Internet Oś czasu fb - co to jest, jak edytować?

Oś czasu fb – co to jest, jak edytować?

-

Warto zastanowić się nad zdjęciem tła, ponieważ jest ono widoczne dla wszystkich użytkowników, którzy wejdą na nasz profil.Wpisując nasze komentarze, dodając znajomych czy lubiąc poszczególne strony zostają automatycznie dodawane do naszej osi czasu. Oś czasu to więc nasz czas, spędzony na Facebooku. Możemy filtrować oś za pomocą dostępnych suwaków i przeglądać aktywność swoja lub znajomego z poszczególnych okresów, np. rok, miesiąc.W każdej chwili mamy możliwość edycji zapełnionej już osi czasu. Część ze zdarzeń możemy ukryć dla innych bądź po prostu usunąć.


Może się zdarzyć, że nie wszystkie aktywności zostały zamieszczone na naszej osi czasu. Aby je dodać wystarczy ręcznie skorzystać z dodatkowych przycisków, zamieszczonych w tym celu.

Jak często publikujecie coś na swojej osi czasu? Czekamy na Wasze opinie o Facebooku!

Marcin Łabuś

Marcin Łabuś – absolwent zarządzania specjalizujący się w zastosowaniu narzędzi promotion-mix w działalności polskiego sektora telekomunikacyjnego oraz bankowego. Doświadczenie zdobywał przez rozwijanie swoich zainteresowań. Praca to dla niego pasja. Twórca i właściciel portalu telekomunikacyjnego „Simplik.pl”.


Nasz specjalista pisze o sobie:

W 2011 roku ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Specjalizuję się w zastosowaniu narzędzi marketingu w usługach telekomunikacyjnych i bankowych. Zastosowanie elementów marketingu-mix stało się moją pasją podczas studiów, zaś szeroką wiedzę z zakresu bankowości i telekomunikacji mobilnej zdobyłem realizując swoje zainteresowania.

Interesuję się również tematyką inwestycji giełdowych oraz psychologią graczy giełdowych. Silne emocje na giełdzie sprawiają, że nawet najlepsze strategie inwestycyjne nie dają oczekiwanych rezultatów. Psychika graczy jest więc przeszkodą w racjonalnym podejmowaniu decyzji.

Wolny czas spędzam podróżując i odkrywając nowe ciekawe miejsca. Uwielbiam wycieczki rowerowe i spacery po górach.

Zainteresowanych tematyką telekomunikacji zapraszam do współpracy przy tworzeniu alternatywnego portalu – Simplik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zrobić fale na długich włosach bez lokówki? – videoporada

Masz długie włosy? Interesuje Cię zwiewna, romantyczna fryzura? Lubisz lekkie fale? Jeśli odpowiedziałaś trzy razy TAK, koniecznie obejrzyj poniższy tutorial.

Chałka – przepis

Chałka to słodkie pieczywo drożdżowe w kształcie warkocza. Najczęściej posypana jest kruszonką, ale czasami może zawierać bakalie, choćby rodzynki.

Zobacz też

Jak się oświadczyć? Pomysły na zaręczyny

Pomysłów na romantyczne zaręczyny może być całe mnóstwo, w zależności od indywidualnych upodobań danej pary. Najważniejsze, aby wykazać się w tej materii inwencją twórczą i nieco się postarać. Na pewno powinno to być coś wyjątkowego, tak aby ta sytuacja na długo pozostała w naszej pamięci. Z natury rzeczy to mężczyźnie przypada zaszczyt obmyślenia odpowiedniej strategii. Warto więc rozważyć kilka możliwych wersji.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: