Fryzury Videoporada: Fryzura - elegancki bob

Videoporada: Fryzura – elegancki bob

-

Bob niejedną ma wersję, my proponujemy tę elegancką. Udostępniamy filmik z takiej metamorfozy, zobacz, nie musisz nam wierzyć na słowo, że to możliwe.

Elegancka fryzura – bob – Tutorial patrona działu Fryzury – Kliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy podoba Wam się elegancki bob? Komentujcie!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zasady badania piersi

Zanim przejdziesz do badania piersi, musisz wiedzieć, czego szukasz. Twoją uwagę powinny przyciągać wszelkie guzki, zgrubienia i miejsca, w których odczuwasz ból. Niektóre zgrubienia mogą wynikać z natury twoich piersi. Ważne, żebyś poznała specyfikę swoich piersi. Pozwoli Ci to w porę rozpoznać zmiany, które mogą zajść w Twoim ciele. Podczas badania piersi możesz odczuwać ból. Nie jest niczym niepokojącym w przypadku kobiet, którym zbliża się okres, zażywają hormony albo są w ciąży. Jeżeli jednak zlokalizujesz nowe ognisko bólu, jak najszybciej poinformuj o tym lekarza.

Jak dogadać się z nastolatkiem?

Najczęstszym momentem, gdy w ognisku domowym pojawiają się problemy, jest okres dojrzewania dzieci. Młodzież stara się w tym okresie uniezależnić od rodziców, neguje ich nakazy i próbuje podejmować samodzielne decyzje, często na przekór matce czy ojcu. W rozwiązaniu konfliktów między rodzicami a ich dzieckiem pomóc może kilka wskazówek.

Zobacz też

Pstrąg w sosie koperkowym – przepis

Koperek pasuje idealnie do ryb. Dlatego też warto go dodawać do potraw, które przygotowujemy na przykład z pstrągów.

Bluza męska – jak poprawić jej casualowy styl

Bluza to uniwersalna część garderoby, która zależnie od kroju i doboru dodatków może spełniać różne funkcje w codziennej, męskiej...

Zimowe zabawy z dziećmi w domu

Zima to zdecydowanie piękna pora roku, trzeba tylko nauczyć się dostrzegania jej zalet. Wprawdzie temperatura spada poniżej zera, na...

Może Cię zainteresuje: