Sennik

Co oznacza sen o zdradzie męża?

Niemal każda mężatka miewa czasami sen, w którym jej mąż ją zdradza. Zwykle wywołuje to w nas pewien niepokój. Czasami myślimy, że podświadomość ostrzega nas przed czającym się nieopodal niebezpieczeństwem. Czy jednak nasze obawy są słuszne? Co naprawdę może oznaczać sen o zdradzie?

Śni mi się rozstanie z chłopakiem – co to znaczy?

Większość ludzi przywiązuje do swoich snów dużą wagę, są one bowiem częścią naszego życia wewnętrznego, komunikują ukryte pragnienia i pomagają nam zrozumieć samych siebie. Dlatego sen o rozstaniu z chłopakiem może wzbudzić w dziewczynie pewien niepokój. Co może oznaczać takie marzenie senne?

Skąd się biorą sny erotyczne?

Nawet w tak bardzo otwartej na seks kulturze, jaką jest kultura współczesna, spora część ludzi nadal odczuwa niepokój związany z pojawianiem się snów erotycznych. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy marzeniach tych robią rzeczy nie do przyjęcia w świecie realnym.

Latest news

Zaburzenia lękowe: Co to są zaburzenia lękowe i jakie są ich objawy? Jakie są różne rodzaje zaburzeń lękowych i jakie są ich metody leczenia?

Zaburzenia lękowe to powszechny problem, z którym boryka się wiele osób. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, około 264 milionów...
- Advertisement -

Choroba afektywna dwubiegunowa: Objawy, Leczenie i Radzenie sobie

Choroba afektywna dwubiegunowa (ang. bipolar disorder) to zaburzenie nastroju, które charakteryzuje się występowaniem epizodów maniakalnych oraz depresyjnych. W Polsce...

Depresja: Co to jest depresja i jakie są jej objawy?

Depresja to choroba psychiczna, która dotyka coraz większą liczbę osób w Polsce. Objawy depresji mogą mieć różne nasilenie i...

Must read

- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Pomysły na zabawy zimowe

Słoneczna i śnieżna zima to wielka radość dla dzieci – kiedy lód przyjemnie skrzypi pod butami, a świat skrzy się od mrozu, trudno odmówić malcom szaleństw na śniegu. Ale zima trwa długo - co robić, kiedy znudzi się lepienie bałwanów i zjeżdżanie na sankach?

Ból kolana po bieganiu – co robić?

Bieganie jest najczęściej wybieranym sportem przez osoby, które postanawiają na przykład w okresie wczesnowiosennym, po zimie zrzucić zbędne kilogramy i zadbać o siebie. Wydaje się, że poza dresem i adidasami nic więcej nie jest nam potrzebne do biegania. Niestety taki trening najczęściej nie jest zaplanowany.

Zadaniowy system pracy w firmie

Czym jest zadaniowy system pracy? Jak zaplanować jego wprowadzenie? Zadaniowy system czasu pracy jest najbardziej korzystny w przypadku pracownika samodzielnego, który ze względu na specyfikę wykonywanego zawodu nie wymaga stałego nadzoru i sam organizuje sobie harmonogram pracy.