Internet Jak wysłać wiadomość głosową?

Jak wysłać wiadomość głosową?

-

Wysyłanie takich wiadomości polega na tym, że wysyłana jest wiadomość zawierająca głos rozmówcy. Nie trzeba takiego tekstu pisać, wystarczy, że przy użyciu mikrofonu wypowie się kilka słów.

Odbiorca natomiast będzie mógł odsłuchać wiadomość w dogodnym dla niego czasie.

Program Skype ofertuje możliwość wysyłania wiadomości głosowych, ponadto w programie Skype istnieje możliwość, że inni pozostawią wiadomość głosową, którą będzie można przesłuchać w późniejszym terminie.

Poczta głosowa w programie Skype jest płatna.

Jeżeli szukamy alternatywy do Skype, to można skorzystać z darmowego modułu voice mail oferowanego przez program Google Talk.

Również Gmail posiada funkcję voicemail wystarczy kliknąć „Send a voicemail”, aby wysłać wiadomość głosową.

e-mail dźwiękowy

Google Talk pozwala na poszostawienie wiadomości głosowej wszystkim kontaktom – mogą oni być aktualnie podłączeni do Google Talka lub nie. Można również zostawić wiadomość głosową bez próby zadzwonienia do znajomego.

Mieliście jakieś problemy z przesłaniem takiej wiadomości? Jakie? Podzielcie się nimi.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Dobrowolne ubezpieczenie emerytalne – komu przysługuje?

Dobrowolne ubezpieczenie emerytalne jest to świadczenie, które przysługuje osobom wskazanym w ustawie o systemie ubezpieczeń społecznych. Osoby te nie mogą być jednocześnie objęte ubezpieczeniem tego samego rodzaju uzyskanym z innego tytułu.

Dobieranie krawata

Bez względu na styl, charakter pracy czy sugerowanie się najnowszymi trendami, w życiu każdego mężczyzny przychodzi taki dzień, kiedy trzeba założyć garnitur, a do niego dopasować koszulę i odpowiedni krawat. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ ze względu na to, że wielu mężczyzn rzeczywiście nosi garnitur i krawat wyłącznie od święta, nie potrafią oni samodzielnie skompletować współgrającego ze sobą zestawu. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Wystarczy trzymać się kilku podstawowych zasad, a sukces gwarantowany.

Zobacz też

Rzucanie palenia

Papieros jest głównym wrogiem rodziny, a prawdziwym zabójcą jest dym z papierosa. Co 10 s. na wskutek tzw. choroby nikotynowej umiera człowiek. Palenie papierosów zwiększa prawdopodobieństwo występowania chorób krążenia o 25-40%, nowotworów złośliwych o 30-40% i chorób układu oddechowego o 70%. W wielu przypadkach są one przyczyną śmierci.

Rękawiczki rowerowe – niezbędnik czy dodatek?

Odzież rowerowa to profesjonalny ubiór, który został stworzony specjalnie z myślą o miłośnikach jazdy na rowerze. Każdy jej element...

Sposoby na efektywniejsze i przyjemniejsze gotowanie. Jakie małe AGD do kuchni wybrać?

Gotowanie sprawia Ci przyjemność, jednak wciąż szukasz sposobów na usprawnienie całego procesu przygotowywania posiłków? Wykorzystaj małe AGD do domu,...

Może Cię zainteresuje: