Internet Jak wysłać wiadomość głosową?

Jak wysłać wiadomość głosową?

-

Wysyłanie takich wiadomości polega na tym, że wysyłana jest wiadomość zawierająca głos rozmówcy. Nie trzeba takiego tekstu pisać, wystarczy, że przy użyciu mikrofonu wypowie się kilka słów.

Odbiorca natomiast będzie mógł odsłuchać wiadomość w dogodnym dla niego czasie.

Program Skype ofertuje możliwość wysyłania wiadomości głosowych, ponadto w programie Skype istnieje możliwość, że inni pozostawią wiadomość głosową, którą będzie można przesłuchać w późniejszym terminie.

Poczta głosowa w programie Skype jest płatna.

Jeżeli szukamy alternatywy do Skype, to można skorzystać z darmowego modułu voice mail oferowanego przez program Google Talk.

Również Gmail posiada funkcję voicemail wystarczy kliknąć „Send a voicemail”, aby wysłać wiadomość głosową.

e-mail dźwiękowy

Google Talk pozwala na poszostawienie wiadomości głosowej wszystkim kontaktom – mogą oni być aktualnie podłączeni do Google Talka lub nie. Można również zostawić wiadomość głosową bez próby zadzwonienia do znajomego.

Mieliście jakieś problemy z przesłaniem takiej wiadomości? Jakie? Podzielcie się nimi.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zakochałam się w nauczycielu – co robić

Młode kobiety często bywają skłonne do obdarzania gorącym uczuciem starszych i doświadczonych mężczyzn. Szczególnym powodzeniem w dziewczęcych marzeniach cieszą się atrakcyjni nauczyciele.

Klasa ekonomiczna, first class business class w samolocie

Z roku na rok coraz więcej turystów decyduje się na podróże samolotem. Przewagą tego środku transportu jest m.in. szybkość dotarcia do miejsca docelowego, konkurencyjne ceny i możliwość dostania się do zakątków ziemi niedostępnych w przypadku wyprawy samochodem czy pociągiem. Wraz ze wzrostem popularności podniebnych podróży, rośnie też świadomość turystów, którzy już nie tylko chcą szybko znaleźć się w odległych krajach i na wyspach, lecz także doświadczyć komfortu, za jaki zapłacili decydując się na daną klasę przelotu.

Zobacz też

Wynagrodzenie za dzień świąteczny

Dni świąteczne są z reguły dniami wolnymi od pracy, jednak prawo pracy przewiduje odstępstwa od tej reguły. Z pracą w dni świąteczne najczęściej mają do czynienia zatrudnieni przy pracy zmianowej, w razie prowadzenia akcji ratowniczej lub przy wykonywaniu prac koniecznych ze względu na ich użyteczność społeczną lub potrzeby ludności. Jakie wynagrodzenie przysługuje za dzień świąteczny? Kto może liczyć na takie wynagrodzenie? Przedstawiamy najważniejsze zagadnienia.

Czym jest wizualizacja i jak działa?

Wizualizacja to tworzenie w wyobraźni obrazów pożądanej rzeczywistości. Jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi do osiągania celów. Wizualizacja jest...

Jakie wino na karnawał? 14 pomysłów

Karnawał to niezwykła część roku, przepełniona dobrą zabawą – magiczny czas, który często dodatkowo umilamy sobie szklanką lub kieliszkiem...

Może Cię zainteresuje: