Fryzury Videoporada: Fryzura - elegancki bob

Videoporada: Fryzura – elegancki bob

-

Bob niejedną ma wersję, my proponujemy tę elegancką. Udostępniamy filmik z takiej metamorfozy, zobacz, nie musisz nam wierzyć na słowo, że to możliwe.

Elegancka fryzura – bob – Tutorial patrona działu Fryzury – Kliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy podoba Wam się elegancki bob? Komentujcie!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Na co uważać biorąc kredyt samochodowy?

Nabycie samochodu finansowanego kredytem to decyzja o niemałym znaczeniu dla domowych finansów. Dlatego też powinniśmy dokładnie przeanalizować wszystkie warunki umowy. Wiele osób zapomina o tym ze względu na emocje związane z zakupem upragnionego pojazdu. Takie lekkomyślne postępowanie może prowadzić do wielu nieprzyjemnych rozczarowań.

Pierwsze oznaki zdrady

Zastanawiasz się, czy partner na pewno jest Ci wierny? Ciągle się spóźnia i nie potrafi wyjaśnić, dlaczego nie mogłaś się do niego dodzwonić przez dwie godziny? Uważaj! To mogą być pierwsze oznaki niewierności. Poznaj wszystkie niepokojące sygnały.

Zobacz też

Kalmary – przepisy

Kalmary należą do grupy produktów spożywczych zwanych owocami morza. Chociaż daleko nam od brzegów ciepłych mórz i sprzyjającego kalmarom klimatu, możemy kupić je sklepach w postaci mrożonej.

Jak znaleźć dobrą firmę rekrutacyjną w Krakowie?

Już nie tyle z roku na rok, co z miesiąca na miesiąc rośnie popyt na profesjonalne usługi rekrutacyjne. Pandemia...

Kto może prowadzić szkolenia BHP?

Prowadząc firmę, jednym z obowiązków przedsiębiorcy, który dodatkowo zatrudnia pracowników, jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu BHP. Kto może się...

Może Cię zainteresuje: