Mamy dla Was dwa pomysły na ozodobienie beżowych paznokci. Ponieważ motywy zwierzęce są bardzo modne, sprawdzą się i w tym wypadku:

Panterka

1. Nakładamy lakier podkładowy.
2. Malujemy paznokcie dwukrotnie beżowym lakierem.
3. Gdy wyschnie, robimy czarnym linerem nieregularne kółeczka na wzór panterki.
4. Gdy lakier wyschnie, nakładamy utwardzacz.

Czerwone kwiatki na beżowym tle

1. Nakładamy lakier podkładowy.
2. Malujemy paznokcie jasnym beżowym dwukrotnie.
3. Farbkami lub linerem – w zależności od tego, czym dysponujemy – robimy płatki kwiatka na całej długości paznokcia.
4. Gdy wzór wyschnie, nakładamy utwardzacz.

Uwaga!

Beżowe paznokcie można również ozdobić oprócz wyżej podanych wzorów cyrkoniami, brokatem, perełkami czy kruszonymi muszelkami. Z beżowym praktycznie każda ozdoba pięknie się mieni, akcentując nasze paznokcie.

Jak Wam się podoba? Macie inne fajne pomysły na zdobienie beżowych paznokci? Podzielcie się nimi!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWzorki na turkusowe paznokcie
Następny artykułJak zrobić eleganckie paznokcie?

Marta Pardyak – absolwentka Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagielońskiego. Doświadczony kosmetolog. Ukończyła liczne szkolenia i kursy kosmetyczne. Współpracuje z serwisami zajmującymi się tematyką Zdrowia i Urody.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją wielką pasją, nie tylko zawodową, jest kosmetologia oraz wszelkie związane z nią zagadnienia. Piękno pochodzi z duszy, wystarczy to po prostu pokazać! Bardzo lubię doradzać innym osobom w sprawach pielęgnacji i urody, sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Równie mocno interesuje mnie moda oraz trendy. Ikoną mody jest dla mnie Audrey Hepburn oraz Marilyn Monroe. Po dziś dzień mała czarna nie wychodzi z mody, a w ostatnim sezonie Ray-Bany, zapoczątkowane w noszeniu przez Audrey, zrobiły furorę.

Wolne chwile spędzam na uprawianiu sportu lub czytaniu książek, szczególnie tych z literatury kobiecej. Uważam że w życiu najważniejsze jest być sobą, realizować swoje marzenia oraz dążyć do upragnionego celu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here