Fryzury Videoporada: Jak nadać fryzurze lekkości?

Videoporada: Jak nadać fryzurze lekkości?

-

Wyjście może być takie, jak prezentujemy poniżej. Skrócenie długości i lekkie loki – łatwe do ułożenia i bardzo kobiece.

Jak nadać lekkość długiej fryzurze – Tutorial patrona działu – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy macie swoje sprawdzone sposoby na nadawanie fryzurze lekkości? Czekamy na Wasze rady!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zrobić animację w Gimpie? Krok po kroku

Zawsze chciałeś stworzyć małego Króla Lwa, Lilo czy zainspirowały Cię Auta? Marzyłeś o animowaniu? Zacznij od początku z Gimpem!

Nowe technologie w plecakach górskich – jakie wybrać i dlaczego?

Trekking to jedna z form aktywności fizycznej, która cieszy...

Zobacz też

Dzienna kapitalizacja odsetek

W 2001 roku został wprowadzony podatek od zysków kapitałowych zwany podatkiem Belki. Obejmuje on wszelkie zyski z lokat, inwestycji, funduszy inwestycyjnych, generalnie wszelki przyrost kapitału pomnażający oszczędności. Podatek Belki wynosi 19% i jest naliczany od zysków. Bankowcy po wprowadzeniu podatku odkryli, iż sposób wyliczania podatku pozwala na jego obejście. Pozwala na to system zaokrąglania do złotówek przy wyliczaniu podstawy opodatkowania.

Naturalne peruki po chemioterapii – poradnik przed zakupem

Naturalne peruki znajdują zastosowanie przy różnych okazjach. Między innymi – korzystają z nich osoby, które przeszły chemioterapię – formę...

Markowe polskie obuwie i torebki – najwyższa jakość oraz oryginalne wzornictwo

W przypadku obuwia jakość ma ogromne znaczenie. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zakupił niskogatunkowe buty. Trudno w...

Może Cię zainteresuje: