Imiona

Imię dla dziecka

Wybór imienia dla naszego dziecka, to niezwykle istotna kwestia. Jeden błąd i możemy unieszczęśliwić naszą pociechę. Dokonując właściwego wyboru, kierujmy się dobrem dziecka, nie zaś fantazją i przesadną oryginalnością, za którą zapłaci dziecko.

Latest news

Salia 125 – fotelik obrotowy do 7. roku życia

Jednym z trudniejszych zadań, które stoją przed młodymi rodzicami, jest skompletowanie wyprawki. Mnogość produktów, dostępnych na rynku dziecięcym, potrafi...
- Advertisement -

Co zrobić, gdy zalejesz laptopa cieczą? Istnieje skuteczny ratunek! Podpowiadamy

Zalanie laptopa płynem to jeden z najczęstszych wypadków, który przydarza się naszym personalnym komputerom. Stały się one nieodłącznym elementem...

Gadżety, o których długo się mówi!

Każdej firmie zależy na rozwoju i popularności. Trzeba jednak mądrze zwracać na siebie uwagę. Dbanie o dobry PR to...

Must read

Salia 125 – fotelik obrotowy do 7. roku życia

Jednym z trudniejszych zadań, które stoją przed młodymi rodzicami,...

Co zrobić, gdy zalejesz laptopa cieczą? Istnieje skuteczny ratunek! Podpowiadamy

Zalanie laptopa płynem to jeden z najczęstszych wypadków, który...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Mało wymagający ogród – jak go zrobić?

Każdy ogród, skrawek zieleni wymaga od nas poświęcenia. Ilość zabiegów pielęgnacyjnych jest ogromna, ale istnieje możliwość ograniczenia wszystkich prac w ogrodzie.

Czy chodzik jest dobry dla dziecka?

Wielu rodziców oczekuje, że ich dziecko szybko zacznie, siadać, wstawać i chodzić. Opowieści innych mam o dokonaniach pociech wcale nie pomagają. Zamiast poczekać, aż maluch sam będzie gotowy, opiekunowie próbują przyspieszać rozwój fizyczny. Siadanie nazywają obkładaniem poduchami, a chodzenie – manewrowaniem chodzikiem. Czy chodzik rzeczywiście jest dziecku potrzebny? Jakie są jego zalety, a jakie wady?

Zupa szparagowa – przepis

Fasolka szparagowa to znane od wieków warzywo strączkowe o długich, zielonych lub jasnożółtych strączkach z małymi, miękkimi ziarenkami w środku. Chociaż jest często uprawiana w europejskich ogródkach i działkach owocowo-warzywnych, mało kto z Europejczyków pamięta, że została sprowadzona z Ameryki Południowej przez hiszpańskich i portugalskich żeglarzy.