Przetwory

Marynowane patisony – przepis

Jesień to czas przetworów. Warto wykorzystać wszystkie jej skarby, by zimą móc cieszyć się samodzielnie przygotowanymi smakołykami.

Dżem marchewkowy – przepis

Marchewka tylko do zupy? Tym razem pomarańczowy korzeń spełnia rolę głównego składnika bardzo aromatycznego i oryginalnego przetworu.

Mus jabłkowy – przepis

Mus jabłkowy, zwany także jabłkami prażonymi, to wszechstronny przysmak, nadający się do tak wielu zastosowań, jak dużo podsunie nam nasza wyobraźnia.

Dżem z jeżyn – przepis

Jeżyny to nie tylko pyszne i aromatyczne dary naszych lasów, ale także prawdziwa bomba wartości odżywczych.

Dżem z jarzębiny i jabłek – przepis

Jarzębina ma owoce trujące na surowo, jednak zarówno niska, jak i wysoka temperatura sprawiają, że szkodliwy kwas prosorbinowy ulega rozpadowi na niegroźne substancje.

Marmolada różana – przepis

W każdy Tłusty Czwartek oprócz chrzęstu gryzionych faworków i mlaskania przy oblizywaniu palców z lukru słychać też głosy, iż jedynie słuszne pączki to te, w których znaleźć można marmoladę bądź konfiturę różaną.

Dżem z agrestu – przepis

Na dżem agrestowy potrzebować będziesz twardych, zielonych owoców agrestu.

Galaretka z jarzębiny – przepis

Jarzębina jest rośliną z rodziny różowatych, podobnie jak pigwa, śliwa, jabłoń, grusza, wiśnia czy czereśnia. Nie ma powodu, by nie korzystać z jej owoców, które nie tylko mają ciekawy, wyrazisty smak, ale również właściwości lecznicze.

Latest news

Telefon dla studenta. Jak wybrać niedrogi i dobry smartfon?

Nowy smartfon nie musi zrujnować studenckiego budżetu. Duży wyświetlacz, zaawansowany aparat i wydajny procesor – to wszystko możesz mieć...
- Advertisement -

Podkreśl swoje atuty dzięki rurkom

Każda kobieta wie, jak ważne jest dobranie odpowiedniego fasonu spodni. Chcesz podkreślić największe atuty swojej sylwetki? Wybierz jeansy damskie...

Kurs Kronik Akaszy otwiera na życie

 Kroniki Akaszy to swoisty duchowy przewodnik prowadzący nas przez codzienność do prawdy życia. To zapis najgłębszej prawdy o nas...

Must read

Telefon dla studenta. Jak wybrać niedrogi i dobry smartfon?

Nowy smartfon nie musi zrujnować studenckiego budżetu. Duży wyświetlacz,...

Podkreśl swoje atuty dzięki rurkom

Każda kobieta wie, jak ważne jest dobranie odpowiedniego fasonu...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Jak powinien się zachowywać prowadzący szkolenie?

Prowadzący szkolenie trener to osoba, które powinna nieustannie pracować na rozwojem swoich umiejętności (zarówno twardych jak i miękkich). Stopień opanowania tych kompetencji ma pływ na relacje z uczestnikami zajęć i ułatwia efektywne przekazywanie oraz przyswajanie wiedzy. Idealnego trenera raczej nie znajdziemy, ale są cechy, które sprawią, że zbliżymy się do tego wzorca.

Zasady wypłaty wynagrodzenia za pracę

Wypłata wynagrodzeń, podobnie jak inne kwestie związane ze świadczeniem pracy uregulowana jest w kodeksie pracy. W ogólnym ujęciu wynagrodzenie przysługuje pracownikowi za pracę wykonaną, choć od tej zasady są wyjątki. Nie jest możliwe zrzeczenie się wynagrodzenia lub przeniesienie prawa do jego otrzymania na inną osobę.

Ból brzucha – przyczyny

Ból brzucha jest bardzo często występującą dolegliwością. W celu określenia przyczyny występowania tego bólu, należy stwierdzić jaki jest to rodzaj bólu- tępy, rozlany, ostry, czy stopniowo narastający. Dodatkowo ból może promieniować np. pod prawą łopatkę. Ból brzucha może być rożnie zlokalizowany.