Rozmiary Jak naprawić główny błąd w Medieval Total War?

Jak naprawić główny błąd w Medieval Total War?

-

 • Krok pierwszy

  W pierwszej kolejności należy przejść na stronę internetową i ściągnąć ten plik: http://rapidshare.com/files/115211547/MTW_Gold_v2.01_CTD_Fix.zip

 • Krok drugi

  Następnie odszukujemy folder, w którym zainstalowana jest gra. Wchodzimy w podfolder o nazwie „campmap”, a następnie „buttons”.

 • Krok trzeci

  W tym oto folderze rozpakowujemy ściągniętą wcześniej paczkę, podmieniając dwa pliki.

 • Krok czwarty

  Włączamy Medieval: Total War i cieszymy się w pełni działającą grą.

 • Mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Leczenie anemii

Niedokrwistość czyli anemia występuje wówczas gdy badanie krwi wykazuje, iż wartość hemoglobiny i erytrocytów jest niższa niż wskazuje norma. Wyróżnia się wiele typów niedokrwistości, łącznie około 100.

Jak zrezygnować z konta oszczędnościowego?

Konto oszczędnościowe nie jest zbyt skomplikowanym produktem bankowym. Dlatego mogłoby się wydawać, że rezygnacja z niego nie powinna nastręczać większych kłopotów. Okazuje się jednak, że sama procedura wypowiedzenia umowy może obfitować w pewne nieoczekiwane zdarzenia. Niekiedy przypadkach proces zamykania konta może trwać nawet dwa lub trzy tygodnia, co wydaje się zaskakujące zważywszy na fakt, że otwarcie takiego rachunku jest przeprowadzane ekspresowo.

Zobacz też

Fenyloketonuria – definicja, objawy, leczenie

O tym, iż warto wiedzieć co nieco o fenyloketonurii, niech świadczy fakt, że pod kątem tej choroby badany jest każdy noworodek w Polsce. Mniej więcej w czwartej dobie życia pobiera się kroplę krwi dziecka na specjalną bibułę. Taki materiał wysyłany zostaje do badania laboratoryjnego. Tylko szybkie wykrycie tej choroby daje szansę na skuteczne jej leczenie i niedopuszczenie do rozwoju poważnych konsekwencji.

Zegarek z fazami księżyca – komu się przydaje?

Obserwowanie faz księżyca to nie tylko domena wróżek czy miłośników astronomii. Nowoczesna technologia pozwala na obserwacje cyklu księżycowego bez...

Botwinka – jak zrobić tę przepyszną wiosenną zupę?

Początek wiosny to idealny czas, by korzystać ze świeżych i młodych warzyw. Królową wiosennych zup jest zupa z botwiny....

Może Cię zainteresuje: