Paznokcie Jak ozdobić różowe paznokcie?

Jak ozdobić różowe paznokcie?

-

Kolor różowy jest żywym, mocnym kolorem, proponuję zaszaleć na całego i zrobić zdobienie takich paznokci „na bogato”:

Jak wykonać zdobienia na różowych paznokciach?

 • Krok pierwszy

  Nakładamy na paznokcie lakier podkładowy.

 • Krok drugi

  Malujemy paznokcie dwukrotnie lakierem różowym, z przerwą na wyschnięcie.

 • Krok trzeci

  Za pomocą małych białych perełek robimy dwie równoległe linie biegnące koło siebie, na skośnie na paznokciu – końce i długość dowolnie możemy modyfikować.

 • Krok czwarty

  Przyklejamy perełki – dajemy od zewnątrz perełki kroplę kleju do tipsów i za pomocą wykałaczki przyklejamy delikatnie, dociskając do paznokcia.

 • Krok piąty

  Po dwóch stronach przyklejamy duże perełki.

 • Krok szósty

  Takie zdobienie w zupełności wystarczy, jednak jeżeli ktoś posiada białe kwiatki akrylowe 3D, również może je przykleić.

 • Krok siódmy

  Nanosimy utrwalacz.

 • Jak Wam się podoba? Macie inne fajne pomysły na ozdobienie różowych paznokci? Podzielcie się nimi!

Marta Pardyak

Marta Pardyak – absolwentka Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagielońskiego. Doświadczony kosmetolog. Ukończyła liczne szkolenia i kursy kosmetyczne. Współpracuje z serwisami zajmującymi się tematyką Zdrowia i Urody.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją wielką pasją, nie tylko zawodową, jest kosmetologia oraz wszelkie związane z nią zagadnienia. Piękno pochodzi z duszy, wystarczy to po prostu pokazać! Bardzo lubię doradzać innym osobom w sprawach pielęgnacji i urody, sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Równie mocno interesuje mnie moda oraz trendy. Ikoną mody jest dla mnie Audrey Hepburn oraz Marilyn Monroe. Po dziś dzień mała czarna nie wychodzi z mody, a w ostatnim sezonie Ray-Bany, zapoczątkowane w noszeniu przez Audrey, zrobiły furorę.

Wolne chwile spędzam na uprawianiu sportu lub czytaniu książek, szczególnie tych z literatury kobiecej. Uważam że w życiu najważniejsze jest być sobą, realizować swoje marzenia oraz dążyć do upragnionego celu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kiedy można zrobić odbiór budynku?

Nie istnieją z góry narzucone terminy dotyczące obowiązkowego zgłoszenia budynku po zakończeniu budowy. Wynika to z faktu, że inwestor może dowolnie organizować prace wykończeniowe na budowie pozornie skończonej. Nie może jednak bez odbioru użytkować domu, nawet jeżeli już został skończony i nadaje się do zamieszkania.

RRSO kredytu – definicja, obliczanie, od czego zależy?

RRSO - czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania - jest to wartość procentowa wyrażająca całkowity koszt kredytu ponoszony przed kredytobiorcę, m.in.: odsetki, prowizję, ubezpieczenie, przy jego wyliczeniu bierze się pod uwagę również utratę wartości pieniądza w czasie (na im dłużej rozłożony jest kredyt tym mniejszą wartość realną mają raty, które spłacamy - przy założeniu że mają taką samą wartość nominalna przez cały okres spłacania kredytu). RRSO jest ustawowo wymagana od banków przy składaniu oferty zawierającej koszty kredytu.

Zobacz też

Na co pomaga aloes?

O właściwościach aloesu oraz jego zastosowaniu w leczeniu chorób i dolegliwości.

Gdzie znaleźć tanie artykuły szkolne?

Poszukiwanie tanich artykułów szkolnych, zwłaszcza w okresie rozpoczęcia roku szkolnego, może być wyzwaniem dla wielu rodziców i uczniów. W...

Indywidualny trening personalny

Dlaczego warto postawić na indywidualny trening personalny? Warszawa oferuje rozwiązanie, które pozwala połączyć potrzebę aktywności fizycznej z dostosowanym do...

Może Cię zainteresuje: