Fryzury Videoporada: Nieudana fryzura - co robić?

Videoporada: Nieudana fryzura – co robić?

-

Najlepiej pójść za ciosem i odwiedzić kolejnego fryzjera, a wcześniej zaopatrzyć się w fachową podpowiedź w postaci tego filmiku. Na nieudane cieniowanie jedynym sposobem jest kolejne cieniowanie, tym razem udane!

Wydobycie kształtu fryzury cieniowaniem – Tutorial patrona działy Fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy zdarzyło się Wam wyjść od fryzjera z tragedią na głowie? Co wtedy zrobiłyście? Czekamy na komentarze!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Nie umiem rozmawiać z żoną. Co robić?

Mężczyźni i kobiety niejednokrotnie nie potrafią znaleźć wspólnego języka. Z jednej strony dążą do porozumienia, ale z drugiej ich komunikacja ciągle zapędza się w ślepe uliczki. Jeśli nie umiesz rozmawiać z żoną, warto coś z tym zrobić. Bez dialogu nie ma bowiem udanego związku.

Leczenie bezsenności

Coraz więcej osób cierpi na bezsenność. Wygląda na to, że stała się ona jedną z chorób cywilizacyjnych. Od czego zależy jakość snu i jak sobie radzić z bezsennością?

Zobacz też

Jaka jest kara za samowolę budowlaną?

Prawo budowlane bardzo restrykcyjnie traktuje wszelkie czynności związane z obiektem budowlanym. Jakakolwiek budowa, rozbudowa czy rozbiórka muszą spełnić wszystkie wymagania prawne.

Fasolki wszystkich smaków

Harry Potter chyba już na zawsze na dobre zagościł w sercach osób dorosłych i dzieci. To książka, która już...

Wybierz oryginalną i piękną torebkę

Każda kobieta chce świetnie wyglądać w różnych okolicznościach. Zależy nam na niebanalnych stylizacjach, które dodają nam uroku. Chętnie inspirujemy...

Może Cię zainteresuje: