Sennik

Co oznacza sen o zdradzie męża?

Niemal każda mężatka miewa czasami sen, w którym jej mąż ją zdradza. Zwykle wywołuje to w nas pewien niepokój. Czasami myślimy, że podświadomość ostrzega nas przed czającym się nieopodal niebezpieczeństwem. Czy jednak nasze obawy są słuszne? Co naprawdę może oznaczać sen o zdradzie?

Śni mi się rozstanie z chłopakiem – co to znaczy?

Większość ludzi przywiązuje do swoich snów dużą wagę, są one bowiem częścią naszego życia wewnętrznego, komunikują ukryte pragnienia i pomagają nam zrozumieć samych siebie. Dlatego sen o rozstaniu z chłopakiem może wzbudzić w dziewczynie pewien niepokój. Co może oznaczać takie marzenie senne?

Skąd się biorą sny erotyczne?

Nawet w tak bardzo otwartej na seks kulturze, jaką jest kultura współczesna, spora część ludzi nadal odczuwa niepokój związany z pojawianiem się snów erotycznych. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy marzeniach tych robią rzeczy nie do przyjęcia w świecie realnym.

Latest news

Jak przygotować nasiona marihuany do sadzenia?

Kwestia legalności marihuany pojawia się coraz częściej w debacie publicznej, także w Polsce. Jakie są obecne regulacje w tym...
- Advertisement -

Czy warto sięgać po ekskluzywną bieliznę damską Chantelle?

Lista producentów bielizny damskiej jest niezwykle długa i choć większość kobiet szybko przywiązuje się do konkretnych marek, co z...

Co dają wąsy do segregatorów?

Segregatory są na szeroką skalę wykorzystywane nie tylko w biurach, lecz także w firmach. To przydatne akcesoria, jakie usprawniają...

Must read

Jak przygotować nasiona marihuany do sadzenia?

Kwestia legalności marihuany pojawia się coraz częściej w debacie...

Czy warto sięgać po ekskluzywną bieliznę damską Chantelle?

Lista producentów bielizny damskiej jest niezwykle długa i choć...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Okrągła twarz – makijaż. Jak malować?

Przy makijażu twarzy okrągłej powinnyśmy skupić się szczególnie na jej wyszczupleniu. W tym celu będziemy przyciemniać jej boczne partie, tak aby uzyskać złudzenie twarzy w kształcie owalu.

Sauna – właściwości

Korzystanie z sauny niesie wiele korzyści zdrowotnych. Sprawdźmy w jaki sposób sauna wzmacnia nasza odporność.

Jak kask narciarski wybrać?

Kaski są obecnie niezbędnym elementem ekwipunku narciarskiego. Chronią głowę w razie wypadku i co być może mniej oczywiste, utrzymują ją w cieple. W nowszych modelach możemy nawet spotkać się ze specjalnym wejściem do podłączenia Ipoda, tak byśmy mogli szusować w rytm ulubionej muzyki. Kask ma jednak przede wszystkim zapewnić nam bezpieczeństwo na stoku, tym bardziej powinniśmy zadbać o jego odpowiednie dopasowanie.