Fryzury Videoporada: Balejaż na ciemnych, kręconych włosach

Videoporada: Balejaż na ciemnych, kręconych włosach

-

Warto zdecydować się na taką zmianę. Nieprzekonanym polecamy tutorial Kliniki Handsome Men jako argument in plus:

Balejaż na włosach kręconych – Tutorial patrona działu Fryzury – Kliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zapalenie ucha – leczenie

Zapalenie ucha jest tą chorobą, w której bez leczenia ordynowanego przez lekarza ani rusz. Nie wolno schorzenia lekceważyć ani u dorosłych, ani tym bardziej u dzieci - skutkiem może być upośledzenie słuchu i konieczność noszenia aparatów słuchowych.

Jak dokonać samooceny pracowniczej?

Samoocena - ciężki orzech do zgryzienia dla pracownika, zwłaszcza, gdy jest niepewny siebie, albo swojej oceny w oczach przełożonych. Od tej oceny wiele przecież często zależy. Jak sobie radzić?

Zobacz też

Pokrzywka – przyczyny, objawy, leczenie

Pokrzywka kojarzy się przede wszystkim ze zmianami na skórze, które swoim wyglądem przypominają bąble po oparzeniu się pokrzywą. Najbardziej znana jest postać pokrzywki, u której podłoża leży I typ reakcji alergicznej. Na czym on polega?

Naturalne peruki po chemioterapii – poradnik przed zakupem

Naturalne peruki znajdują zastosowanie przy różnych okazjach. Między innymi – korzystają z nich osoby, które przeszły chemioterapię – formę...

Markowe polskie obuwie i torebki – najwyższa jakość oraz oryginalne wzornictwo

W przypadku obuwia jakość ma ogromne znaczenie. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zakupił niskogatunkowe buty. Trudno w...

Może Cię zainteresuje: