Programy Jak zrobić galerię zdjęć w Adobe Bridge CS5?

Jak zrobić galerię zdjęć w Adobe Bridge CS5?

-

Na początek uruchamiamy program i przechodzimy do folderu, w którym znajdują się interesujące nas zdjęcia. Zaznaczamy odpowiednie przeciągając lewym przyciskiem myszy. Po zaznaczeniu wybranych wciskamy kombinację klawiszy CTRL + F4, a następnie przechodzimy do zakładki WEB GALLERY z menu Output znajdującym się po prawej stronie ekranu. Poniżej w kolejnej zakładce Template możemy wybrać widok naszej galerii, zaś jeszcze niżej w Gallery Title możemy kolejno wpisać nową nazwę galerii czy dodatkowe informacje. Następnie klikamy w Gallery Preview. Po załadowaniu plików powinno pojawić się okno z odtwarzaczem. Możemy tu kliknąć w Play, aby kolejno wyświetlać dodane zdjęcia lub przeskakiwać do wybranych za pomocą strzałek w lewo lub prawo, bądź bezpośrednio klikając na zdjęcia poniżej.

Jeśli chcemy zapisać nową galerię to schodzimy niżej do menu Create Gallery, klikamy w Browse i wybieramy miejsce zapisu naszej nowej galerii, a następnie zaznaczamy Save i czekamy na zapis nowej galerii. Teraz przechodzimy do folderu, w którym zapisaliśmy naszą galerią, klikamy dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na nazwę galerii i możemy cieszyć się multimedialnym pokazem naszych zdjęć.

Jakie są Wasze opinie o programie Adobe Bridge CS5? Często go używacie? Komentujcie!

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jakie grzejniki do łazienki?

Jednym z najmniej przyjemnych uczuć, jakiego można doświadczyć z samego rana, jest wyjście spod ciepłej pościeli, a następnie niemalże „zderzenie się” z surowym łazienkowym chłodem. To, że w łazience powinno być ciepło, jest sprawą oczywistą. Aby wyście z wanny czy spod prysznica nie było niczym nagłe przeniesienie się z tropikalnej plaży w okolice podbiegunowe, z reguły konieczne jest zamontowanie odpowiedniego grzejnika.

Co oznaczają kontrolki w samochodzie?

Deska rozdzielcza w samochodzie to bardzo ważny element. Dzięki informacjom na niej umieszczonym możemy w pełni kontrolować nasze auto.

Zobacz też

Placuszki biszkoptowe – przepis

Biszkopt to ciasto wypiekane z jajek, cukru i mąki, bez dodatku tłuszczu. Klasyczne placuszki biszkoptowe są pulchne, lekkie i świetnie komponują się z różnymi dodatkami.

Liofilizowane owoce i warzywa – dawka witamin przez cały rok

Z pewnością każdy z nas uwielbia spożywać świeże owoce. Dostarczenie naszemu organizmowi bomby witaminowej niezwykle skutecznie wzmacnia. Niestety, sezon...

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Może Cię zainteresuje: