Programy

Pinnacle Studio – krok po kroku

Pinnacle Studio to profesjonalny program do edytowania plików video. Jeśli stawiasz pierwsze kroki z programem to polecamy przeczytać poniższą poradę, aby zapoznać się z podstawowymi funkcjami, jakie oferuje. Najważniejsze funkcje, jakie powiniśmy opanować, opisane są poniżej.

Jak dodać tekst do zdjęcia w IrfanView?

Chcesz dodawać tekst na wybrane zdjęcia a nie wiesz w jaki sposób to zrobić? Przeczytaj poniższą poradę!

Jak skutecznie zabezpieczyć komputer przed wirusami?

Masz zabezpieczony komputer sprawdzonym programem antywirusowym, a mimo to dalej są wykrywane wirusy – co może być tego przyczyną? Nawet najlepsze programy antywirusowe mogą nie dać rady w pełni zabezpieczyć naszego komputera. Poniżej wyjaśniamy co może być tego przyczyną i jak sobie z tym radzić.

Malowanie w Paincie przez Internet

Paint to jeden z najprostszych programów do rysowania, dostępny z poziomu każdego komputera z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows. Nie każdy jednak wie, że powstały także aplikacje, pozwalające na malowanie w Paincie online. Specjalnie dla użytkowników niezorientowanych w temacie, przedstawiamy jak malować w Paincie przez Internet.

Jak zrobić galerię zdjęć w Adobe Bridge CS5?

Masz sporą liczbę zdjęć na komputerze, z których chcesz zrobić multimedialną galerię? Jednym z najlepszych do tego programów jest Adobe Bridge. Osobom, które nie miały z nim wcześniej kontaktu pomagamy w stawianiu pierwszych kroków.

Jak zrobić animację w GoAnimate?

Macie ochotę pobawić się tworzeniem animacji, a nigdy wcześniej nie mieliście z tym styczności? Dzięki możliwościom jakie daje GoAnimate można w końcu spełnić się w roli animatora bez konieczności użycia zaawansowanych narzędzi do tworzenia animacji.

Jak przeskalować zdjęcie w IrfanView i Light Image Resizer?

Chcesz błyskawicznie przeskalować wybrane zdjęcie lub zdjęcia do mniejszych rozmiarów, aby np. wysłać komuś mailem? Zależy Ci ponadto na darmowym, funkcjonalnym i ważącym niewiele programie? Poniżej prezentujemy najlepsze programy do tego typu operacji na zdjęciach.

Kaillera – jak nagrywać i odtwarzać filmy w tym programie?

Na pewno wiele razy pobieraliście program i nie mogliście poradzić sobie z jego obsługą. Aby uniknąć takich sytuacji, tłumaczymy jak poprawnie zainstalować, uruchomić i obsłużyć program Kaillera.

Latest news

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają zabawę na stoku i szybko nabywają nowych umiejętności. Jednym z...
- Advertisement -

Jak udekorować swój dom na Święta? 5 pomysłów

Z całą pewnością różnego rodzaju dekoracje są jednym z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za tworzenie świątecznej atmosfery w każdym domu...

Czy warto ogrzewać dom gazem?

Sposób ogrzewania domu ma olbrzymie znaczenie dla jego mieszkańców. Dodatkowo też w naszym klimacie jest ono po prostu niezbędne,...

Must read

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają...

Jak udekorować swój dom na Święta? 5 pomysłów

Z całą pewnością różnego rodzaju dekoracje są jednym z...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Jakiego operatora komórkowego wybrać?

Co brać pod uwagę przy wyborze operatora? Czy korzystniej porównywać ceny podstawowe, czy też usługi dodatkowe, dzięki którym obniżymy nasze koszty? Zobacz, jak trafnie dopasować operatora do swoich potrzeb.

Badania przesiewowe – co to, przykłady, jak się wykonuje?

Każdemu człowiekowi znane jest powiedzenie – lepiej zapobiegać niż leczyć. Zmiany cywilizacyjne, dieta, nałogi, stres, coraz szybszy tryb życia sprawiły, że jesteśmy bardziej narażeni na przykład na choroby nowotworowe. We wczesnych stadiach potrafią one nie dawać żadnych objawów, dolegliwości, są nieme klinicznie. Istotne jest to, że podstępnie rozwijają się w naszych organizmach, a gdy dają o sobie znać niestety czasami lekarze mogą zaproponować jedynie leczenie objawowe.

Ataki paniki – objawy, jak z nimi walczyć?

Oglądasz sobie spokojnie film, jedziesz autem czy jesteś w pracy, niby wszystko w porządku i nagle dopada Cię to koszmarne uczucie. Niemal się dusisz, krew jakby odpływała Ci z twarzy, a ciało drży lub drętwieje. Zapadasz się w sobie wewnątrz zimnego, lepkiego kokonu, z którego nie możesz się wydostać. To już koniec! Czujesz, że umierasz i już nie wiesz czy to zawał czy może jeszcze coś gorszego. Serce niemal nie bije lub wali jak oszalałe i pewnie zaraz nie wytrzyma samo swojego tempa i za chwilę pęknie rozrywając się na strzępy. Nie przelatuje Ci nawet przed oczami całe życie, tylko w głowie tkwi ta uporczywa myśl, że za chwilę już Cię nie będzie i nikt nie potrafi Ci pomóc.