Fryzury Videoporada: Nieudana fryzura - co robić?

Videoporada: Nieudana fryzura – co robić?

-

Najlepiej pójść za ciosem i odwiedzić kolejnego fryzjera, a wcześniej zaopatrzyć się w fachową podpowiedź w postaci tego filmiku. Na nieudane cieniowanie jedynym sposobem jest kolejne cieniowanie, tym razem udane!

Wydobycie kształtu fryzury cieniowaniem – Tutorial patrona działy Fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy zdarzyło się Wam wyjść od fryzjera z tragedią na głowie? Co wtedy zrobiłyście? Czekamy na komentarze!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Łysienie – leczenie

Nadmierne wypadanie włosów (powyżej 100 dziennie) nazywamy łysieniem. Może dotyczyć każdego - niezależnie od płci.

Rodzaje kontroli w firmie

Przedsiębiorca zatrudniający pracowników bierze na siebie dużą odpowiedzialność za bezpieczeństwo i zdrowie swoich podwładnych. Niestety, nie wszyscy pracodawcy działają zgodnie z przyjętymi w prawie polskim standardami. W razie wykrycia naruszenia praw pracowniczych mogą grozić jednak poważne konsekwencje, jest kilka instytucji z których taki pracodawca może spodziewać się kontroli.

Zobacz też

Choroby w rodzinie – jak sobie radzić, jak wspierać chorego?

Choroba w rodzinie to niezwykle trudne doświadczenie. Cierpienie najbliższych niejednokrotnie sprawia nam bowiem większy ból niż nasz własny. Jak powinniśmy wspierać członków rodziny podczas choroby?

Naturalne peruki po chemioterapii – poradnik przed zakupem

Naturalne peruki znajdują zastosowanie przy różnych okazjach. Między innymi – korzystają z nich osoby, które przeszły chemioterapię – formę...

Markowe polskie obuwie i torebki – najwyższa jakość oraz oryginalne wzornictwo

W przypadku obuwia jakość ma ogromne znaczenie. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zakupił niskogatunkowe buty. Trudno w...

Może Cię zainteresuje: