Wszystkie te kolory możemy w dowolny sposób ozdobić cyrkoniami, brokatem, tasiemkami, koronką. Można również zastosować kalkomanię czy też wykonać samemu wzorki.

Jak wykonać eleganckie pasy na paznokciach?

 • Krok pierwszy

  Malujemy paznokcie lakierem podkładowym.

 • Krok drugi

  Nanosimy dwie warstwy lakieru bordowego lub czerwonego – z odstępem na czas wyschnięcia.

 • Krok trzeci

  Za pomocą farbek lub czarnego linera robimy dwie linie zwężające się na końcu – od rogu wału paznokciowego.

 • Krok czwarty

  Na takie zdobienie możemy przykleić naklejki kwiatuszki lub wykonać je linerem białym czy pędzelkiem – potrzebna jest jednak bardzo duża precyzja.

 • Krok piąty

  Nanosimy utwardzacz na paznokcie.

 • A jakie są Wasze pomysły na elegancki manicure? Podzielcie się nimi!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak ozdobić beżowe paznokcie?
Następny artykułJak nakładać brokat na paznokcie?

Marta Pardyak – absolwentka Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagielońskiego. Doświadczony kosmetolog. Ukończyła liczne szkolenia i kursy kosmetyczne. Współpracuje z serwisami zajmującymi się tematyką Zdrowia i Urody.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją wielką pasją, nie tylko zawodową, jest kosmetologia oraz wszelkie związane z nią zagadnienia. Piękno pochodzi z duszy, wystarczy to po prostu pokazać! Bardzo lubię doradzać innym osobom w sprawach pielęgnacji i urody, sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Równie mocno interesuje mnie moda oraz trendy. Ikoną mody jest dla mnie Audrey Hepburn oraz Marilyn Monroe. Po dziś dzień mała czarna nie wychodzi z mody, a w ostatnim sezonie Ray-Bany, zapoczątkowane w noszeniu przez Audrey, zrobiły furorę.

Wolne chwile spędzam na uprawianiu sportu lub czytaniu książek, szczególnie tych z literatury kobiecej. Uważam że w życiu najważniejsze jest być sobą, realizować swoje marzenia oraz dążyć do upragnionego celu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here