Internet Jak wysłać wiadomość głosową?

Jak wysłać wiadomość głosową?

-

Wysyłanie takich wiadomości polega na tym, że wysyłana jest wiadomość zawierająca głos rozmówcy. Nie trzeba takiego tekstu pisać, wystarczy, że przy użyciu mikrofonu wypowie się kilka słów.

Odbiorca natomiast będzie mógł odsłuchać wiadomość w dogodnym dla niego czasie.

Program Skype ofertuje możliwość wysyłania wiadomości głosowych, ponadto w programie Skype istnieje możliwość, że inni pozostawią wiadomość głosową, którą będzie można przesłuchać w późniejszym terminie.

Poczta głosowa w programie Skype jest płatna.

Jeżeli szukamy alternatywy do Skype, to można skorzystać z darmowego modułu voice mail oferowanego przez program Google Talk.

Również Gmail posiada funkcję voicemail wystarczy kliknąć „Send a voicemail”, aby wysłać wiadomość głosową.

e-mail dźwiękowy

Google Talk pozwala na poszostawienie wiadomości głosowej wszystkim kontaktom – mogą oni być aktualnie podłączeni do Google Talka lub nie. Można również zostawić wiadomość głosową bez próby zadzwonienia do znajomego.

Mieliście jakieś problemy z przesłaniem takiej wiadomości? Jakie? Podzielcie się nimi.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co grozi za podrobienie, sfałszowanie testamentu?

Za podrobienie lub sfałszowanie testamentu można zostać całkowicie wykluczonym z prawa dziedziczenia, ale to nie jedyne konsekwencje.

Gafy w towarzystwie – jak ich unikać?

Chęć zaimponowania innym, szczególnie, kiedy przebywamy w ważnym dla nas towarzystwie, na którym chcemy zrobić dobre wrażenie, nie jest niczym nienaturalnym i nienormalnym. Każdy z nas bowiem odczuwa potrzebę akceptacji i docenienia ze strony bliskich i ważnych osób. Jednak wielokrotnie starając się zwrócić na siebie uwagę, lub zabłysnąć przed innymi zdarza się nam popełnić gafę i narazić tym samym na śmieszność, zniesmaczenie lub w najlepszym wypadku na pobłażliwe uśmiechy ze strony ludzi.

Zobacz też

Jak napisać zażalenie na postanowienie o umorzeniu dochodzenia?

Bardzo często zgłaszając Policji popełnienie przestępstwa np. kradzieży, dostajemy po jakimś czasie pismo o umorzeniu prowadzonego dochodzenia w zgłoszonej przez nas sprawie. Często zrezygnowani nie wiemy, co dalej zrobić i w efekcie nie podejmujemy żadnych działań. Na postanowienie o umorzeniu przez Policję dochodzenia przysługuje nam zażalenie w terminie 7 dni od dnia jego doręczenia. Warto czasami sporządzić takie zażalenie, gdyż nie tracimy nic wnosząc je - a Policja zmotywowana przez prokuratora lub sąd będzie kontynuować dochodzenie.

Paczki do Anglii – tania wysyłka kurierem

Anglia jest popularnym kierunkiem wysyłek paczek zagranicznych. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się ze...

Jaka karma dla psiego alergika?

Mały alergik w domu to wyzwanie. Należy zadbać o odpowiednie jedzenie dopasowane do potrzeb, dobrać kosmetyki do pielęgnacji, a...

Może Cię zainteresuje: