Programy

Pinnacle Studio – krok po kroku

Pinnacle Studio to profesjonalny program do edytowania plików video. Jeśli stawiasz pierwsze kroki z programem to polecamy przeczytać poniższą poradę, aby zapoznać się z podstawowymi funkcjami, jakie oferuje. Najważniejsze funkcje, jakie powiniśmy opanować, opisane są poniżej.

Jak dodać tekst do zdjęcia w IrfanView?

Chcesz dodawać tekst na wybrane zdjęcia a nie wiesz w jaki sposób to zrobić? Przeczytaj poniższą poradę!

Jak skutecznie zabezpieczyć komputer przed wirusami?

Masz zabezpieczony komputer sprawdzonym programem antywirusowym, a mimo to dalej są wykrywane wirusy – co może być tego przyczyną? Nawet najlepsze programy antywirusowe mogą nie dać rady w pełni zabezpieczyć naszego komputera. Poniżej wyjaśniamy co może być tego przyczyną i jak sobie z tym radzić.

Malowanie w Paincie przez Internet

Paint to jeden z najprostszych programów do rysowania, dostępny z poziomu każdego komputera z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows. Nie każdy jednak wie, że powstały także aplikacje, pozwalające na malowanie w Paincie online. Specjalnie dla użytkowników niezorientowanych w temacie, przedstawiamy jak malować w Paincie przez Internet.

Jak zrobić galerię zdjęć w Adobe Bridge CS5?

Masz sporą liczbę zdjęć na komputerze, z których chcesz zrobić multimedialną galerię? Jednym z najlepszych do tego programów jest Adobe Bridge. Osobom, które nie miały z nim wcześniej kontaktu pomagamy w stawianiu pierwszych kroków.

Jak zrobić animację w GoAnimate?

Macie ochotę pobawić się tworzeniem animacji, a nigdy wcześniej nie mieliście z tym styczności? Dzięki możliwościom jakie daje GoAnimate można w końcu spełnić się w roli animatora bez konieczności użycia zaawansowanych narzędzi do tworzenia animacji.

Jak przeskalować zdjęcie w IrfanView i Light Image Resizer?

Chcesz błyskawicznie przeskalować wybrane zdjęcie lub zdjęcia do mniejszych rozmiarów, aby np. wysłać komuś mailem? Zależy Ci ponadto na darmowym, funkcjonalnym i ważącym niewiele programie? Poniżej prezentujemy najlepsze programy do tego typu operacji na zdjęciach.

Kaillera – jak nagrywać i odtwarzać filmy w tym programie?

Na pewno wiele razy pobieraliście program i nie mogliście poradzić sobie z jego obsługą. Aby uniknąć takich sytuacji, tłumaczymy jak poprawnie zainstalować, uruchomić i obsłużyć program Kaillera.

Latest news

Erytrol – atrakcyjny dla zdrowia substytut cukru

Cukier to jedna z najgorszych plag czasów współczesnych. Jest dodawany do wielu produktów spożywanych w codziennej diecie. Szczególnie duże...
- Advertisement -

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. Najlepiej zaopatrzyć się w...

Obozy młodzieżowe dla wszystkich fanów piłki nożnej

Bierzesz sobie do serca prośby Twojego syna? A Twoje dziecko od dawna prosi o to, by mogło jechać na...

Must read

Erytrol – atrakcyjny dla zdrowia substytut cukru

Cukier to jedna z najgorszych plag czasów współczesnych. Jest...

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Jak ściągać z wrzuty?

Ściąganie z wrzuty jest możliwe, jednak przy wykorzystaniu specjalnych programów i stron internetowych, a poniżej znajdziecie sposób jak to zrobić.

Czy wypada mówić „smacznego”?

Wciąż dość powszechny jest zwyczaj mówienia „smacznego” przy posiłku. Savoir-vivre uznaje go jednak za niezbyt elegancki. W wielu sytuacjach bywa wręcz zbędny. Kiedy więc życzenie smacznego posiłku jest niekulturalne, a kiedy niewskazane?

Neuromarketing – co to jest?

Wśród licznych rodzajów marketingu na uwagę zasługuje z całą pewnością jego odmiana zwana neuromarketingiem. To narzędzie reklamy wykorzystuje urządzenia pomiarowe stosowane naukowo w padaniach psychofizycznych. Korzysta z wiedzy o zachowaniach człowieka dla potrzeb reklamy i takiego jej stworzenia, aby działać na odbiorcę w sposób jak najbardziej sugestywny. Neuromarketing rozwija klasyczne badania marketingowe, wspiera tworzenie przekazów reklamowych zgodnie z wiedzą neuronaukową, wykorzystuje wiedzę z zakresu neurologii do wspierania sprzedaży. Zwyczajni konsumenci mogą się poczuć nieco nieswojo, nawet dostać gęsiej skórki na myśl o tym, że sztaby psychiatrów, psychologów, neurologów i innych naukowców kombinują jak tu zajrzeć im do głowy i jak skierować reklamę do ich świadomości i podświadomości. Nie powinni jednak wpadać w panikę, ponieważ z błogą nieświadomością poddają się neuromarketingowi każdego jednego dnia swojego życia. Chyba że żyją w pustelni.