Programy Jak zrobić animację w GoAnimate?

Jak zrobić animację w GoAnimate?

-

GoAnimate to aplikacja pozwalająca na tworzenie rozmaitych animacji. Możemy w niej tworzyć postaci, dodawać krajobrazy, a także dodawać głosy (zarówno gotowe, jak i swoje, jeśli tylko mamy podłączony mikrofon). Poniżej pomagamy w stawianiu pierwszych kroków z GoAnimate.

Na początek wchodzimy pod adres http://www.youtube.com/create i wybieramy z listy GoAnimate i klikamy w Utwórz Film. Dalej w Start Animating. W następnym oknie mamy do wyboru jeden z kilku przygotowanych typów animacji. Klikamy w najbardziej interesujący, a następnie w Get Started. W kolejnej zakładce poniżej wybieramy ponownie jedną spośród dostępnych w danej kategorii tematycznej. Warto tu jednak pamiętać, że niektóre są niedostępne dla każdego (zaznaczone na szaro), gdyż wymagane jest konto w Go Plus. Po wyborze klikamy w Next. W następnym oknie (w zależności od tematyki jaką wybraliśmy) możemy albo wybrać spośród kilku dostępnych postaci, albo wpisać w odpowiednim miejscu dowolny tekst (jeśli wybraliśmy animację rozmowy). Teraz akceptujemy kolejne kroki i już możemy cieszyć się stworzoną animacją.

Uwaga!

Możemy stworzyć za darmo wyłącznie te rodzaje animacji, przy których pojawia się ikonka Preview. W innym przypadku (Upgrade to GoPlus) dodatkowe funkcje animacji będą płatne.

Czy używacie GoAnimate? Jakie są Wasze opinie o tym programie?

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Silent Hill Orgins – jak uzyskać wszystkie zakończenia?

Silent Hill Origins posiada 3 zakończenia. Poniżej opis, jak zdobyć każde z nich.

Po co osłona na obiektyw?

Powodów do korzystania z osłony obiektywu jest kilka. Po pierwsze chroni ona obiektyw przed niepożądanymi odblaskami słońca czy lampy błyskowej, które to mogłyby spowodować powstanie nieładnych odblasków na zdjęciach i pozbawić je kontrastu.

Zobacz też

Fundusze pozaubezpieczeniowe

Do Funduszy pozaubezpieczeniowych należą Fundusz Pracy oraz Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Warto wiedzieć jaki jest ich cel i kiedy pracodawca ma obowiązek uiszczania składek oraz jaka jest ich podstawa.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: