• Krok pierwszy

  W pierwszej kolejności należy przejść na stronę internetową i ściągnąć ten plik: http://rapidshare.com/files/115211547/MTW_Gold_v2.01_CTD_Fix.zip

 • Krok drugi

  Następnie odszukujemy folder, w którym zainstalowana jest gra. Wchodzimy w podfolder o nazwie „campmap”, a następnie „buttons”.

 • Krok trzeci

  W tym oto folderze rozpakowujemy ściągniętą wcześniej paczkę, podmieniając dwa pliki.

 • Krok czwarty

  Włączamy Medieval: Total War i cieszymy się w pełni działającą grą.

 • Mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUkryte (dodatkowe) misje w GTA SA
Następny artykułCzy Tarot mówi prawdę, czy kłamie?

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here