Paznokcie

Lakiery do paznokci modne zimą

Zimę widać nie tylko w krajobrazie, ale również w naszym ubraniu i makijażu. Tak samo jest z kolorami lakierów do paznokci – patrząc na rozmaite trendy, łatwo skojarzymy je ze śnieżna porą.

Jak dobrze obciąć paznokcie?

Jeśli komuś się wydaje, że przy tak prostej czynności, jaką jest obcinanie paznokci, nie można nic zepsuć (lub naprawić), niech przeczyta ten artykuł. Technika obcinania paznokci to nie wymysł stylistek!

Jakie cążki do paznokci wybrać?

Jeśli myślisz o tym, by kupić cążki do paznokci, radzimy Ci zapoznać się z tym artykułem. Punktujemy w nim wszystkie cechy, które powinny mieć te najlepsze.

Jak ozdobić różowe paznokcie?

Wśród zwolenników manicure zauważamy dwa trendy: jedni preferują klasykę, czyli french, beże i czerwienie, inni kochają żywe, rzucające się w oczy kolory i ciekawe zdobienia. Nasza propozycja manicure do skomnych nie należy i z pewnością trafi w gust tych drugich.

Maseczki na paznokcie – domowe sposoby

Dłonie są naszą wizytówką, należy o nie dbać, bo – jak żadna inna cześć ciała – są narażone na szkodliwe warunki. Jedną z najlepszych metod pielęgnacji dłoni jest maseczka. Poniżej przedstawiamy przepisy na domowe maseczki na paznokcie.

Jak nakładać brokat na paznokcie?

Jest parę możliwości nakładania brokatu na paznokcie: można wziąć odrobinkę brokatu w opuszki i „posypać” nimi paznokcie, można także zamoczyć paznokieć w pojemniczku z brokatem – jeżeli chcemy brokatową końcówkę french, czy też nanieść pędzelkiem lub wykałaczką.

Jak zrobić eleganckie paznokcie?

Jest wiele możliwości zrobienia eleganckich paznokci, typowe kolory dla takiej stylizacji to bordo, czerwień, granat, czerń, złoty, srebrny.

Jak ozdobić beżowe paznokcie?

Paznokcie w kolorze beżu są bardzo uniwersalne, ponieważ w zależności od stroju możemy mieć taki kolor praktycznie na wszystkie okazje: od randki po oficjalne spotkania. Zastosowanie ma podobne do czarnego, jednak beż niejako „integruje się” ze kolorytem skóry, a czarny z nim kontrastuje.

Latest news

Jaki olejek konopny wybrać?

Olejek pochodzący z nasion konopi uprawnej to w ostatnich czasach bardzo popularny oraz co najważniejsze niezwykle skuteczny środek na...
- Advertisement -

Wzrost wynagrodzeń w Polsce: fakt czy mit?

Wynagrodzenia w Polsce podobno cały czas rosną, a średnia pensja Polaków zbliża się do europejskiej czołówki. Sprawdziliśmy, jak na...

Czy elektryczna szczoteczka do zębów to dobry wybór?

Higiena jamy ustnej jest niezwykle istotna nie tylko z punktu widzenia estetyki, ale również zdrowia. Czy elektryczna szczoteczka do...

Must read

Jaki olejek konopny wybrać?

Olejek pochodzący z nasion konopi uprawnej to w ostatnich...

Wzrost wynagrodzeń w Polsce: fakt czy mit?

Wynagrodzenia w Polsce podobno cały czas rosną, a średnia...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Domowe sposoby na ból żołądka

Ból żołądka może mieć różne podłoże, charakter oraz natężenie. Zazwyczaj jest objawem towarzyszącym niestrawności. Może jednak wiązać się z poważniejszymi schorzeniami, np. z chorobą wrzodową, chorobą refluksową przełyku, zapalaniem trzustki. Dlatego, jeśli poniższe sposoby nie ukoją bólu żołądka bądź ból ten często powraca, udaj się do lekarza.

Czym, jak leczyć katar u psa?

Psy, zwłaszcza te trzymane w ogrzewanych mieszkaniach, mają często obniżoną odporność i ulegają przeziębieniom. Przeziębiony pies, jak i człowiek, może kichać i mieć katar. Nasz pupil będzie odporniejszy na choroby, jeśli zapewnimy mu odpowiednią dietę (co nie oznacza przekarmiania), dawkę aktywności (a więc dobrą kondycję) i nie będziemy narażać go na nadmierny stres.

Jak wymurować ogrodzenie z klinkieru?

Ogrodzenia z cegły klinkierowej są bardzo estetyczne, zwłaszcza w połączeniu z kutymi przęsłami ogrodzenia. Poza tym bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Koszt takiego ogrodzenia jest niestety dość znaczny (pomijam tutaj cenę przęseł) - jedna cegła klinkierowa kosztuje od ok. 2 zł 30 gr wzwyż. Średnia cena wacha się w granicach 3,50 - 4 zł z sztukę. Wszystko zależne jest od koloru zastosowanych cegieł oraz od odcieni wybranych cegieł, gdyż są dostępne wersje cieniowane. Ogrodzenie takie możemy wykonać samodzielnie, w ten sposób obniżając cenę za jego wykonanie, gdyż zlecenie takich prac firmie budowlanej oznacza dodatkowe koszty.