Rozmiary

Czy Tarot mówi prawdę, czy kłamie?

Sztuka stawiania Tarota jest znana od wieków, a Ci którzy się nią zajmują zwykle uważani są za wróżbitów. Tarot najczęściej jest bowiem wykorzystywany do przewidywania tego, co w przyszłości wydarzy się w naszym życiu. Niektórzy jednak przekonują, że nie należy widzieć w Tarocie jedynie staroświeckiego zabobonu. Czy zatem warto wierzyć w ten rodzaj karcianej zabawy?

Jak naprawić główny błąd w Medieval Total War?

Posiadacze Złotej Edycji Medieval: Total War mają nie lada zmartwienie. W momencie ładowania kampanii dla jednego gracza program odmawia posłuszeństwa i wyrzuca nas do Windowsa. Jest jednak prosty sposób, dzięki któremu możemy temu zaradzić.

Latest news

Chroń się przed napaścią

Nie czujesz się bezpiecznie, chodząc po swojej miejscowości po zmroku? Obawiasz się agresywnego napastnika? A może pracujesz w ochronie...
- Advertisement -

Sprzedaż mieszkania spółdzielczego – jakich formalności trzeba dopełnić?

Chcemy sprzedać mieszkanie spółdzielcze i zastanawiamy się, czy możemy to zrobić? Co na to spółdzielnia? O czym musimy pamiętać?...

Brak apetytu w ciąży – czy stanowi powód do niepokoju?

Większość kobiet spodziewających się dziecka zmaga się z nieposkromioną chęcią jedzenia. Tymczasem niektóre panie uskarżają się na brak apetytu...

Must read

Chroń się przed napaścią

Nie czujesz się bezpiecznie, chodząc po swojej miejscowości po...

Sprzedaż mieszkania spółdzielczego – jakich formalności trzeba dopełnić?

Chcemy sprzedać mieszkanie spółdzielcze i zastanawiamy się, czy możemy...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Zupa meksykańska – przepis

Zupa meksykańska nieco przypomina zupę węgierską, nieco gulasz, nieco naszą zupę paprykową. Jest pikantna i jej znakiem rozpoznawczym jest mielone mięso, które jest rzadko spotykane w zupach. Jest zupą raczej zimową – podajemy ją bardzo gorąco, wrzącą nawet, a dodatkowo jej konkretny smak sprawia, że wydaje się jeszcze gorętsza. Rozgrzewa, syci, dobrze smakuje z chlebem.

Stany lękowe – leczenie

Lęk bardzo często nam towarzyszy w życiu. Bardzo ważne jest jednak rozróżnienie, między lękiem nieszkodliwym, który naturalnie u nas występuje, od lęku patologicznego. Naturalną rzeczą jest, że wielu sytuacjom, które towarzyszą nam w życiu, zauważamy u siebie strach. Jeżeli lęk ten towarzyszy nam przez bardzo długi okres czasu, nawet już po ustąpieniu sytuacji wywołującej zagrożenie, czy jego nasilenie jest nieadekwatne do wielkości zagrożenia, należy zgłosić się do lekarza.

Jak usunąć efekt czerwonych oczu?

Efekt czerwonych oczu to bardzo widoczny defekt zdjęć. Wampiryczne oczy powstają na skutek odbicia ostrego światła lampy błyskowej od dna oka. Lampy błyskowej używamy zwykle w warunkach deficytu światła zastanego, kiedy źrenice są szerokie. Analogicznie jest w przypadku przysłony aparatu fotograficznego. Aby zrobić zdjęcie przy niewielkiej ilości światła zastanego, trzeba szerzej otworzyć przysłonę.