Lifestyle

Chroń się przed napaścią

Nie czujesz się bezpiecznie, chodząc po swojej miejscowości po zmroku? Obawiasz się agresywnego napastnika? A może pracujesz w ochronie i potrzebujesz sprzętu, który zadba...

Jaka dieta przy cukrzycy (porada2)?

Z roku na rok przybywa coraz więcej osób cierpiących na cukrzycę. Wielu przypadków jeszcze nie zdiagnozowano, cukrzyca może bowiem przebiegać bezobjawowo, a jedynym dowodem na jej obecność są wyniki badań. Dlatego tak ważne jest, aby regularnie je przeprowadzać, gdyż pozwala to na wykrycie wszelkich nieprawidłowości w naszym organizmie, nie tylko problemów z cukrzycą.

Jak skutecznie schudnąć bez głodzenia się?

Głodzenie się to chyba najgorszy z możliwych sposobów na to, by zrzucić zbędne kilogramy. Dlaczego? Lista powodów jest długa, a skutków takiego postępowania – jeszcze dłuższa. I straszna.

Jak schudnąć bez diety?

Każdy marzy, aby schudnąć za sprawą pstryknięcia palcami. Niestety, nigdy tak nie było, nie jest i zapewne nie będzie (chyba, że naukowcy wynajdą jakieś cudowne preparaty). Na ogólny stan naszego organizmu wpływa całe dotychczasowe życie: tryb pracy, stres, brak snu, niedotlenienie mózgu, zła kondycja fizyczna, niejednokrotnie pociągająca za sobą nie najlepszą kondycję psychiczną czy zła dieta.

Jak schudnąć bez ćwiczeń?

Ćwiczenia, wielogodzinny żmudny trening, litry wylanego potu, zmęczenie i zakwasy kolejnego dnia. Wielu z nas chciałoby zrzucić zbędne kilogramy, zdecydowanie pomijając ten niezbyt przyjemny dla niektórych element. Czy tak się da?

Jak schudnąć naturalnie bez efektu jojo?

Postanawiamy sobie: „Od jutra się odchudzam!”. Udaje się. Ale co z tego, kiedy po niedługim czasie nasza waga znów wraca do stanu sprzed kuracji odchudzającej, a czasem nawet ją przekracza? Słynny „efekt jojo” to postrach każdego, kto choć raz w życiu był na diecie. Jak mu zapobiec?

Jak zdrowo schudnąć 5 kg?

Patrząc na siebie w lustrze, niejednemu z nas przyszło pewnie do głowy: „Gdybym tak zrzucił pięć kilogramów…”, prawda? Wydaje się, że to niewiele, a jednak – w praktyce – sporo, właściwie co najmniej jeden rozmiar w dół. Dla kobiet argument ten ma z pewnością duże znaczenie.

Jak zdrowo schudnąć 10 kg?

W dzisiejszych czasach z problemem nadwagi zmaga się coraz więcej osób, kobiet i mężczyzn. Rosnąca świadomość konsumencka powoduje jednak starania, by naprawiać – lub choćby starać się naprawiać – błędy w swoim dotychczasowym jadłospisie. Ale nadmiar wagi pozostaje. Co wtedy? Trzeba zakasać rękawy i zabrać się do pracy!

Latest news

Rodzaje kół w wózkach dziecięcy – jaką spacerówkę wybrać?

Rodzaj kół w wózku to jeden z czynników, który ma decydujący wpływ na funkcjonalność i wygodę użytkowania wózka dziecięcego....
- Advertisement -

Top 3 najlepsze aktywności dla seniorów. Krótki poradnik, jak zachęcić babcię i dziadka do ruchu

Wiele starszych osób większość czasu spędza w domu. Oczywiście, jeżeli nie jest to spowodowane stanem chorobowym, to warto emerytów...

Stany Zjednoczone – wyprawa na Zachodnie Wybrzeże

Dla wielu Polaków podróże egzotyczne lub do Stanów Zjednoczonych wydają się być nieosiągalne, trudne do zaplanowania i realizacji, a...

Must read

- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Księgowanie umorzenia należności

Do umorzenia należności dochodzi gdy wierzyciel wyda oświadczenie o zwolnieniu z długu. Dokonanie umorzenia podlega ewidencji w księgach rachunkowych. Umorzone należności najczęściej odpisuje się w ciężar pozostałych kosztów operacyjnych lub kosztów finansowych. Jeśli umorzone należności zostały wcześniej objęte odpisem aktualizującym wartość należności, to odpisu dokonuje się w ciężar odpisów aktualizujących. Jak należy księgować umorzenie należności? Podajemy kluczowe wskazówki.

Firefox – jak zmienić wygląd?

Nowsze wersje programu Mozilla Firefox mają ciekawą funkcję umożliwiającą zmianę wyglądu przeglądarki. Funkcja nazywa się minimotywy „Personas” i umożliwia dopasowanie okna przeglądarki do swoich potrzeb i preferencji.

Zaburzenia lękowe u dzieci – przyczyny, objawy, leczenie

Najczęściej występującymi wśród dzieci problemami psychicznymi są zaburzenia lękowe, należące do grupy zaburzeń nerwicowych. Mają one ogromny wpływ przede wszystkim na zachowanie dziecka, jego emocje, treści myśli oraz zdrowie fizyczne. Jak rozpoznać u dziecka objawy, aby móc w jak najszybszym czasie udzielić mu właściwej pomocy?