Fryzury

Videoporada: Balejaż na ciemnych, kręconych włosach

Myślisz, że na kręconych włosach nie będzie widać balejażu? Mylisz się. Jaśniejsze refleksy i niewielkie podcięcie nadadzą fryzurze nowej jakości.

Videoporada: Jak nadać fryzurze lekkości?

Długie włosy sprzyjają kobiecym fryzurom. Jednak sporo wysiłku kosztuje ułożenie takich włosów i nadanie im lekkości. Co zrobić?

Videoporada: Fryzura – elegancki bob

Masz niesfornych kosmyków, które kłócą się z Twoim eleganckim wizerunkiem? Zmień fryzurę na boba.

Videoporada: Nieudana fryzura – co robić?

A miało być tak pięknie... Wychodzisz od fryzjera z nową fryzurą i ... niezadowoloną miną. Nie poddawaj się! Mamy na to radę.

Videoporada: Jak obciąć długie włosy, żeby się ładnie układały?

Większość kobiet marzyła lub marzy o pięknych, długich włosach. Jednak ich posiadaczki wiedzą jakie potrafią być uciążliwe i bez żalu decydują się ich pozbyć.

Videoporada: Jak zrobić luźny warkocz dobierany?

Warkocze francuskie wciąż modne. Proponujemy Wam więc wersję romantyczną francuskiego warkocza

Videoporada: Lekka fryzura na wiosnę

Wiosna to lekkość, zwiewność i szalone myśli. Pamiętając o tym, Handsome Men przygotował dla Was nową fryzurę

Videoporada: loki na folię aluminiową

Zastanawiasz się jak zrobić sobie loczki. Jest mnóstwo sposobów, ale z pewnością będziesz zaskoczona poniższym.

Latest news

Domowe wnętrze z dywanami naturalnymi

Żeby w domu można było poczuć się dobrze, potrzebna jest odpowiednia aranżacja, w której wszystkie elementy są do siebie...
- Advertisement -

Jak zrobić masę żelową?

Jeżeli marzą ci się figurki, których kształt zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, to idealnym rozwiązaniem będą płyny żelowe...

Higieniczna czystość w zgodzie ze środowiskiem

Dbanie o czystość łazienek i toalet w miejscach publicznych to bardzo ważna część utrzymywania pomieszczeń wspólnych w czystości. Odpowiednie...

Must read

Domowe wnętrze z dywanami naturalnymi

Żeby w domu można było poczuć się dobrze, potrzebna...

Jak zrobić masę żelową?

Jeżeli marzą ci się figurki, których kształt zależy tylko...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Jak poprawić niską samoocenę?

Zacznijmy od tego, że nie ma ludzi idealnych. A na dodatek każdemu z nas podoba się co innego, co innego lubimy u ludzi. Nie da się trafić w gusta całego świata mając do dyspozycji tylko jedno ciało i jeden umysł. W związku z tym należy polubić siebie takim, jakim się jest, bo jedyne, czego wszyscy nie lubimy u innych to skrajności, czyli bezkrytycznego samouwielbienia lub skrajnego autokrytycyzmu.

Co to jest stunt?

Zawody w jeździe na motocyklu przez lata ewoluowały w stronę różnych form: dd klasycznych wyścigów szosowych, przez rajdy crossowe, po trial, FMX i właśnie stunt. W chwili obecnej na świecie regularnie odbywają się międzynarodowe cykle zawodów, mające na celu wyłowienie najlepszego spośród stunterów – czyli motocyklistów uprawiających tę dyscyplinę.

Jazda motocyklem w zimie.

Okres zimowy zdecydowanej większości motocyklistów kojarzy się przede wszystkim z brakiem jakiejkolwiek możliwości pojeżdżenia na swoich maszynach. Przyczyny są oczywiste – wysoce nieprzyjazne warunki atmosferyczne oraz stan dróg w czasie opadów śniegu. Zima to jednak nie zawsze bez sprzeczny koniec czerpania przyjemności z jazdy. Dla wielu motocyklistów jest to także świetny moment do zakupu motocykla, co wiąże się z koniecznością jego transportu do miejsca garażowania, czasami na własnych kołach. Taki wyczyn może być jak najbardziej możliwy, ale wymaga odpowiedniego przygotowania zarówno motocyklisty, jak i – czasami – motocykla.