Fryzury Videoporada: Nieudana fryzura - co robić?

Videoporada: Nieudana fryzura – co robić?

-

Najlepiej pójść za ciosem i odwiedzić kolejnego fryzjera, a wcześniej zaopatrzyć się w fachową podpowiedź w postaci tego filmiku. Na nieudane cieniowanie jedynym sposobem jest kolejne cieniowanie, tym razem udane!

Wydobycie kształtu fryzury cieniowaniem – Tutorial patrona działy Fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy zdarzyło się Wam wyjść od fryzjera z tragedią na głowie? Co wtedy zrobiłyście? Czekamy na komentarze!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak powiedzieć mężowi o ciąży?

Wreszcie oczekiwane dwie kreski na teście ciążowym. Jak powiedzieć o tym ojcu dziecka? Jeśli czekaliście na to oboje, nie ma powodu aby się bać. Jeśli nie wiesz natomiast jaki jest jego pogląd na dziecko w waszym domu może pojawić się lęk. W jednym i w drugim przypadku należy pomyśleć jak oznajmić to kochanej osobie. Oczywiście zdarzają się kobiety „w gorącej wodzie kąpane”, które wybiegają z testem w ręce, rzucają się na szyję i krzyczą - mamy dziecko!

Zasada prawej ręki – zachowanie przy stole

Przy stole, jak wiadomo, obowiązuje mnóstwo zasad. Niektóre dotyczą sposobu posługiwania się sztućcami, inne mówią nawet o tym, w jaki sposób należy siadać czy nawet o czym rozmawiać. Przyswojenie sobie tych reguł jest niezwykle istotne w momencie, gdy chcemy uchodzić w towarzystwie za osobę obytą i posiadającą dobre maniery. Dlatego równie konieczna jest znajomość jednej z podstawowych zasad dobrego zachowania przy stole, mianowicie zasady pierwszeństwa prawej ręki.

Zobacz też

Największe festiwale muzyczne w Europie

Interesujących festiwali muzycznych jest mnóstwo. Trudno się zdecydować, na który pojechać nawet spośród tych, które organizowane są w Polsce – jak Open’er, Coke Live Music Festival czy Off Festival, co dopiero, gdy zacząć zastanawiać się, jaki wybrać spośród bogatej oferty innych europejskich krajów. Istnieje na szczęście lista najpopularniejszych i kilka z wyszczególnionych na niej imprez chciałbym szczególnie polecić.

Bluza męska – jak poprawić jej casualowy styl

Bluza to uniwersalna część garderoby, która zależnie od kroju i doboru dodatków może spełniać różne funkcje w codziennej, męskiej...

Zimowe zabawy z dziećmi w domu

Zima to zdecydowanie piękna pora roku, trzeba tylko nauczyć się dostrzegania jej zalet. Wprawdzie temperatura spada poniżej zera, na...

Może Cię zainteresuje: