Fryzury Videoporada: Jak nadać fryzurze lekkości?

Videoporada: Jak nadać fryzurze lekkości?

-

Wyjście może być takie, jak prezentujemy poniżej. Skrócenie długości i lekkie loki – łatwe do ułożenia i bardzo kobiece.

Jak nadać lekkość długiej fryzurze – Tutorial patrona działu – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy macie swoje sprawdzone sposoby na nadawanie fryzurze lekkości? Czekamy na Wasze rady!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Obgryzanie paznokci u dzieci – przyczyny, zapobieganie

Obgryzanie paznokcie jest częstym problemem, jaki dotyka dzieci i młodzież. Nawyk ten często spotyka się ze złością rodziców, którzy bezradnie rozkładają ręce, gdyż nie potrafią oduczyć swojej pociechy tej czynności.

Przegrzanie silnika – objawy

Do każdej pory roku możemy bez większego problemu przypisać charakterystyczne dla niej mogące wystąpić problemy z samochodem. Zimą może wystąpić problem z rozruchem z powodu słabego akumulatora, może nam zamarznąć kiepskiej jakości paliwo czy płyn chłodniczy. Jesienią i wiosną jesteśmy narażeni na wszelkiego rodzaju niedomagania układów elektrycznych związane z dużą wilgotnością powietrza. Latem jest nie inaczej, mimo że teoretycznie jest sucho i ciepło nie możemy zapomnieć o tym, że auto też może spłatać nieprzyjemnego figla.

Zobacz też

Panna cotta – przepis

Deser panna cotta to kolejny tradycyjny włoski deser. Jego nazwa w wolnym tłumaczeniu oznacza ni mniej, ni więcej, a – gotowaną śmietanę. Choć nie jest to deser trudny do samodzielnego wykonania, to jego największy sekret tkwi w odpowiedniej śmietanie, koniecznie bardzo tłustej, około 30-36%.

Bluza męska – jak poprawić jej casualowy styl

Bluza to uniwersalna część garderoby, która zależnie od kroju i doboru dodatków może spełniać różne funkcje w codziennej, męskiej...

Zimowe zabawy z dziećmi w domu

Zima to zdecydowanie piękna pora roku, trzeba tylko nauczyć się dostrzegania jej zalet. Wprawdzie temperatura spada poniżej zera, na...

Może Cię zainteresuje: