Gry Jak przenieść save z PS3 na PS3?

Jak przenieść save z PS3 na PS3?

-

Najprostszą metodą jest przeniesienie zapisanych danych z jednej konsoli Playstation 3 na drugą jest podłączenie urządzenia zewnętrznego (dysk lub pendrive), a następnie przejście do zakładki Ustawienia Systemu w menu głównym PS3 i Kopiowanie danych na nośnik zewnętrzny. Niestety w przypadku tej metody nie zawsze da się przenieść wszystkie save’y, gdyż zwłaszcza te starsze (z gier które wyszły przynajmniej w roku 2010) są zabezpieczane przed kopiowaniem i mogą nie działać prawidłowo na innej konsoli.

Prezentujemy zatem jedyny skuteczny sposób na przeniesienie wszystkich danych:

 • Krok pierwszy

  Podłączamy dwie konsole za pomocą kabla sieciowego oraz każdą z nich bezpośrednio do telewizora (wystarczy jeden).

 • Krok drugi

  Przechodzimy do Ustawienia Systemu -> Utwórz Kopię Zapasową, a następnie wybieramy konsolę, z której chcemy przenieść dane.

 • Krok trzeci

  Kolejnym krokiem jest włączenie telewizora pod drugą konsolę (np. podłączoną do gniazdka HDMI 2) Wybieramy tę samą opcję aż do momentu wyboru konsoli, do której chcemy przenieść dane.

 • Krok czwarty

  Teraz wystarczy już tylko potwierdzić w obydwu przypadkach operację i możemy przenosić wszystkie dane.

 • Uwaga: należy pamiętać, że dane save’y mogą działać wyłącznie na tym samym koncie, na którym graliśmy wcześniej. Musimy więc w drugiej konsoli założyć konto z tymi samymi danymi (email i hasło), co w pierwszej, a następnie się na nie zalogować. Od teraz możemy cieszyć się swoimi save’ami na drugiej konsoli.

  Czy przenieśliście bez problemu swoje save`y? A może coś sprawiło Wam problem? Podzielcie się opiniami!

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co potrafi dwulatek?

Należy zacząć od podkreślenia, że rozwój każdego dziecka przebiega indywidualnie. Można sugerować się odgórnie przyjętymi normami, ale tylko dla ogólnej informacji. Trzeba raczej podążać za dzieckiem niż stosować wymagania co do nowych osiągnięć. Lista oczekiwanych umiejętności jest dość długa.

Intercyza – informacje

Intercyza to umowa majątkowa, która reguluje ustrój majątkowy przyszłych małżonków. Umowę taką można podpisać przed ślubem, ale też po zawarciu małżeństwa. Małżonków po ślubie, zgodnie z prawem polskim łączy tzw. ustawowa wspólność majątkowa.

Zobacz też

Jak zostać ratownikiem wodnym?

Zostanie ratownikiem wodnym łączy się z koniecznością zaliczania kilku kursów i zdania tyleż samo egzaminów.

Jak znaleźć dobrą firmę rekrutacyjną w Krakowie?

Już nie tyle z roku na rok, co z miesiąca na miesiąc rośnie popyt na profesjonalne usługi rekrutacyjne. Pandemia...

Kto może prowadzić szkolenia BHP?

Prowadząc firmę, jednym z obowiązków przedsiębiorcy, który dodatkowo zatrudnia pracowników, jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu BHP. Kto może się...

Może Cię zainteresuje: