Internet

Wyszukiwanie obrazem w Google – co warto o nim wiedzieć?

Najpopularniejszy rodzaj wyszukiwania w Google to po prostu użycie konkretnych słów wprowadzanych z klawiatury. Okazuje się jednak, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się także...

Darmowa telewizja przez internet – za darmo, bez limitów

Nie macie pod ręką odbiornika TV, a chcielibyście oglądnąć telewizję przez Internet i to zupełnie za darmo? Przedstawiamy najciekawsze adresy, dzięki którym błyskawicznie będziecie mogli oglądać najciekawsze programy TV online.

Jak sprawdzić czy strona internetowa jest bezpieczna?

W trakcie surfowania po Internecie zdarza się, że nagle wyskakują nam nieznane wcześniej odnośniki do różnych stron, często związane tematycznie z witryną, którą aktualnie przeglądamy. Jak zatem sprawdzić bezpieczeństwo nieznanej wcześniej strony przed zaglądnięciem do jej zasobów?

Jak dodawać filmy i muzykę na patrz.pl?

Patrz.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów umożliwiających dzielenie się z innymi Internautami plikami muzycznymi i video. Nie wiesz jak dodawać pliki na patrz.pl? Przeczytaj poniższą poradę.

Jak udostępniać zdjęcia w sieci?

Chcesz udostępnić zdjęcia w Internecie, a nie wiesz dokładnie jak to zrobić? Poniżej rozwiązujemy ten problem.

Jak działa oś czasu na Facebooku?

Facebook wprowadza nowy wygląd profilu - oś czasu, a ty nie wiesz jak to działa i jakie daje Ci możliwości. Nie gub się we własnym profilu - poznaj podstawowe funkcje osi czasu!

Oś czasu fb – co to jest, jak edytować?

Oś czasu na facebooku to nowy sposób prezentacji naszego profilu facebookowego. To po czym od razu poznamy oś czasu jest widoczność dwóch zdjęć – profilowego, a więc głównego oraz zdjęcia tła.

Oś czasu na Facebooku – jak wyłączyć?

Uruchamiając oś czasu na naszym Facebookowym profilu, akceptujemy zmianę dotychczasowego wyglądu na nowy pod nazwą Timeline. Wybierając tę czynność do wyboru mamy zmianę profilu na stałe lub testowanie nowej formy prezentacji profilu przez określony czas.

Latest news

Jak przygotować nasiona marihuany do sadzenia?

Kwestia legalności marihuany pojawia się coraz częściej w debacie publicznej, także w Polsce. Jakie są obecne regulacje w tym...
- Advertisement -

Czy warto sięgać po ekskluzywną bieliznę damską Chantelle?

Lista producentów bielizny damskiej jest niezwykle długa i choć większość kobiet szybko przywiązuje się do konkretnych marek, co z...

Co dają wąsy do segregatorów?

Segregatory są na szeroką skalę wykorzystywane nie tylko w biurach, lecz także w firmach. To przydatne akcesoria, jakie usprawniają...

Must read

Jak przygotować nasiona marihuany do sadzenia?

Kwestia legalności marihuany pojawia się coraz częściej w debacie...

Czy warto sięgać po ekskluzywną bieliznę damską Chantelle?

Lista producentów bielizny damskiej jest niezwykle długa i choć...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Jak zakończyć przedłużającą się imprezę?

Uczestnictwo w przyjęciu powinno być przyjemnością zarówno dla gości, jak i gospodarzy. Savoir-vivre zobowiązuje organizatora przyjęcia do odpowiedniego ugoszczenia zaproszonych osób. Mimo, iż największą nagrodą dla gospodarzy jest satysfakcja z udanego przyjęcia, również goście powinni postarać się, aby pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie i nie przedłużać swojej wizyty.

Gdy dziecko ma problemy w nauce

Wykształcenie dzieci jest dla rodziców sprawą niezwykle istotną. Chyba wszyscy rodzice w rozmowach ze swoimi pociechami podkreślają znaczenie edukacji.

Jak nauczyć dziecko rysować?

To ciekawe, iż zdecydowana większość osób dorosłych twierdzi, że nie umie rysować. Owszem, nie każdy ma talent rysowniczy Rembrandta czy malarski – Vermeera, ale chyba trudno spotkać osobę, która nie dałaby sobie rady ze schematycznym narysowaniem postaci ludzkiej czy naszkicowaniem domu, lub kwiatu. A zatem nie jest z nami tak źle, prawda? Problem tkwi w niskiej samoocenie – albo ktoś skutecznie wmówił nam, że „artysty z nas nie będzie”, albo sami, porównując się z o wiele zdolniejszymi, doszliśmy do wniosku, że rysowanie nie jest dla nas.