Rozmiary

Czy Tarot mówi prawdę, czy kłamie?

Sztuka stawiania Tarota jest znana od wieków, a Ci którzy się nią zajmują zwykle uważani są za wróżbitów. Tarot najczęściej jest bowiem wykorzystywany do przewidywania tego, co w przyszłości wydarzy się w naszym życiu. Niektórzy jednak przekonują, że nie należy widzieć w Tarocie jedynie staroświeckiego zabobonu. Czy zatem warto wierzyć w ten rodzaj karcianej zabawy?

Jak naprawić główny błąd w Medieval Total War?

Posiadacze Złotej Edycji Medieval: Total War mają nie lada zmartwienie. W momencie ładowania kampanii dla jednego gracza program odmawia posłuszeństwa i wyrzuca nas do Windowsa. Jest jednak prosty sposób, dzięki któremu możemy temu zaradzić.

Latest news

Adaptacja gotowego projektu domu – na czym polega?

Realizacja marzenia o własnym domu jednorodzinnym wymaga starannych przygotowań. Na początek trzeba przygotować projekt pod konkretną działkę. W przypadku...
- Advertisement -

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają zabawę na stoku i szybko nabywają nowych umiejętności. Jednym z...

Jak udekorować swój dom na Święta? 5 pomysłów

Z całą pewnością różnego rodzaju dekoracje są jednym z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za tworzenie świątecznej atmosfery w każdym domu...

Must read

Adaptacja gotowego projektu domu – na czym polega?

Realizacja marzenia o własnym domu jednorodzinnym wymaga starannych przygotowań....

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Jak zrobić samemu tusz do rzęs?

Tusz do rzęs to drugi kosmetyk, obok błyszczyka lub szminki, który znajdziemy niemal w każdej damskiej torebce. Nie wszystkie kobiety i nie w każdym wieku wykonują pełny makijaż, ale o pomalowaniu rzęs i ust prawie żadna z nas nie zapomina.

Sklep na Facebooku – warto?

O ile do zakładania przez firmę FanPage na Facebooku podchodzę z dużą dozą optymizmu, o tyle w materii prowadzenia na tym portalu społecznościowym sklepu- radzę nieco mniej optymizmu, a więcej ostrożności. Polski Facebook skupia obecnie sześc milionów użytkowników. W oczach przedsiębiorcy pojawiają się już niemalże łzy szczęścia. Sześciomilionowy rynek. Nowoczesny, chłonny, o niskim poziomie inwestycji w reklamę.

Elastyczny czas pracy

Czy elastyczny czas pracy to dobre rozwiązane w okresie kryzysu? Z całą pewnością można stwierdzić, że żaden pracownik nie pracuje maksymalnie wydajnie przez całe 8 godzin dziennego czasu pracy. Niejednokrotnie najistotniejsze zadania, stanowiące zasadniczy obszar odpowiedzialności danego pracownika zajmują mu średnio 20% - 50% czasu poświęconego na pracę w ciągu dnia.