Warto zastanowić się nad zdjęciem tła, ponieważ jest ono widoczne dla wszystkich użytkowników, którzy wejdą na nasz profil.

Wpisując nasze komentarze, dodając znajomych czy lubiąc poszczególne strony zostają automatycznie dodawane do naszej osi czasu. Oś czasu to więc nasz czas, spędzony na Facebooku. Możemy filtrować oś za pomocą dostępnych suwaków i przeglądać aktywność swoja lub znajomego z poszczególnych okresów, np. rok, miesiąc.

W każdej chwili mamy możliwość edycji zapełnionej już osi czasu. Część ze zdarzeń możemy ukryć dla innych bądź po prostu usunąć.

Może się zdarzyć, że nie wszystkie aktywności zostały zamieszczone na naszej osi czasu. Aby je dodać wystarczy ręcznie skorzystać z dodatkowych przycisków, zamieszczonych w tym celu.

Jak często publikujecie coś na swojej osi czasu? Czekamy na Wasze opinie o Facebooku!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOś czasu na Facebooku – jak wyłączyć?
Następny artykułJak działa oś czasu na Facebooku?

Marcin Łabuś – absolwent zarządzania specjalizujący się w zastosowaniu narzędzi promotion-mix w działalności polskiego sektora telekomunikacyjnego oraz bankowego. Doświadczenie zdobywał przez rozwijanie swoich zainteresowań. Praca to dla niego pasja. Twórca i właściciel portalu telekomunikacyjnego „Simplik.pl”.


Nasz specjalista pisze o sobie:

W 2011 roku ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Specjalizuję się w zastosowaniu narzędzi marketingu w usługach telekomunikacyjnych i bankowych. Zastosowanie elementów marketingu-mix stało się moją pasją podczas studiów, zaś szeroką wiedzę z zakresu bankowości i telekomunikacji mobilnej zdobyłem realizując swoje zainteresowania.

Interesuję się również tematyką inwestycji giełdowych oraz psychologią graczy giełdowych. Silne emocje na giełdzie sprawiają, że nawet najlepsze strategie inwestycyjne nie dają oczekiwanych rezultatów. Psychika graczy jest więc przeszkodą w racjonalnym podejmowaniu decyzji.

Wolny czas spędzam podróżując i odkrywając nowe ciekawe miejsca. Uwielbiam wycieczki rowerowe i spacery po górach.

Zainteresowanych tematyką telekomunikacji zapraszam do współpracy przy tworzeniu alternatywnego portalu – Simplik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here