Fryzury Videoporada: Nieudana fryzura - co robić?

Videoporada: Nieudana fryzura – co robić?

-

Najlepiej pójść za ciosem i odwiedzić kolejnego fryzjera, a wcześniej zaopatrzyć się w fachową podpowiedź w postaci tego filmiku. Na nieudane cieniowanie jedynym sposobem jest kolejne cieniowanie, tym razem udane!

Wydobycie kształtu fryzury cieniowaniem – Tutorial patrona działy Fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy zdarzyło się Wam wyjść od fryzjera z tragedią na głowie? Co wtedy zrobiłyście? Czekamy na komentarze!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czy warto mścić się po zdradzie?

Moment, w którym dowiadujemy się, że ukochana przez nas osoba dopuściła się zdrady jest naprawdę szokujący. Czujemy się oszukani i upokorzeni, nie możemy uwierzyć w to, co się stało.

Dlaczego kobiety zdradzają

Kobieta zdradza najczęściej z nieco innych powodów niż mężczyzna. Obie płcie różnią się przecież od siebie podejściem do wielu spraw i wrażliwością na nieco inne bodźce zmysłowe. Kobiety odmiennie niż mężczyźni podchodzą także do spraw seksu, co nie oznacza, że jest on dla nich mniej ważny. Zwykło się mianowicie uważać, że kobiety posiadają raczej monogamiczną naturę, dlaczego więc zdradzają swoich partnerów?

Zobacz też

Niepewność po zaręczynach – jak sobie radzić?

Gdy jesteśmy w stałym, satysfakcjonującym związku wydaje nam się, że nasz partner jest nam pisany. Wspólne radości i problemy, snucie planów na przyszłość i wreszcie – zaręczyny. Tak długo wyczekiwane przez większość kobiet, oraz przerażające dla części mężczyzn. Co jednak, kiedy po wypowiedzeniu słowa „TAK!” przychodzi niepewność…?

Jak znaleźć dobrą firmę rekrutacyjną w Krakowie?

Już nie tyle z roku na rok, co z miesiąca na miesiąc rośnie popyt na profesjonalne usługi rekrutacyjne. Pandemia...

Kto może prowadzić szkolenia BHP?

Prowadząc firmę, jednym z obowiązków przedsiębiorcy, który dodatkowo zatrudnia pracowników, jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu BHP. Kto może się...

Może Cię zainteresuje: