Gry Jak przenieść save z PS3 na PS3?

Jak przenieść save z PS3 na PS3?

-

Najprostszą metodą jest przeniesienie zapisanych danych z jednej konsoli Playstation 3 na drugą jest podłączenie urządzenia zewnętrznego (dysk lub pendrive), a następnie przejście do zakładki Ustawienia Systemu w menu głównym PS3 i Kopiowanie danych na nośnik zewnętrzny. Niestety w przypadku tej metody nie zawsze da się przenieść wszystkie save’y, gdyż zwłaszcza te starsze (z gier które wyszły przynajmniej w roku 2010) są zabezpieczane przed kopiowaniem i mogą nie działać prawidłowo na innej konsoli.

Prezentujemy zatem jedyny skuteczny sposób na przeniesienie wszystkich danych:

 • Krok pierwszy

  Podłączamy dwie konsole za pomocą kabla sieciowego oraz każdą z nich bezpośrednio do telewizora (wystarczy jeden).

 • Krok drugi

  Przechodzimy do Ustawienia Systemu -> Utwórz Kopię Zapasową, a następnie wybieramy konsolę, z której chcemy przenieść dane.

 • Krok trzeci

  Kolejnym krokiem jest włączenie telewizora pod drugą konsolę (np. podłączoną do gniazdka HDMI 2) Wybieramy tę samą opcję aż do momentu wyboru konsoli, do której chcemy przenieść dane.

 • Krok czwarty

  Teraz wystarczy już tylko potwierdzić w obydwu przypadkach operację i możemy przenosić wszystkie dane.

 • Uwaga: należy pamiętać, że dane save’y mogą działać wyłącznie na tym samym koncie, na którym graliśmy wcześniej. Musimy więc w drugiej konsoli założyć konto z tymi samymi danymi (email i hasło), co w pierwszej, a następnie się na nie zalogować. Od teraz możemy cieszyć się swoimi save’ami na drugiej konsoli.

  Czy przenieśliście bez problemu swoje save`y? A może coś sprawiło Wam problem? Podzielcie się opiniami!

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zorganizować wigilię firmową?

Jak przygotować firmową Wigilię, aby nie okazała się ona jedynie niesmacznym obowiązkiem? Przedstawiamy kilka porad, które powinny pomóc w sprawnej organizacji przyjęcia.

Niepełnosprawny w zespole pracowniczym

Sytuacja, gdy do zespołu pracowników dołącza osoba niepełnosprawna, jest stresująca dla obu stron. Niepełnosprawny obawia się tego czy zostanie zaakceptowany przez grupę, niepewność współpracowników wynika natomiast z niewiedzy na temat niepełnosprawności i obawy przed popełnieniem nietaktu. Zawsze jednak pamiętać należy, iż tego typu relacje powinny opierać się przede wszystkim na szacunku i życzliwości.

Zobacz też

Domowe sposoby na kurzajki

Kurzajki, czyli brodawki, to pojawiające się na skórze przerośnięte grudki, zazwyczaj pokryte zrogowaciałym naskórkiem, będące efektem zakażenia wirusem HPV. Najczęściej można je zaobserwować na dłoniach i na stopach.

Zmywarki na sferis.pl – sprzęt wysokiej jakości dla każdego

Zmywarki to coraz chętniej kupowane urządzenia w Polsce. Każdy, kto planuje kupić zmywarkę, powinien sobie odpowiedzieć na kilka istotnych...

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Może Cię zainteresuje: