Sennik

Co oznacza sen o zdradzie męża?

Niemal każda mężatka miewa czasami sen, w którym jej mąż ją zdradza. Zwykle wywołuje to w nas pewien niepokój. Czasami myślimy, że podświadomość ostrzega nas przed czającym się nieopodal niebezpieczeństwem. Czy jednak nasze obawy są słuszne? Co naprawdę może oznaczać sen o zdradzie?

Śni mi się rozstanie z chłopakiem – co to znaczy?

Większość ludzi przywiązuje do swoich snów dużą wagę, są one bowiem częścią naszego życia wewnętrznego, komunikują ukryte pragnienia i pomagają nam zrozumieć samych siebie. Dlatego sen o rozstaniu z chłopakiem może wzbudzić w dziewczynie pewien niepokój. Co może oznaczać takie marzenie senne?

Skąd się biorą sny erotyczne?

Nawet w tak bardzo otwartej na seks kulturze, jaką jest kultura współczesna, spora część ludzi nadal odczuwa niepokój związany z pojawianiem się snów erotycznych. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy marzeniach tych robią rzeczy nie do przyjęcia w świecie realnym.

Latest news

CRP: normy i przyczyny nieprawidłowego wyniku

CRP – czyli białko c-reaktywne – to najbardziej czuły parametr tzw. ostrej fazy, syntezowany przez wątrobę w przypadku stanu...
- Advertisement -

Świece zapachowe – sposób na magiczny klimat w domu

Świece zapachowe cieszą się dużą popularnością od lat. Ich aromaty mogą uspokajać, odprężać i poprawiać nastrój. Jakie świece kupić,...

Kampanie PLA – co to takiego? Jakie zapewniają korzyści?

Branża e-commerce rozwija się w zawrotnym tempie, bo coraz więcej osób kupuje w internecie. Żeby poradzić sobie w tym...

Must read

CRP: normy i przyczyny nieprawidłowego wyniku

CRP – czyli białko c-reaktywne – to najbardziej czuły...

Świece zapachowe – sposób na magiczny klimat w domu

Świece zapachowe cieszą się dużą popularnością od lat. Ich...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Motywacja autoteliczna

We współczesnych czasach istotnym zadaniem jakie stoi przed każdym przedsiębiorstwem jest właściwe odpowiadanie na potrzeby klienta i oczekiwania z jego strony. Biorąc pod uwagę, że organizację tworzą zatrudnieni w niej ludzie, postulat reagowania na preferencje nabywcy można wypełniać jedynie kształtując zachowania pracowników, a to z kolei wymaga odpowiedniego poziomu motywacji z ich strony.

Badanie szpiku kostnego – na czym polega, do czego służy?

Głównym zadaniem szpiku kostnego jest wytwarzanie komórek krwi. Proces ten jest bardzo złożony. Zanim powstaną dojrzałe komórki, które wyrzucone zostaną do krwi obwodowej, musi dojść do szeregu podziałów i wielu przekształceń na różnych etapach ich wytwarzania.

Jakie prace w ogrodzie na wiosnę?

Wiosna to najpiękniejszy, ale i zarazem najbardziej pracochłonny czas dla ogrodników. Jest to okres rozkwitu większości krzewów, roślin cebulowych oraz drzew owocowych. W marcu do życia budzą się krokusy, prymulki, przebiśniegi i forsycja; jeżeli pogoda będzie sprzyjać powitają nas również szafirki i dzikie odmiany tulipanów. W kwietniu pojawiają się żonkile, narcyzy, szachownice, zaczyna również rozkwitać cudowna magnolia. W maju możemy cieszyć się tulipanami, azaliami, rododendronami, a także nowaliami i pięknie pachnącym bzem.