Internet Jak wysłać wiadomość głosową?

Jak wysłać wiadomość głosową?

-

Wysyłanie takich wiadomości polega na tym, że wysyłana jest wiadomość zawierająca głos rozmówcy. Nie trzeba takiego tekstu pisać, wystarczy, że przy użyciu mikrofonu wypowie się kilka słów.

Odbiorca natomiast będzie mógł odsłuchać wiadomość w dogodnym dla niego czasie.

Program Skype ofertuje możliwość wysyłania wiadomości głosowych, ponadto w programie Skype istnieje możliwość, że inni pozostawią wiadomość głosową, którą będzie można przesłuchać w późniejszym terminie.

Poczta głosowa w programie Skype jest płatna.

Jeżeli szukamy alternatywy do Skype, to można skorzystać z darmowego modułu voice mail oferowanego przez program Google Talk.

Również Gmail posiada funkcję voicemail wystarczy kliknąć „Send a voicemail”, aby wysłać wiadomość głosową.

e-mail dźwiękowy

Google Talk pozwala na poszostawienie wiadomości głosowej wszystkim kontaktom – mogą oni być aktualnie podłączeni do Google Talka lub nie. Można również zostawić wiadomość głosową bez próby zadzwonienia do znajomego.

Mieliście jakieś problemy z przesłaniem takiej wiadomości? Jakie? Podzielcie się nimi.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czym przyprawić rosół?

W ostatnich latach rosół i inne typowe polskie potrawy tracą na popularności. Może dlatego, że wcale nie tak łatwo je zrobić, poza tym są czasochłonne. Jednak nadal są niezastąpione, a gdy nadchodzi jesień, zima to żadna zupa tak nie rozgrzewa tak jak domowy rosołek. Rosół poza tym jest bazą do robienia innych zup, bo przecież większość robimy na wywarze.

Jak zarządzać finansami w przedsiębiorstwie?

Aby sprawnie i skutecznie zarządzać finansami...

Zobacz też

Jak bezpiecznie podróżować? O czym pamiętać przed wyjazdem?

Wyjazd na urlop, choć to niewątpliwie długo wyczekiwane i jak najbardziej przyjemne doświadczenie, zawsze wiąże się z pewną dozą nieuniknionego stresu i nerwów. Pakowanie, niepewność czy zaaklimatyzujemy się w miejscu docelowym, obawa przed chorobami i obcą kulturą – to zaledwie kilka z wielu kwestii budzących w nas niepokój przed wyjazdem. Jak więc przygotować się do podróży i co warto wiedzieć, aby uniknąć przykrych niespodzianek – o tym właśnie mowa poniżej.

Trybunki konferencyjne dla każdego przedsiębiorcy

Zdarza Ci się organizować lokalne kampanie marketingowe lub różnego rodzaju spotkania, konferencje, czy nawet wystawiać swoich przedstawicieli handlowych na...

Czy warto ozonować mieszkanie? Sprawdź jak wybrać generator ozonu

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele dodatkowych i wygodnych funkcji oferuje nam nowoczesna technologia. Równie często bagatelizujemy ją...

Może Cię zainteresuje: