Przy pomocy programu IrfanView dostępnego pod adresem http://www.irfanview.pl/irfanview/pobierz, możemy błyskawicznie dodawać teksty, podpisy lub znaki wodne na dowolne zdjęcie. Cała operacja trwa błyskawicznie.

Wystarczy w kolejności:

 • Krok pierwszy

  Otworzyć program i wybrać dowolne zdjęcie.

 • Krok drugi

  Lewym przyciskiem myszy zaznaczyć obszar na którym ma być wyświetlony tekst (uwaga: nie można być w trybie pełnoekranowym w trakcie tej czynności).

 • Krok trzeci

  Teraz gdy mamy zaznaczoną część zdjęcia wciskamy kombinacje klawiszy Ctrl + T

 • Krok czwarty

  W nowym oknie wpisujemy dowolny tekst, zaś poniżej możemy zmienić kolor i rozmiar czcionki, a także wybrać z której strony zdjęcia ma pojawić się tekst

 • Krok piąty

  Następnie klikamy w OK i jeśli chcemy to zapisujemy zdjęcie wciskając jednocześnie Ctrl + S

 • Krok szósty

  Jeśli chcemy nałożyć tekst na większą ilość zdjęć przechodzimy kolejno do: Plik -> Przetwarzanie wsadowe -> Opcje zaawansowane -> Nakładaj tekst

 • Czy mieliście problemy z dodaniem tekstu do zdjęcia? Piszcie do nas!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRanking najlepszych głośników komputerowych
Następny artykułJak zainstalować kamerkę internetową w komputerze?

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here