Gry

Jaki kontroler do gier wybrać? Najlepszy pad do pc

Na rynku jest ogromny wybór kontrolerów do gier, które kuszą zarówno niską ceną, jak i dodatkowymi możliwościami. Jak wybrać najlepszy, aby służył nam przez lata i jednocześnie nie odstraszył nas wygórowaną ceną? Odpowiedź przedstawiamy poniżej.

Jak przenieść save z PS3 na PS3?

Kupiłeś drugą konsolę lub chcesz swoje zapisane dane odczytać na konsoli kolegi, a nie wiesz jak tego dokonać? Poniżej dokładnie tłumaczymy jak tego dokonać.

Jaka myszka dla gracza? Czym kierować się przy zakupie myszki?

Wybór odpowiedniej myszki dla gracza nie należy do najprostszych zadań. Wszystko zależy od osobistych preferencji, rodzaju gier, w jakie gramy i stopnia zaawansowania. Poniżej przedstawiamy na jakie czynniki zwracać szczególną uwagę przy doborze myszki dla gracza.

Co jest lepsze do gier – komputer czy laptop?

Takie pytanie zadaje sobie każdy amator gier. Zanim jednak zdecyduje się kupić odpowiedni sprzęt, powinien przeanalizować kilka czynników. A zatem:

Jak podłączyć pada od PS do PC?

Poniżej wyjaśniamy w jaki sposób podpiąć kontroler z konsoli Playstation do komputera, aby móc cieszyć się grami bez użycia klawiatury i myszki.

Jakie gry co op polecacie?

Gry w trybie Cooperative pozwalają przynajmniej dwóm lub większej ilości graczy na wspólne granie w trybie kooperacji.

Crash Team Racing – skróty

Crash Team Racing to jedna z najlepszych gier wyścigowych poświęconych gokartom. Oprócz wysokiego poziomu grywalności, gra posiada także kilka ciekawych skrótów dobrze poukrywanych na planszy. Nie wszystkie są proste do odnalezienia, ale gwarantują znaczną przewagę tak nad komputerowym, jak i żywym przeciwnikiem. Przeczytaj zatem jak odnaleźć wszystkie skróty na trasach zawartych w grze.

Jak grać w Noby Noby Boy?

Noby Noby Boy to na pewno jedna z najdziwniejszych gier, jakie powstały w ostatnich latach. Kierujemy czymś na kształt dżdżownicy, którą musimy stale powiększać – do tego stopnia, aby osiągała nawet do kilkuset metrów długości. Poniżej prezentujemy jak grać w Noby Noby Boy, a przy tym zdobyć najważniejsze złote trofeum w grze.

Latest news

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają zabawę na stoku i szybko nabywają nowych umiejętności. Jednym z...
- Advertisement -

Jak udekorować swój dom na Święta? 5 pomysłów

Z całą pewnością różnego rodzaju dekoracje są jednym z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za tworzenie świątecznej atmosfery w każdym domu...

Czy warto ogrzewać dom gazem?

Sposób ogrzewania domu ma olbrzymie znaczenie dla jego mieszkańców. Dodatkowo też w naszym klimacie jest ono po prostu niezbędne,...

Must read

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają...

Jak udekorować swój dom na Święta? 5 pomysłów

Z całą pewnością różnego rodzaju dekoracje są jednym z...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Inwestycja w fundusze mieszane – wady i zalety

Idea funduszy inwestycyjnych pojawiła się w latach 20tych XX wieku w Stanów Zjednoczonych. W bardzo krótkim (patrząc z perspektywy gospodarczej) okresie czasu, czyli do dziś, ta gałąź inwestycji rozrosła się w niewiarygodny sposób. Fundusze inwestycyjne są formą lokowania gotówki polegająca na zbiorowym inwestowaniu środków pieniężnych wpłaconych przez uczestników funduszu. Do tego typu inwestycji mogą przystąpić zarówno podmioty gospodarcze, instytucje, gminy, miasta czy związki wyznaniowe, jak i osoby fizyczne. Obecnie ilość możliwości inwestowania w fundusze wymusiła podział ze względu na: obszar inwestycji, cel inwestycji, formy uczestnictwa, czy metody ustalania zysku.

Pomysły na szkolenia – jak znaleźć?

Wbrew pozorom stworzenie dobrego szkolenia jest nie lada sztuką. Musi ono być atrakcyjne i zarazem przydatne dla potencjalnego uczestnika. Wymaga kreatywności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz nastawienia na osiągnięcie celu. Nie należy również zapominać o odrobinie szczęścia.

Grillowane banany – przepis

Kiedy przychodzi sezon na grillowanie, na stołach pojawiają się nie tylko gorące, podpieczone warzywa, ryby, kawałki przyrumienionego boczku, karkówki czy chrupiących skrzydełek, ale także, i to coraz częściej, grillowane owoce, w tym banany.