Internet Jak wysłać wiadomość głosową?

Jak wysłać wiadomość głosową?

-

Wysyłanie takich wiadomości polega na tym, że wysyłana jest wiadomość zawierająca głos rozmówcy. Nie trzeba takiego tekstu pisać, wystarczy, że przy użyciu mikrofonu wypowie się kilka słów.

Odbiorca natomiast będzie mógł odsłuchać wiadomość w dogodnym dla niego czasie.

Program Skype ofertuje możliwość wysyłania wiadomości głosowych, ponadto w programie Skype istnieje możliwość, że inni pozostawią wiadomość głosową, którą będzie można przesłuchać w późniejszym terminie.

Poczta głosowa w programie Skype jest płatna.

Jeżeli szukamy alternatywy do Skype, to można skorzystać z darmowego modułu voice mail oferowanego przez program Google Talk.

Również Gmail posiada funkcję voicemail wystarczy kliknąć „Send a voicemail”, aby wysłać wiadomość głosową.

e-mail dźwiękowy

Google Talk pozwala na poszostawienie wiadomości głosowej wszystkim kontaktom – mogą oni być aktualnie podłączeni do Google Talka lub nie. Można również zostawić wiadomość głosową bez próby zadzwonienia do znajomego.

Mieliście jakieś problemy z przesłaniem takiej wiadomości? Jakie? Podzielcie się nimi.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak oglądać, analizować zdjęcia?

Fotografia związana jest przede wszystkim z postrzeganiem. Każdy z nas inaczej patrzy na otaczający nas świat. Każdy widzi go pod nieco innym kątem. Umiejętność patrzenia i kadrowania rzeczywistości, czyli wybierania tych najistotniejszych elementów, jest podstawową umiejętnością, którą powinien posiąść każdy fotograf.

Papużki faliste – hodowla

Papużki faliste są najczęściej hodowanymi w domach ptakami. Na wolności żyją w grupach, najlepiej czują się więc mając towarzystwo innych przedstawicieli swojego gatunku. Najlepiej kupować papużki bezpośrednio od hodowcy – możemy nawiązać z nimi kontakt na wystawach ptaków lub znaleźć ich strony w Internecie.

Zobacz też

Konfitura z wiśni – przepis

Konfitury, dżemy i inne domowe przetwory od zawsze były domeną naszych nieocenionych babć. Zawsze smakowały wyjątkowo, przywodziły na myśl dzieciństwo i sprawiały, że przez krótką chwilę, podczas ich smakowania, świat stawał w miejscu, a problemy przestawały istnieć. Nic w tym dziwnego – konfitury stanowią przecież doskonały smakołyk, którego zastosowanie jest niezwykle szerokie. Wykorzystywane są one do naleśników, ciast, drożdżowych bułeczek, kanapek i innych smacznych i wyjątkowo słodkich deserów.

Elementy odblaskowe: Jak jesteś widoczny na drodze?

Bezpieczeństwo pieszych na drodze w dużej mierze zależy od dobrej widoczności. Na każdym kroku słyszy się, jak ważne jest...

Mocna latarka – 5 dowodów na to, że musisz ją mieć!

W ostatnich latach dużą popularność zdobyły nowoczesne mocne latarki LED. Co jasne, najpierw trafiły one do różnego rodzaju służb...

Może Cię zainteresuje: