Rozmiary Jak naprawić główny błąd w Medieval Total War?

Jak naprawić główny błąd w Medieval Total War?

-

 • Krok pierwszy

  W pierwszej kolejności należy przejść na stronę internetową i ściągnąć ten plik: http://rapidshare.com/files/115211547/MTW_Gold_v2.01_CTD_Fix.zip

 • Krok drugi

  Następnie odszukujemy folder, w którym zainstalowana jest gra. Wchodzimy w podfolder o nazwie „campmap”, a następnie „buttons”.

 • Krok trzeci

  W tym oto folderze rozpakowujemy ściągniętą wcześniej paczkę, podmieniając dwa pliki.

 • Krok czwarty

  Włączamy Medieval: Total War i cieszymy się w pełni działającą grą.

 • Mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Żurek wielkanocny – przepis

Żurek jest obok białej kiełbasy, plastrów szynki, potraw z jajek, chrzanu, słodkiej babki, twarogowej paschy, mazurka i sernika główna potrawa serwowaną w czasie wielkanocnego śniadania.

Jak grać w Angry Birds?

Angry Birds to gra logiczno–zręcznościowa, która...

Zobacz też

Skróty klawiszowe w Wordzie

Skróty klawiszowe pozwalają na przyspieszenie pracy z programem Microsoft Word, dzięki ich użyciu nie trzeba błądzić kursorem po ekranie w poszukiwaniu potrzebnych funkcji, a wiele czynności można wykonać, wciskając określone klawisze na klawiaturze.

Biżuteria z grawerem dla kobiet szukających ozdób jedynych w swoim rodzaju

Damska biżuteria z grawerem cieszy się ogromną popularnością wśród pań w każdym wieku. Kobiety uwielbiają ubrania i ozdoby, które...

Jak umeblować niewielki przedpokój?

W ciasnych przedpokojach niejednokrotnie trzeba pójść na aranżacyjne kompromisy. W wielu sytuacjach wystarczy jednak dobry plan, by już od...

Może Cię zainteresuje: