Fryzury Videoporada: Fryzura - elegancki bob

Videoporada: Fryzura – elegancki bob

-

Bob niejedną ma wersję, my proponujemy tę elegancką. Udostępniamy filmik z takiej metamorfozy, zobacz, nie musisz nam wierzyć na słowo, że to możliwe.

Elegancka fryzura – bob – Tutorial patrona działu Fryzury – Kliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy podoba Wam się elegancki bob? Komentujcie!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zrobić spinkę do włosów?

Moja czteroletnia córka nie cierpi kucyków, warkoczy i innych mniej lub bardziej wymyślnych fryzur, więc nie korzystamy z gumek do włosów. Jest natomiast bardziej tolerancyjna dla opasek i spinek. Zróbmy zatem własnoręcznie spinki.

Leczenie impotencji domowymi sposobami

Impotencja jest jedną z najbardziej wstydliwych dolegliwości, z którą borykają się mężczyźni. Statystyki pokazują, że zaburzenia sprawności seksualnej dotyczą większości panów po 50. roku życia. Jednak niewielu z nich udaje się do seksuologa, żeby ów problem rozwiązać. Jak zatem leczyć impotencję na własną rękę i doczekać się pozytywnych rezultatów?

Zobacz też

Jak nauczyć się szkicować?

Do nauki szkicowania potrzebny nam będzie papier, ołówki różnych grubości, gumka do zmazywania, jeśli chcemy możemy szkicować również węglem, sztyftami grafitowymi bądź sangwiną.

Jak wybrać wózek widłowy wysokiego składowania? Sprawdź!

Planujesz zakup wózka widłowego wysokiego składowania? Zanim zaczniesz szukać, dowiedz się, jak wybrać sprzęt, który idealnie nada się do...

Ciąża a zapotrzebowanie na potas i magnez

Spodziewasz się dziecka i masz świadomość, że w tym okresie zwiększa się zapotrzebowanie na wiele składników odżywczych. Suplementujesz kwas...

Może Cię zainteresuje: