Na początek uruchamiamy program i przechodzimy do folderu, w którym znajdują się interesujące nas zdjęcia. Zaznaczamy odpowiednie przeciągając lewym przyciskiem myszy. Po zaznaczeniu wybranych wciskamy kombinację klawiszy CTRL + F4, a następnie przechodzimy do zakładki WEB GALLERY z menu Output znajdującym się po prawej stronie ekranu. Poniżej w kolejnej zakładce Template możemy wybrać widok naszej galerii, zaś jeszcze niżej w Gallery Title możemy kolejno wpisać nową nazwę galerii czy dodatkowe informacje. Następnie klikamy w Gallery Preview. Po załadowaniu plików powinno pojawić się okno z odtwarzaczem. Możemy tu kliknąć w Play, aby kolejno wyświetlać dodane zdjęcia lub przeskakiwać do wybranych za pomocą strzałek w lewo lub prawo, bądź bezpośrednio klikając na zdjęcia poniżej.

Jeśli chcemy zapisać nową galerię to schodzimy niżej do menu Create Gallery, klikamy w Browse i wybieramy miejsce zapisu naszej nowej galerii, a następnie zaznaczamy Save i czekamy na zapis nowej galerii. Teraz przechodzimy do folderu, w którym zapisaliśmy naszą galerią, klikamy dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na nazwę galerii i możemy cieszyć się multimedialnym pokazem naszych zdjęć.

Jakie są Wasze opinie o programie Adobe Bridge CS5? Często go używacie? Komentujcie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak zrobić animację w GoAnimate?
Następny artykułPozwolenie na użytkowanie konieczne – kiedy wymagane, jak można je uzyskać?

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here