Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in /usr/home/rmenkala23/domains/teczka.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2030 Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /usr/home/rmenkala23/domains/teczka.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2030
Gry Jak przenieść save z PS3 na PS3?

Jak przenieść save z PS3 na PS3?

-

Najprostszą metodą jest przeniesienie zapisanych danych z jednej konsoli Playstation 3 na drugą jest podłączenie urządzenia zewnętrznego (dysk lub pendrive), a następnie przejście do zakładki Ustawienia Systemu w menu głównym PS3 i Kopiowanie danych na nośnik zewnętrzny. Niestety w przypadku tej metody nie zawsze da się przenieść wszystkie save’y, gdyż zwłaszcza te starsze (z gier które wyszły przynajmniej w roku 2010) są zabezpieczane przed kopiowaniem i mogą nie działać prawidłowo na innej konsoli.

Prezentujemy zatem jedyny skuteczny sposób na przeniesienie wszystkich danych:

 • Krok pierwszy

  Podłączamy dwie konsole za pomocą kabla sieciowego oraz każdą z nich bezpośrednio do telewizora (wystarczy jeden).

 • Krok drugi

  Przechodzimy do Ustawienia Systemu -> Utwórz Kopię Zapasową, a następnie wybieramy konsolę, z której chcemy przenieść dane.

 • Krok trzeci

  Kolejnym krokiem jest włączenie telewizora pod drugą konsolę (np. podłączoną do gniazdka HDMI 2) Wybieramy tę samą opcję aż do momentu wyboru konsoli, do której chcemy przenieść dane.

 • Krok czwarty

  Teraz wystarczy już tylko potwierdzić w obydwu przypadkach operację i możemy przenosić wszystkie dane.

 • Uwaga: należy pamiętać, że dane save’y mogą działać wyłącznie na tym samym koncie, na którym graliśmy wcześniej. Musimy więc w drugiej konsoli założyć konto z tymi samymi danymi (email i hasło), co w pierwszej, a następnie się na nie zalogować. Od teraz możemy cieszyć się swoimi save’ami na drugiej konsoli.

  Czy przenieśliście bez problemu swoje save`y? A może coś sprawiło Wam problem? Podzielcie się opiniami!

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Podpaska czy tampon – co wybrać?

Na rynku pojawia się coraz większa ilość producentów różnorodnych podpasek, wkładek i tamponów. Wszystkie tego typu produkty dostępne są w wielu rozmiarach, o różnej jakości czy kształcie. Produkty kuszą niezawodnością, każdy ma stanowić źródło komfortu. Który z produktów zatem wybrać? Zdecydować się na tampon czy podpaskę?

Syndrom Nimby – na czym polega, objawy

NIMB to skrót od ang. skrótu: Not In My Backyard, co oznacza „nie na moim podwórku” (w Polsce znane też pod określeniem „nie w moim ogródku”). Syndrom NIMB określa postawę człowieka, który sprzeciwia się inwestycjom mającym powstać w jego sąsiedztwie. Nie zaprzeczają, że są one potrzebne, jednak nie są pożądane w okolicy zamieszkania.

Zobacz też

Jak usunąć pleśń ze ściany?

Każde ściany potrzebują co jakiś czas gruntownego mycia. Zanim zacznie się zmywać ścianę, należy najpierw sprawdzić w niewidocznym miejscu, jak ściana to zniesie. Nie wszystkie farby są zmywalne.

Konsultant telefoniczny – łatwa i przyjemna praca?

Znalezienie pracy konsultanta telefonicznego nie jest trudne, nawet jeśli jesteś początkującym i nie masz doświadczenia. Możesz zaoferować elastyczne godziny...

Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

Każdego roku policja w Polsce odnotowuje około 10 000 kradzieży aut. Wraz z rozwojem technologii zabezpieczających takich przestępstw jest...

Może Cię zainteresuje: