Internet Jak wysłać wiadomość głosową?

Jak wysłać wiadomość głosową?

-

Wysyłanie takich wiadomości polega na tym, że wysyłana jest wiadomość zawierająca głos rozmówcy. Nie trzeba takiego tekstu pisać, wystarczy, że przy użyciu mikrofonu wypowie się kilka słów.

Odbiorca natomiast będzie mógł odsłuchać wiadomość w dogodnym dla niego czasie.

Program Skype ofertuje możliwość wysyłania wiadomości głosowych, ponadto w programie Skype istnieje możliwość, że inni pozostawią wiadomość głosową, którą będzie można przesłuchać w późniejszym terminie.

Poczta głosowa w programie Skype jest płatna.

Jeżeli szukamy alternatywy do Skype, to można skorzystać z darmowego modułu voice mail oferowanego przez program Google Talk.

Również Gmail posiada funkcję voicemail wystarczy kliknąć „Send a voicemail”, aby wysłać wiadomość głosową.

e-mail dźwiękowy

Google Talk pozwala na poszostawienie wiadomości głosowej wszystkim kontaktom – mogą oni być aktualnie podłączeni do Google Talka lub nie. Można również zostawić wiadomość głosową bez próby zadzwonienia do znajomego.

Mieliście jakieś problemy z przesłaniem takiej wiadomości? Jakie? Podzielcie się nimi.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Rośliny jednoroczne do ogrodu

Rośliny jednoroczne charakteryzują się tym, że podczas jednego sezonu wegetacyjnego przechodzą cały cykl rozwojowy. Na początku jest kiełkowanie, następnie kwitnienie, wydanie nasion i zamieranie. Można je uprawiać z siewu oraz rozsady. Gatunki roślin mniej wrażliwe na niskie temperatury można wysiewać bezpośrednio na miejsce stałe.

Jaką karmę wybrać dla kota?

Koty są drapieżnikami, ich układ pokarmowy przystosowany jest do diety opartej głównie na składnikach mięsnych. Kotów nie można przyzwyczaić do diety wegetariańskiej, ponieważ nie przeżyją bez składników obecnych w mięsie (tauryna). Produkty pochodzenia roślinnego powinny być jedynie dodatkiem w kociej diecie.

Zobacz też

Jak przeprowadzić badanie rynku?

Skąd wiadomo, że produkt będzie dobrze przyjęty, skąd wiadomo, że zmieniają się upodobania naszego klienta, skąd wiadomo że reklama działa, skąd… takich pytań jest mnóstwo. A żeby poznać na nie odpowiedź trzeba przeprowadzić badanie rynku. Przeprowadzenie dobrego badania nie jest jednak proste.

Czy wywoływanie zdjęć przez internet jest bezpieczne? Wyjaśniamy

Wiele słyszy się o próbach wyłudzenia danych czy pieniędzy w internecie. Dziennikarze, eksperci, a nawet influencerzy przestrzegają przed publikowaniem...

Jak nosić pierścionki? Krótki poradnik

Styl biżuterii i sposób jej noszenia ciągle się zmieniają wraz ze zmieniającymi się trendami. Obecnie bardzo popularne stały się...

Może Cię zainteresuje: