Internet

Wyszukiwanie obrazem w Google – co warto o nim wiedzieć?

Najpopularniejszy rodzaj wyszukiwania w Google to po prostu użycie konkretnych słów wprowadzanych z klawiatury. Okazuje się jednak, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się także...

Darmowa telewizja przez internet – za darmo, bez limitów

Nie macie pod ręką odbiornika TV, a chcielibyście oglądnąć telewizję przez Internet i to zupełnie za darmo? Przedstawiamy najciekawsze adresy, dzięki którym błyskawicznie będziecie mogli oglądać najciekawsze programy TV online.

Jak sprawdzić czy strona internetowa jest bezpieczna?

W trakcie surfowania po Internecie zdarza się, że nagle wyskakują nam nieznane wcześniej odnośniki do różnych stron, często związane tematycznie z witryną, którą aktualnie przeglądamy. Jak zatem sprawdzić bezpieczeństwo nieznanej wcześniej strony przed zaglądnięciem do jej zasobów?

Jak dodawać filmy i muzykę na patrz.pl?

Patrz.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów umożliwiających dzielenie się z innymi Internautami plikami muzycznymi i video. Nie wiesz jak dodawać pliki na patrz.pl? Przeczytaj poniższą poradę.

Jak udostępniać zdjęcia w sieci?

Chcesz udostępnić zdjęcia w Internecie, a nie wiesz dokładnie jak to zrobić? Poniżej rozwiązujemy ten problem.

Jak działa oś czasu na Facebooku?

Facebook wprowadza nowy wygląd profilu - oś czasu, a ty nie wiesz jak to działa i jakie daje Ci możliwości. Nie gub się we własnym profilu - poznaj podstawowe funkcje osi czasu!

Oś czasu fb – co to jest, jak edytować?

Oś czasu na facebooku to nowy sposób prezentacji naszego profilu facebookowego. To po czym od razu poznamy oś czasu jest widoczność dwóch zdjęć – profilowego, a więc głównego oraz zdjęcia tła.

Oś czasu na Facebooku – jak wyłączyć?

Uruchamiając oś czasu na naszym Facebookowym profilu, akceptujemy zmianę dotychczasowego wyglądu na nowy pod nazwą Timeline. Wybierając tę czynność do wyboru mamy zmianę profilu na stałe lub testowanie nowej formy prezentacji profilu przez określony czas.

Latest news

Jak wyposażyć serwis sprzątający?

Coraz więcej osób myśli o działalności gospodarczej związanej z firmą wykonującą usługi porządkowe i serwis sprzątający. Zapotrzebowanie na ten...
- Advertisement -

3 niebanalne propozycje na prezent świąteczny dla rodziców. Sprawdź co kryje się pod tym hasłem!

Czas świąt jest wyjątkowym momentem w roku, kiedy w pełni poświęcamy się swoim bliskim. To właśnie wtedy mamy chwilę...

Jak wybrać etui Samsung Galaxy S21 i jaka wersja sprawdzi się najlepiej?

Gratulujemy wyboru Samsunga Galaxy S21. Ten nowoczesny telefon na pewno będzie sprawdzał się w zróżnicowanym zastosowaniu. Teraz czas na...

Must read

Jak wyposażyć serwis sprzątający?

Coraz więcej osób myśli o działalności gospodarczej związanej z...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Zioła prowansalskie – przepis

Zioła prowansalskie to z grubsza rzecz biorąc mieszanina ziół, zarówno typowych dla Francji, jak i dla Włoch. Ich połączenie daje w efekcie złożony, przyjemny smak i aromat.

Jak robić zdjęcia z zoomem?

Zoomy oferują róże zakresy ogniskowych, od standardowych 18-200 mm, przydatnych w większości sytuacji zdjęciowych po specjalistyczne o zakresie 300-600 mm, przydatne podczas fotografowania sportu lub dzikiej przyrody. Korzystając z takich ogniskowych musimy jednak wspomóc się statywem lub chociaż monopodem, ponieważ zrobienie ostrego zdjęcia z ręki przy takim zoomie jest praktycznie niemożliwe.

Inwestycja w złoto – wyniki w roku 2011

Inwestorzy, którzy nabyli złoto na początku 2011 roku dziś mogą liczyć zyski. Ostatnie miesiące zna cząco je jednak zmniejszyła. Złoto jest dziś najtańsze od 5 miesięcy. Na początku roku za 1 uncję złota trzeba było zapłacić 1421,60 dolara za uncję. Dziś zapłacimy już 1545,40 dolara za 1 uncję. W skali roku stopa zwrotu dla inwestorów to 8,7%, choć w ciągu roku mogli oni zarobić dużo więcej.