Sennik

Co oznacza sen o zdradzie męża?

Niemal każda mężatka miewa czasami sen, w którym jej mąż ją zdradza. Zwykle wywołuje to w nas pewien niepokój. Czasami myślimy, że podświadomość ostrzega nas przed czającym się nieopodal niebezpieczeństwem. Czy jednak nasze obawy są słuszne? Co naprawdę może oznaczać sen o zdradzie?

Śni mi się rozstanie z chłopakiem – co to znaczy?

Większość ludzi przywiązuje do swoich snów dużą wagę, są one bowiem częścią naszego życia wewnętrznego, komunikują ukryte pragnienia i pomagają nam zrozumieć samych siebie. Dlatego sen o rozstaniu z chłopakiem może wzbudzić w dziewczynie pewien niepokój. Co może oznaczać takie marzenie senne?

Skąd się biorą sny erotyczne?

Nawet w tak bardzo otwartej na seks kulturze, jaką jest kultura współczesna, spora część ludzi nadal odczuwa niepokój związany z pojawianiem się snów erotycznych. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy marzeniach tych robią rzeczy nie do przyjęcia w świecie realnym.

Latest news

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...
- Advertisement -

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Zastosowanie płytek ceramicznych Aparici Carpet

Tytułowy model płytek to bez wątpienia produkt wyjątkowy. To wynik efektownych przetarć stonowanych kolorów i metalizowanych, oryginalnych dodatków. Dzięki...

Must read

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Jak leczyć odparzenia u niemowląt?

Skóra na pupie niemowlęcia jest niezwykle cienka i delikatna, ale też niestety ciągle narażona na drażniące działanie moczu i kału. Rodzice muszą więc często zmieniać pieluszki, choć i tak nie zawsze uchroni to maluszka przed odparzeniami. Ważna jest również właściwa pielęgnacja.

Domowe sposoby na leczenie przeziębienia u dzieci

Wiele specyfików, które dorośli stosują, kiedy pojawiają się pierwsze symptomy infekcji, nie jest przeznaczonych dla dzieci. Leczenie farmakologiczne najmłodszych bez konsultacji z lekarzem jest zatem zdecydowanie złym pomysłem. Jak pomóc zwalczyć dziecku przeziębienie, unikając wizyty u pediatry? Domowymi, znanymi od pokoleń sposobami!

Osobowość anankastyczna – objawy

Osobowość odnosi się do zakresu zachowań społecznych, a także do treści tych zachowań jak również ich cech formalnych np. spójności czy intensywności. Osobowość kształtuje się przez całe nasze życie – zwłaszcza w okresie wczesnej młodości, przy czym rozwija się stopniowo. Gdy ukształtuje się ona, człowiek tworzy obraz świata oraz siebie – jest w stanie przetwarzać napływające informacje, ustosunkowuje się do otoczenia, osób i przedmiotów. Dzięki temu działania każdego z nas nabierają cech powtarzalności oraz stałości.