Zebra

Robimy czarnym linerem po dwóch stronach wału paznokciowego odchodzące czarne kreski, zwężające się na końcach – na wzór typowej zebry. Linie mogą być zarówno dłuższe, jak i krótsze, dodatkowo pogrubione linerem. Możemy też zrobić linie brokatowe, w zależności od upodobań.

Panterka

Panterkę robimy bardzo prosto – czarnym linerem malujemy nieregularne, niezakończone kółeczka na wzór panterki. Całość pokrywamy utwardzaczem.

Gwiazdki

Z pomocą drewnianego patyczka umieszczamy zakupione gwiazdki wzdłuż paznokcia, na wilgotnym lakierze. Gdy lakier z ozdobami wyschnie, nakładamy lakier utwardzający.

Jak Wam się podoba? Macie inne fajne pomysły na zdobienie turkusowych paznokci? Podzielcie się nimi!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak zakładać klamry na wrastające paznokcie?
Następny artykułJak ozdobić beżowe paznokcie?

Marta Pardyak – absolwentka Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagielońskiego. Doświadczony kosmetolog. Ukończyła liczne szkolenia i kursy kosmetyczne. Współpracuje z serwisami zajmującymi się tematyką Zdrowia i Urody.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją wielką pasją, nie tylko zawodową, jest kosmetologia oraz wszelkie związane z nią zagadnienia. Piękno pochodzi z duszy, wystarczy to po prostu pokazać! Bardzo lubię doradzać innym osobom w sprawach pielęgnacji i urody, sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Równie mocno interesuje mnie moda oraz trendy. Ikoną mody jest dla mnie Audrey Hepburn oraz Marilyn Monroe. Po dziś dzień mała czarna nie wychodzi z mody, a w ostatnim sezonie Ray-Bany, zapoczątkowane w noszeniu przez Audrey, zrobiły furorę.

Wolne chwile spędzam na uprawianiu sportu lub czytaniu książek, szczególnie tych z literatury kobiecej. Uważam że w życiu najważniejsze jest być sobą, realizować swoje marzenia oraz dążyć do upragnionego celu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here