Bez kategorii

Latest news

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. Najlepiej zaopatrzyć się w...
- Advertisement -

Obozy młodzieżowe dla wszystkich fanów piłki nożnej

Bierzesz sobie do serca prośby Twojego syna? A Twoje dziecko od dawna prosi o to, by mogło jechać na...

Mini zmywarka – sprytne rozwiązania do małych kuchni

Jeżeli wydaje Ci się, że w Twojej kuchni nie ma miejsca na zmywarkę, to zaraz udowodnimy Ci, że…,no właśnie,...

Must read

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest...

Obozy młodzieżowe dla wszystkich fanów piłki nożnej

Bierzesz sobie do serca prośby Twojego syna? A Twoje...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Samodzielne badanie piersi

Regularne badanie piersi zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi. W wielu krajach, takich jak Irlandia, jest ono refundowane. Badanie można również wykonać w gabinecie ginekologicznym bądź samemu. Samodzielne badanie nie zajmuje dużo czasu i bez problemu można przeprowadzić je w warunkach domowych. Wymaga jednak praktyki. Jeżeli będziesz często badać swój biust, z czasem nabierzesz wprawy. Jeśli jednak masz wątpliwości, czy wykonujesz badanie we właściwy sposób, zwróć się po pomoc do specjalisty.

Kalendarz szczepień dziecka – szczepienia obowiązkowe

Zadaniem szczepieniem jest ochrona dziecka przed groźnymi chorobami. Kalendarz szczepień uwzględnia ich dwa typy: obowiązkowe oraz zalecane. Odporność otrzymana od mamy wygasa w okresie około trzech miesięcy, dlatego należy ją wzmacniać. W przypadku chorób niezwykle niebezpiecznych, z groźnymi dla zdrowia i życia powikłaniami, wynaleziono szczepionki.

Czy wierzyć we wróżby?

Wróżbiarstwo było obecne we wszystkich kulturach świata niemal od zawsze. Pierwotnie zastępowało ono naukę w wyjaśnianiu otaczającego świata. Jednak okazuje się, że pomimo wielkich odkryć naukowych, wróżbiarstwo przetrwało do dnia dzisiejszego i ma się całkiem dobrze. Czy zatem wierzyć we wróżby?