Fryzury

Videoporada: Balejaż na ciemnych, kręconych włosach

Myślisz, że na kręconych włosach nie będzie widać balejażu? Mylisz się. Jaśniejsze refleksy i niewielkie podcięcie nadadzą fryzurze nowej jakości.

Videoporada: Jak nadać fryzurze lekkości?

Długie włosy sprzyjają kobiecym fryzurom. Jednak sporo wysiłku kosztuje ułożenie takich włosów i nadanie im lekkości. Co zrobić?

Videoporada: Fryzura – elegancki bob

Masz niesfornych kosmyków, które kłócą się z Twoim eleganckim wizerunkiem? Zmień fryzurę na boba.

Videoporada: Nieudana fryzura – co robić?

A miało być tak pięknie... Wychodzisz od fryzjera z nową fryzurą i ... niezadowoloną miną. Nie poddawaj się! Mamy na to radę.

Videoporada: Jak obciąć długie włosy, żeby się ładnie układały?

Większość kobiet marzyła lub marzy o pięknych, długich włosach. Jednak ich posiadaczki wiedzą jakie potrafią być uciążliwe i bez żalu decydują się ich pozbyć.

Videoporada: Jak zrobić luźny warkocz dobierany?

Warkocze francuskie wciąż modne. Proponujemy Wam więc wersję romantyczną francuskiego warkocza

Videoporada: Lekka fryzura na wiosnę

Wiosna to lekkość, zwiewność i szalone myśli. Pamiętając o tym, Handsome Men przygotował dla Was nową fryzurę

Videoporada: loki na folię aluminiową

Zastanawiasz się jak zrobić sobie loczki. Jest mnóstwo sposobów, ale z pewnością będziesz zaskoczona poniższym.

Latest news

Rodzaje kół w wózkach dziecięcy – jaką spacerówkę wybrać?

Rodzaj kół w wózku to jeden z czynników, który ma decydujący wpływ na funkcjonalność i wygodę użytkowania wózka dziecięcego....
- Advertisement -

Top 3 najlepsze aktywności dla seniorów. Krótki poradnik, jak zachęcić babcię i dziadka do ruchu

Wiele starszych osób większość czasu spędza w domu. Oczywiście, jeżeli nie jest to spowodowane stanem chorobowym, to warto emerytów...

Stany Zjednoczone – wyprawa na Zachodnie Wybrzeże

Dla wielu Polaków podróże egzotyczne lub do Stanów Zjednoczonych wydają się być nieosiągalne, trudne do zaplanowania i realizacji, a...

Must read

- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Jak zainstalować Skype?

Instalacja programu Skype nie powinna przysporzyć problemu nawet początkującym użytkownikom. Program oferuje wygodny konfigurator, który krok po kroku prowadzi przez proces instalacji.

Jak przekształcić spółkę jawną?

Przekształcenie spółki jawnej w spółkę akcyjną będzie wykonalne tylko wtedy, jeśli wszyscy wspólnicy się na nie zgadzają i zostaną spełnione formalne wymogi przekształcenia. Przekształcenie musi odbywać się z zastosowaniem przepisów art. 551-574 Kodeksu Spółek handlowych. W przypadku przekształcenia spółki jawnej, w której wszyscy wspólnicy prowadzili sprawy spółki, nie stosuje się przepisów art. 557-56. Do przekształcenia potrzebna będzie wycena aktywów i pasywów spółki przez biegłego rewidenta. Koniecznością będzie również posiłkowanie się wiedzą prawników i specjalistów.

Cel szkolenia BHP

Szkolenia ogólne i okresowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy są obowiązkowe. Wiele osób biorących w nich udział zastanawia się, jakie są cele takich instruktaży, poza tym, że fakt ich odbycia jest wymagany przed przystąpieniem do pracy. Ogólnym celem szkoleń bhp jest to, by pracownicy znali podstawowe przepisy i regulacje w tym zakresie. To z kolei, ma służyć zachowaniu bezpiecznych i zdrowych (higienicznych) warunków. Czego dotyczą te przepisy, czyli jakie są cele szczegółowe?