Internet

Darmowa telewizja przez internet – za darmo, bez limitów

Nie macie pod ręką odbiornika TV, a chcielibyście oglądnąć telewizję przez Internet i to zupełnie za darmo? Przedstawiamy najciekawsze adresy, dzięki którym błyskawicznie będziecie mogli oglądać najciekawsze programy TV online.

Jak sprawdzić czy strona internetowa jest bezpieczna?

W trakcie surfowania po Internecie zdarza się, że nagle wyskakują nam nieznane wcześniej odnośniki do różnych stron, często związane tematycznie z witryną, którą aktualnie przeglądamy. Jak zatem sprawdzić bezpieczeństwo nieznanej wcześniej strony przed zaglądnięciem do jej zasobów?

Jak dodawać filmy i muzykę na patrz.pl?

Patrz.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów umożliwiających dzielenie się z innymi Internautami plikami muzycznymi i video. Nie wiesz jak dodawać pliki na patrz.pl? Przeczytaj poniższą poradę.

Jak udostępniać zdjęcia w sieci?

Chcesz udostępnić zdjęcia w Internecie, a nie wiesz dokładnie jak to zrobić? Poniżej rozwiązujemy ten problem.

Jak działa oś czasu na Facebooku?

Facebook wprowadza nowy wygląd profilu - oś czasu, a ty nie wiesz jak to działa i jakie daje Ci możliwości. Nie gub się we własnym profilu - poznaj podstawowe funkcje osi czasu!

Oś czasu fb – co to jest, jak edytować?

Oś czasu na facebooku to nowy sposób prezentacji naszego profilu facebookowego. To po czym od razu poznamy oś czasu jest widoczność dwóch zdjęć – profilowego, a więc głównego oraz zdjęcia tła.

Oś czasu na Facebooku – jak wyłączyć?

Uruchamiając oś czasu na naszym Facebookowym profilu, akceptujemy zmianę dotychczasowego wyglądu na nowy pod nazwą Timeline. Wybierając tę czynność do wyboru mamy zmianę profilu na stałe lub testowanie nowej formy prezentacji profilu przez określony czas.

Jak wysłać mms z Internetu za darmo?

Poniżej przedstawiamy szybki sposób na wysyłanie wiadomości MMS przez Internet za darmo.

Latest news

Portfel modnej kobiety – jak wybrać idealny model?

Kobiety dużo czasu poświęcają wyborowi torebki, zapominając czasami przy tym o znalezieniu równie modnego i niebanalnego portfela. Czas najwyższy...
- Advertisement -

Jaki olejek konopny wybrać?

Olejek pochodzący z nasion konopi uprawnej to w ostatnich czasach bardzo popularny oraz co najważniejsze niezwykle skuteczny środek na...

Wzrost wynagrodzeń w Polsce: fakt czy mit?

Wynagrodzenia w Polsce podobno cały czas rosną, a średnia pensja Polaków zbliża się do europejskiej czołówki. Sprawdziliśmy, jak na...

Must read

Portfel modnej kobiety – jak wybrać idealny model?

Kobiety dużo czasu poświęcają wyborowi torebki, zapominając czasami przy...

Jaki olejek konopny wybrać?

Olejek pochodzący z nasion konopi uprawnej to w ostatnich...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Odpowiedzialność pracodawcy za wypadki przy pracy

Pociągnięcie pracodawcy do odpowiedzialności za wypadek przy pracy uchodzi powszechnie za bardzo skomplikowane i trudne do wywalczenia. Istnieje możliwość, że pracodawca poniesie konsekwencje zaniedbań i sąd zasądzi na rzecz pracownika odszkodowanie. Ponadto pracodawca, w którego zakładzie pracy doszło do poważnego wypadku, musi liczyć się z kontrolą ze strony Państwowej Inspekcji Pracy.

Wyjazd na narty – na co zwrócić uwagę?

W końcu doczekaliśmy się śnieżnego puchu, miłośnicy białego szaleństwa z pewnością są zachwyceni wizją szusowania po stokach. Nadszedł odpowiedni czas, by zaplanować swój zimowy wypoczynek i wyjazd na narty. Aby wyprawa była udana i - przede wszystkim - bezpieczna, warto zastosować się do kilku cennych wskazówek. Radzimy na co należy zwrócić uwagę, by wszystko szło po naszej myśli.

Gry na szkoleniach – po co, przykłady

Gry i symulacje to zestaw narzędzi aktywizujących podczas szkoleń. Są połączeniem cech studium przypadku z techniką odgrywania ról. Mimo pewnych zastrzeżeń, jakie ma wobec nich część trenerów, są świetną metodą nauczania. Warunkiem jest jednak umiejętne ich stosowanie. Przede wszystkim, treść gry musi być adekwatna do celów, jakie zostały postawione przed szkoleniem.