Fryzury Videoporada: Nieudana fryzura - co robić?

Videoporada: Nieudana fryzura – co robić?

-

Najlepiej pójść za ciosem i odwiedzić kolejnego fryzjera, a wcześniej zaopatrzyć się w fachową podpowiedź w postaci tego filmiku. Na nieudane cieniowanie jedynym sposobem jest kolejne cieniowanie, tym razem udane!

Wydobycie kształtu fryzury cieniowaniem – Tutorial patrona działy Fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy zdarzyło się Wam wyjść od fryzjera z tragedią na głowie? Co wtedy zrobiłyście? Czekamy na komentarze!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Okresy składkowe, nieskładkowe – co to jest?

Okresy składkowe to czas, w którym opłacaliśmy wszelkie składki emerytalne i rentowe. Dotyczą one okresu, kiedy pracowaliśmy na umowę o pracę, prowadziliśmy własną działalność gospodarczą, odbywaliśmy służbę wojskową lub pobieraliśmy zasiłek macierzyński czy zasiłek dla bezrobotnych. W przypadku ubiegania się o emeryturę lub rentę ZUS będzie od nas wymagał m.in. świadectw pracy, wpisów do legitymacji ubezpieczeniowej, książeczki wojskowej, decyzji z Urzędu Pracy i innych dokumentów potwierdzających naszą aktywność w okresie składkowym.

Prezent dla chłopaka – Walentynki

Święto zakochanych to wyjątkowy dzień dla wszystkich szczęśliwych par. Czym obdarować naszego partnera, aby nigdy nie zapomniał chwil spędzonych z ukochaną osobą?

Zobacz też

Cytrynówka – przepis

Nalewki owocowe, czyli słodkie wódki noszą nazwę owocu, z którego zostały zrobione. Cytrynówka to słodko–kwaśny alkohol sporządzony z cytryn.

Peruki Lublin – odzyskaj piękne włosy

Fryzura jest nieodłącznym atrybutem wizerunku człowieka. Od wieków ludzie przywiązywali dużą wagę do tego, jak prezentują się ich włosy....

Loteria szczepionkowa. Jak się zapisać? Jakie są szanse na wygraną? Kiedy odbędą się losowania?

Biorąc udział w loterii szczepionkowej masz szansę wygrać od 200 do nawet 1 000 000 złotych. Wystarczy się zarejestrować...

Może Cię zainteresuje: