Imiona

Imię dla dziecka

Wybór imienia dla naszego dziecka, to niezwykle istotna kwestia. Jeden błąd i możemy unieszczęśliwić naszą pociechę. Dokonując właściwego wyboru, kierujmy się dobrem dziecka, nie zaś fantazją i przesadną oryginalnością, za którą zapłaci dziecko.

Latest news

Erytrol – atrakcyjny dla zdrowia substytut cukru

Cukier to jedna z najgorszych plag czasów współczesnych. Jest dodawany do wielu produktów spożywanych w codziennej diecie. Szczególnie duże...
- Advertisement -

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. Najlepiej zaopatrzyć się w...

Obozy młodzieżowe dla wszystkich fanów piłki nożnej

Bierzesz sobie do serca prośby Twojego syna? A Twoje dziecko od dawna prosi o to, by mogło jechać na...

Must read

Erytrol – atrakcyjny dla zdrowia substytut cukru

Cukier to jedna z najgorszych plag czasów współczesnych. Jest...

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Gin z tonikiem – przepis

Gin z tonikiem. Drink, który rządzi imprezami. Aby go zrobić, potrzeba ginu, toniku i limonki. Proporcje są różne i żadna z nich nie jest ortodoksyjna i pewna. Wszystko zależne jest od szkoły i stylu barmaństwa oraz od smaku pijącego.

Czy mąż powinien być przy porodzie?

Poród to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Nie jest tylko sprawą kobiety, podobnie jak rodzicielstwo nie sprowadza się jedynie do macierzyństwa, ale także do bycia tatą. Czy jednak oznacza to, ze mąż powinien być przy narodzinach swojego dziecka?

Manipulacyjne techniki wywierania wpływu

Czy można sprawić, aby ludzie robili to, co chcemy, aby robili? Dlaczego czasem kupuję coś, czego nie potrzebuję lub wręcz nie chcę? Dlaczego czasem zgadzam się na coś, nawet podpisuję coś, a chwilę potem czuję się, jakby ktoś zmusił mnie do tej decyzji? Jak oni to robią?!