Fryzury Videoporada: Fryzura - elegancki bob

Videoporada: Fryzura – elegancki bob

-

Bob niejedną ma wersję, my proponujemy tę elegancką. Udostępniamy filmik z takiej metamorfozy, zobacz, nie musisz nam wierzyć na słowo, że to możliwe.

Elegancka fryzura – bob – Tutorial patrona działu Fryzury – Kliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy podoba Wam się elegancki bob? Komentujcie!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Afazja – leczenie

Afazja, czyli „niemota”, objawia się zaburzeniem kompetencji językowych - u chorego mogą wystąpić trudności z funkcjami mowy, czytaniem oraz pisaniem. Najczęściej występuje po chorobach naczyniowych mózgu, czyli zawałach (udarach), dotyczy to ponad 75% osób chorujących na afazje. Inne przyczyny to guzy mózgu, niedotlenienia i urazy czaszki.

Domowe sposoby na niestrawność

Zgaga, wzdęcia, ból brzucha, nudności, problemy z wypróżnianiem, odbijanie treścią soku żołądkowego – wszystkie wymienione dolegliwości należą do objawów niestrawności. Zazwyczaj pojawiają się, kiedy zjemy za dużo. Jak sobie z nimi radzić?

Zobacz też

Rak krtani – objawy

Rak krtani plasuje się na 7 miejscu, jeśli chodzi o częstość występowania nowotworów złośliwych. Pacjenci zgłaszają się z powodu niepokojących ich dolegliwości do lekarzy rodzinnych i laryngologów. To właśnie ci ostatni zajmują się w głównej mierze diagnozowaniem i leczeniem tego nowotworu.

Trzy powody, dla których mężczyźni uwielbiają zegarki Casio G-Shock

Znana japońska marka pierwszy zegarek z tej serii wypuściła na początku lat 80. ubiegłego wieku. Pomimo upływu tak wielu...

Naturalne peruki po chemioterapii – poradnik przed zakupem

Naturalne peruki znajdują zastosowanie przy różnych okazjach. Między innymi – korzystają z nich osoby, które przeszły chemioterapię – formę...

Może Cię zainteresuje: