Sennik

Co oznacza sen o zdradzie męża?

Niemal każda mężatka miewa czasami sen, w którym jej mąż ją zdradza. Zwykle wywołuje to w nas pewien niepokój. Czasami myślimy, że podświadomość ostrzega nas przed czającym się nieopodal niebezpieczeństwem. Czy jednak nasze obawy są słuszne? Co naprawdę może oznaczać sen o zdradzie?

Śni mi się rozstanie z chłopakiem – co to znaczy?

Większość ludzi przywiązuje do swoich snów dużą wagę, są one bowiem częścią naszego życia wewnętrznego, komunikują ukryte pragnienia i pomagają nam zrozumieć samych siebie. Dlatego sen o rozstaniu z chłopakiem może wzbudzić w dziewczynie pewien niepokój. Co może oznaczać takie marzenie senne?

Skąd się biorą sny erotyczne?

Nawet w tak bardzo otwartej na seks kulturze, jaką jest kultura współczesna, spora część ludzi nadal odczuwa niepokój związany z pojawianiem się snów erotycznych. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy marzeniach tych robią rzeczy nie do przyjęcia w świecie realnym.

Latest news

Chroń się przed napaścią

Nie czujesz się bezpiecznie, chodząc po swojej miejscowości po zmroku? Obawiasz się agresywnego napastnika? A może pracujesz w ochronie...
- Advertisement -

Sprzedaż mieszkania spółdzielczego – jakich formalności trzeba dopełnić?

Chcemy sprzedać mieszkanie spółdzielcze i zastanawiamy się, czy możemy to zrobić? Co na to spółdzielnia? O czym musimy pamiętać?...

Brak apetytu w ciąży – czy stanowi powód do niepokoju?

Większość kobiet spodziewających się dziecka zmaga się z nieposkromioną chęcią jedzenia. Tymczasem niektóre panie uskarżają się na brak apetytu...

Must read

Chroń się przed napaścią

Nie czujesz się bezpiecznie, chodząc po swojej miejscowości po...

Sprzedaż mieszkania spółdzielczego – jakich formalności trzeba dopełnić?

Chcemy sprzedać mieszkanie spółdzielcze i zastanawiamy się, czy możemy...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Jaki dywan do sypialni?

Często jest tak, iż mamy ciekawą koncepcję urządzenia danego pomieszczenia, a kiedy ją zrealizujemy, okazuje się, że nie do końca odpowiada ona naszym wcześniejszym wyobrażeniom. Zwykle skupiamy się na doborze i ustawieniu mebli, a zapominamy o jakże istotnych dodatkach. To właśnie one nadają pomieszczeniu charakter i sprawiają, że dobrze się w nim czujemy. Jednym z istotnych elementów prac nad aranżacją sypialni jest wybór dywanu.

Jak uniknąć poślizgu koła na motocyklu?

Uślizg koła to bardzo niebezpieczna sytuacja dla kierowcy jednośladu, szczególnie gdy przytrafia się ona osobie początkującej. Nagłe zerwanie przyczepności jest często jednoznaczne z nieprzewidzianym zachowaniem się motocykla, a więc jego przewróceniem się. Zapobieganie takim sytuacjom polega głównie na przewidywaniu, kiedy zjawisko to może wystąpić. Kompletne opanowanie poślizgu jest bardzo trudne, nawet dla wytrawnych kierowców.

Jakie ćwiczenia na poprawę krążenia?

Ćwiczenia poprawiające krążenie dla zapracowanych: