Fryzury Videoporada: Balejaż na ciemnych, kręconych włosach

Videoporada: Balejaż na ciemnych, kręconych włosach

-

Warto zdecydować się na taką zmianę. Nieprzekonanym polecamy tutorial Kliniki Handsome Men jako argument in plus:

Balejaż na włosach kręconych – Tutorial patrona działu Fryzury – Kliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Nieśmiałe u dzieci – przyczyny, co robić

Czasami spotykamy takie dzieci, które siedzą obok rodziców, prawie nie mówią, właściwie tak jakby ich nie było. Rodzice tłumaczą to tym, że to takie grzeczne dziecko, że może trochę nieśmiałe w grupie, ale za to bardzo kontaktowe i mądre w spotkani twarzą w twarz.

Jak wprosić się na imprezę?

Znajomi pominęli Cię na liście zaproszonych gości, a może w ogóle nie są Twoimi znajomymi? Nie zmienia to faktu, że masz ochotę poszaleć, a że cudza impreza jest cudza - to już drugorzędna sprawa.

Zobacz też

Kuchnia francuska – charakterystyka – potrawy, przyprawy

Kuchnia francuska wielu osobom kojarzy się z żabimi udkami, ślimakami i foie gras - tymczasem to nieprzebrane bogactwo warzyw, mięs i przypraw, które nawet z niejadka potrafią zrobić smakosza.

Nauka masażu. Jak wygląda i czemu warto się na nią zdecydować?

Masażysta to coraz bardziej pożądany zawód. Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, pracując przed komputerem lub za kierownicą...

Podniebienie gotyckie – charakterystyka i leczenie

Każda nieprawidłowość w obrębie budowy jamy ustnej może być powodem trudności z mową, jedzeniem i oddychaniem. Do szczególnego rodzaju...

Może Cię zainteresuje: