Programy Jak zrobić galerię zdjęć w Adobe Bridge CS5?

Jak zrobić galerię zdjęć w Adobe Bridge CS5?

-

Na początek uruchamiamy program i przechodzimy do folderu, w którym znajdują się interesujące nas zdjęcia. Zaznaczamy odpowiednie przeciągając lewym przyciskiem myszy. Po zaznaczeniu wybranych wciskamy kombinację klawiszy CTRL + F4, a następnie przechodzimy do zakładki WEB GALLERY z menu Output znajdującym się po prawej stronie ekranu. Poniżej w kolejnej zakładce Template możemy wybrać widok naszej galerii, zaś jeszcze niżej w Gallery Title możemy kolejno wpisać nową nazwę galerii czy dodatkowe informacje. Następnie klikamy w Gallery Preview. Po załadowaniu plików powinno pojawić się okno z odtwarzaczem. Możemy tu kliknąć w Play, aby kolejno wyświetlać dodane zdjęcia lub przeskakiwać do wybranych za pomocą strzałek w lewo lub prawo, bądź bezpośrednio klikając na zdjęcia poniżej.

Jeśli chcemy zapisać nową galerię to schodzimy niżej do menu Create Gallery, klikamy w Browse i wybieramy miejsce zapisu naszej nowej galerii, a następnie zaznaczamy Save i czekamy na zapis nowej galerii. Teraz przechodzimy do folderu, w którym zapisaliśmy naszą galerią, klikamy dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na nazwę galerii i możemy cieszyć się multimedialnym pokazem naszych zdjęć.

Jakie są Wasze opinie o programie Adobe Bridge CS5? Często go używacie? Komentujcie!

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Cienie pod oczami – domowe sposoby

To zmora wielu osób które, mimo starań, wciąż słyszą pytania czy są chore lub dlaczego wyglądają na zmęczone. Oczywiście cienie pod oczami można zatuszować za pomocą kosmetyków, są jednak sposoby na ich likwidację.

Makijaż kosmetykami mineralnymi

W ostatnich czasach kosmetyki mineralne stały się bardzo popularne i modne, a firmy zaczęły nazywać produkty „mineral”. Jak sama nazwa wskazuje, kosmetyki tego rodzaju wytwarzane są ze sterylizowanych i startych na proszek minerałów. W celu uzyskania różnych kolorów, proszek zostaje zmieszany z wszelkiego rodzaju kolorowymi barwnikami.

Zobacz też

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Coraz lepsze zabezpieczenia stosowane w samochodach spędzają sen z powiek wielu ludziom. Po pierwsze inżynierom, którzy je projektują, po drugie producentom, którzy je stosują, następnie użytkownikom aut.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: