Fryzury Videoporada: Jak nadać fryzurze lekkości?

Videoporada: Jak nadać fryzurze lekkości?

-

Wyjście może być takie, jak prezentujemy poniżej. Skrócenie długości i lekkie loki – łatwe do ułożenia i bardzo kobiece.

Jak nadać lekkość długiej fryzurze – Tutorial patrona działu – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy macie swoje sprawdzone sposoby na nadawanie fryzurze lekkości? Czekamy na Wasze rady!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

BIOS nie widzi dysku – co robić?

Czasami zdarza się, że nowo zakupiony dysk twardy nie zostaje wykryty przez BIOS, a co za tym idzie korzystanie z jego funkcji staje się nie możliwe. Oto kilka porad, które mogą pomóc w sytuacji, gdy BIOS nie widzi dysku.

Kołatanie serca – przyczyny

Wielu z nas bardzo często ma wrażenie, że jego serce bije bardzo szybko. Do przyspieszonej akcji serca, czyli tzw. tachykardii może doprowadzić wiele czynników. Przyczyną przyspieszonej akcji serca może być wysiłek fizyczny, stres, silne emocje, duża ilośc kofeiny, która zawarta jest nie tylko w kawie, pepsi, ale również herbacie.Do kołatania serca może także doprowadzić palenie tytoniu. Należy więc unikać sytuacji stresowych, a także dużych ilości używek.

Zobacz też

Jak radzić sobie ze stresem?

Spocone ręce, szybsze bicie serca, problem ze skupieniem... To tylko niektóre objawy stresu. Myślisz, że nie jesteś w stanie go pokonać? Nic bardziej mylnego.

Fasolki wszystkich smaków

Harry Potter chyba już na zawsze na dobre zagościł w sercach osób dorosłych i dzieci. To książka, która już...

Wybierz oryginalną i piękną torebkę

Każda kobieta chce świetnie wyglądać w różnych okolicznościach. Zależy nam na niebanalnych stylizacjach, które dodają nam uroku. Chętnie inspirujemy...

Może Cię zainteresuje: