Fryzury Videoporada: Jak nadać fryzurze lekkości?

Videoporada: Jak nadać fryzurze lekkości?

-

Wyjście może być takie, jak prezentujemy poniżej. Skrócenie długości i lekkie loki – łatwe do ułożenia i bardzo kobiece.

Jak nadać lekkość długiej fryzurze – Tutorial patrona działu – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy macie swoje sprawdzone sposoby na nadawanie fryzurze lekkości? Czekamy na Wasze rady!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czy można reklamować wycieczkę last minute?

Mimo praktyk biur turystycznych, wyłączenie odpowiedzialności względem turystów last minute jest prawnie niedozwolone. Sam fakt, że wycieczka jest po cenie promocyjnej nie oznacza, że jej organizator ma prawo wyłączenia lub ograniczenia własnej odpowiedzialności.

Jak przejść Scenario Campaign w Tekken 6?

Grasz w Tekken 6 i nie możesz przejść Scenario Campaign? Poniżej dowiesz się jak sobie z tym poradzić.

Zobacz też

Przedłużanie rzęs – jak zrobić?

Długie, gęste i piękne rzęsy to marzenie każdej kobiety. Jednak nie wszystkie zostały nimi obdarzone. Niemal każda z nas musi nieco poprawiać Matkę Naturę uciekając się do kosmetyków i zabiegów kosmetycznych sprawiających, że nasze rzęsy wyglądają atrakcyjniej i bardziej kusząco.

Jak wybrać wózek widłowy wysokiego składowania? Sprawdź!

Planujesz zakup wózka widłowego wysokiego składowania? Zanim zaczniesz szukać, dowiedz się, jak wybrać sprzęt, który idealnie nada się do...

Ciąża a zapotrzebowanie na potas i magnez

Spodziewasz się dziecka i masz świadomość, że w tym okresie zwiększa się zapotrzebowanie na wiele składników odżywczych. Suplementujesz kwas...

Może Cię zainteresuje: