Kolor różowy jest żywym, mocnym kolorem, proponuję zaszaleć na całego i zrobić zdobienie takich paznokci „na bogato”:

Jak wykonać zdobienia na różowych paznokciach?

 • Krok pierwszy

  Nakładamy na paznokcie lakier podkładowy.

 • Krok drugi

  Malujemy paznokcie dwukrotnie lakierem różowym, z przerwą na wyschnięcie.

 • Krok trzeci

  Za pomocą małych białych perełek robimy dwie równoległe linie biegnące koło siebie, na skośnie na paznokciu – końce i długość dowolnie możemy modyfikować.

 • Krok czwarty

  Przyklejamy perełki – dajemy od zewnątrz perełki kroplę kleju do tipsów i za pomocą wykałaczki przyklejamy delikatnie, dociskając do paznokcia.

 • Krok piąty

  Po dwóch stronach przyklejamy duże perełki.

 • Krok szósty

  Takie zdobienie w zupełności wystarczy, jednak jeżeli ktoś posiada białe kwiatki akrylowe 3D, również może je przykleić.

 • Krok siódmy

  Nanosimy utrwalacz.

 • Jak Wam się podoba? Macie inne fajne pomysły na ozdobienie różowych paznokci? Podzielcie się nimi!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMakaron z tuńczykiem i oliwkami – przepis
Następny artykułJakie cążki do paznokci wybrać?

Marta Pardyak – absolwentka Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagielońskiego. Doświadczony kosmetolog. Ukończyła liczne szkolenia i kursy kosmetyczne. Współpracuje z serwisami zajmującymi się tematyką Zdrowia i Urody.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją wielką pasją, nie tylko zawodową, jest kosmetologia oraz wszelkie związane z nią zagadnienia. Piękno pochodzi z duszy, wystarczy to po prostu pokazać! Bardzo lubię doradzać innym osobom w sprawach pielęgnacji i urody, sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Równie mocno interesuje mnie moda oraz trendy. Ikoną mody jest dla mnie Audrey Hepburn oraz Marilyn Monroe. Po dziś dzień mała czarna nie wychodzi z mody, a w ostatnim sezonie Ray-Bany, zapoczątkowane w noszeniu przez Audrey, zrobiły furorę.

Wolne chwile spędzam na uprawianiu sportu lub czytaniu książek, szczególnie tych z literatury kobiecej. Uważam że w życiu najważniejsze jest być sobą, realizować swoje marzenia oraz dążyć do upragnionego celu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here