TV

PAL a NTSC – jakie są różnice?

Niejednokrotnie mogliśmy spotkać się z terminem PAL lub NTSC odnośnie sygnału telewizyjnego lub sprzętu. Czym zatem jest PAL i NTSC i jaki ma wpływ na oglądaną przez nas transmisję wideo? Poniżej rozwiewamy wszelkie wątpliwości z tym związane.

Jak korzystać z internetu w telewizorze LG, Panasonic, Samsung, Sony?

Coraz bardziej popularne staje się surfowanie po Internecie przy użyciu telewizora. Nie zawsze jednak jest to możliwe, dlatego poniżej przedstawiamy w jakiej sytuacji oraz w jaki sposób możemy korzystać z Internetu przy użyciu telewizora.

Jak oglądać telewizję na PS3?

Konsola Playstation 3 umożliwia nie tylko granie, oglądanie filmów na Blu-ray czy słuchanie muzyki, lecz także oglądanie telewizji internetowej i to za darmo. Poniżej opisujemy jak to zrobić.

Jaki kabel HDMI wybrać?

Zakupiliście nowoczesny sprzęt do salonu i chcecie cieszyć się doskonałą jakością obrazu? W takiej sytuacji koniecznością jest dobór odpowiedniego kabla HDMI. Na rynku jest ich ogromny wybór, jednak jak wybrac właściwy, aby nie przepłacać oraz nie mieć problemów z obrazem? Poniżej przedstawiamy odpowiedź na to nurtujące pytanie.

Reklama ATL – informacje

Definicja reklamy ATL nie jest ani trudna ani ciężko przyswajalna. Mimo to sama definicja pojęcia, to nie wszystko aby wiedzieć wszystko...

Manipulacja reklam – na czym polega?

Czy reklamy manipulują nami? Oczywiście. Na tym polega przecież istota reklamy. Ma skłaniać nas do działania, na które wcześniej nie mieliśmy ochoty, albo nawet o nim nie pomyśleliśmy, ma pokazać nam produkt z perspektywy, której nie znamy, funkcjonalność, na którą nie wpadlibyśmy sam, ma nas uczyć, bawić, ale przede wszystkim ma nas złowić. Co to znaczy?

Latest news

Erytrol – atrakcyjny dla zdrowia substytut cukru

Cukier to jedna z najgorszych plag czasów współczesnych. Jest dodawany do wielu produktów spożywanych w codziennej diecie. Szczególnie duże...
- Advertisement -

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. Najlepiej zaopatrzyć się w...

Obozy młodzieżowe dla wszystkich fanów piłki nożnej

Bierzesz sobie do serca prośby Twojego syna? A Twoje dziecko od dawna prosi o to, by mogło jechać na...

Must read

Erytrol – atrakcyjny dla zdrowia substytut cukru

Cukier to jedna z najgorszych plag czasów współczesnych. Jest...

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Zarobki w Anglii

Według danych zebranych przez Główny Urząd Statystyczny pod koniec 2012 r. liczba polskich emigrantów w Wielkiej Brytanii wynosiła 637 tysięcy. Czy wciąż opłaca się pracować w Anglii? W jakim zawodzie zarobimy najwięcej?

Kopytka z ziemniaków – przepis

Dania z ziemniaków od zawsze uchodziły za stosunkowo tanie, szybkie i proste do wykonania. To zapewne z tego powodu przepisów na nie jest tak dużo: począwszy od ziemniaków ze skwarkami, cebulką i kefirem, poprzez placki ziemniaczane, same lub z gulaszem, aż po ziemniaczane zapiekanki z różnymi dodatkami.

Jakie są najlepsze gry logiczne?

Wśród gier logicznych godnych polecenie musi znaleźć się królewska gra czyli szachy. Ta gra niezmiennie fascynuje i pomaga w nabywaniu przydatnych umiejętności. Rozwija myślenie logiczne, pamięć oraz uwagę (umiejętność zreasumowania każdej pozycji na planszy), rozwija też wyobraźnię wzrokową. Granie w szachy pomaga kształtować takie cechy osobowości, jak obiektywizm, uczy również reakcji na niepowodzenia i konsekwencji w działaniu. Szachy pobudzają twórcze myślenie - podejście odtwórcze szybko się mści. Naśladownictwo w tej grze oznacza porażkę. Świetna rozrywka intelektualna!