest cebulą, zakwaszana, lubi występować w towarzystwie jabłka.

Surówka z marchewki i pora – przepis

Tradycyjna surówka z marchewki z dodatkiem jabłka i cytryny lub śmietany znana jest każdemu Polakowi i każdej Polce – zwłaszcza tym, którzy mieli okazję korzystać z różnych form zbiorowego żywienia.

Sałatka z pęczakiem – przepis

Znudziły ci się kanapki brane do pracy, a na miejscu nie możesz liczyć na smaczne i zdrowe posiłki? Lubisz pęczak, ale chcesz go jeść w jakiś nietypowy sposób? Potrzebujesz sycącego jedzenia do zabrania w podróż? Dobrze trafiłeś – ta sałatka jest lekkostrawna, sycąca i niezwykle aromatyczna. Daj się uwieść północnoafrykańskim smakom i spróbuj sałatki wprost z Maroka.

Sałatka z kuskusem i cukinią – przepis

Miłośnicy sałatek! Podajemy prosty i szybki przepis na smaczną sałatkę z kuskusu i cukinii, która z pewnością sprosta wymaganiom Waszych podniebień.

Sałatka z rukoli i łososia – przepis

Rukola - kiedyś popularna i chętnie uprawiana w ogrodach i jedzona, później zapomniana, teraz na szczęście przeżywa swój renesans. Ponieważ w smaku jest raczej dość ostra, lepiej sprawdza się w połączeniu z inną sałatą.

Sałatka Tabbouleh – przepis

Tabbouleh to orientalna sałata, którą bardzo prosto można przygotować i u nas. Będziemy potrzebować mięty, cytryny i - oczywiście - kuskusu. Zapraszam!

Sałatka z bakłażanem i kuskusem – przepis

Sałatki z kuskusu są bardzo lekkie, ale i pożywne. Dlatego warto je robić. Można też eksperymentować. Dziś sałatka z bakłażana i kuskusu - smacznego!

Sałatka z makaronem i sałatą lodową – przepis

Makaron pozostały z poprzedniego dnia można wykorzystać na różne sposoby. Jednym z nich jest poniższa sałatka, pomysłowa i w przyjemny sposób łącząca miękkie z chrupkim, a łagodne z pikantnym.

Latest news

Portfel modnej kobiety – jak wybrać idealny model?

Kobiety dużo czasu poświęcają wyborowi torebki, zapominając czasami przy tym o znalezieniu równie modnego i niebanalnego portfela. Czas najwyższy...
- Advertisement -

Jaki olejek konopny wybrać?

Olejek pochodzący z nasion konopi uprawnej to w ostatnich czasach bardzo popularny oraz co najważniejsze niezwykle skuteczny środek na...

Wzrost wynagrodzeń w Polsce: fakt czy mit?

Wynagrodzenia w Polsce podobno cały czas rosną, a średnia pensja Polaków zbliża się do europejskiej czołówki. Sprawdziliśmy, jak na...

Must read

Portfel modnej kobiety – jak wybrać idealny model?

Kobiety dużo czasu poświęcają wyborowi torebki, zapominając czasami przy...

Jaki olejek konopny wybrać?

Olejek pochodzący z nasion konopi uprawnej to w ostatnich...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Nowe technologie w plecakach górskich – jakie wybrać i dlaczego?

Trekking to jedna z form aktywności fizycznej, która cieszy...

Schizofrenia katatoniczna – objawy, leczenie

Schizofrenia katatoniczna jest jedną z postaci schizofrenii i charakteryzuje się dominacją nasilonych zaburzeń psychomotorycznych. Zaburzenia te mogą być skrajne i pojawiać się pod postacią hiperkinetyczną czyli stanu nadmiernego pobudzenia, lub hipokinetyczną. Postać hipokinetyczna charakteryzuje się stanem całkowitego lub częściowego stuporu, czyli osłupienia. W stanie osłupienia osoba jest świadoma lub w stanie zmienionej świadomości przypominającej sen tzw. stan onejroidalny. Pacjent ze wzrokiem utkwionym w jednym punkcie może się nie poruszać nawet przez długi okres czasu i nie reaguje na bodźce zewnętrzne.

Jak wykluczyć wspólnika ze spółki?

Tworząc spółkę zazwyczaj darzymy zaufaniem naszych wspólników i wielu z nich traktujemy nawet jak dobrych znajomych. Gdy jednak wspólnik nie wypełnia swoich obowiązków, działa na szkodę spółki czy zawiera umowy, które są wyłącznie przyczyną strat - można pokusić się o wykluczenie takiego wspólnika z interesu. Czasami jest to konieczne dla utrzymania przez spółkę pozycji na rynku. Taka sprawa z reguły znajduje finał w sądzie gospodarczym na skutek wniesionego powództwa. Jak wykluczyć wspólnika ze spółki?