Fryzury Videoporada: Nieudana fryzura - co robić?

Videoporada: Nieudana fryzura – co robić?

-

Najlepiej pójść za ciosem i odwiedzić kolejnego fryzjera, a wcześniej zaopatrzyć się w fachową podpowiedź w postaci tego filmiku. Na nieudane cieniowanie jedynym sposobem jest kolejne cieniowanie, tym razem udane!

Wydobycie kształtu fryzury cieniowaniem – Tutorial patrona działy Fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy zdarzyło się Wam wyjść od fryzjera z tragedią na głowie? Co wtedy zrobiłyście? Czekamy na komentarze!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Najpopularniejsze kraje turystyczne na wakacje

Z jednej strony nikt nie przepada za tłumami turystów, z drugiej – każdy z nas chce zobaczyć najbardziej atrakcyjne pod względem turystycznym kraje i regiony. Nic w tym dziwnego – popularność danych miejsc wynika w dużym stopniu z ich walorów przyrodniczych, zabytków historycznych a także rozwiniętej infrastruktury i specyficznej atmosfery. Wszystkie te zalety sprawiają, że pewne kraje cieszą się większą popularnością wśród podróżujących i przyciągają rokrocznie, nawet bez względu na porę roku, miliony odwiedzających ze wszystkich stron świata. Poniżej prezentujemy listę najpopularniejszych pod względem turystycznym państw.

Jakie buty do ślubu?

Choć najważniejsza dla każdej kobiety jest doskonała i piękna suknia, w praktyce najważniejsze, choć niekończenie wybierane zaraz po sukni, powinny być buty, w których Panna Młoda pójdzie do ołtarza, a później przetańczy całą noc. Jest to niezwykle trudny i ważny wybór, bo nie ma przecież nic bardziej strasznego niż niewygodne, uciskające lub za małe obuwie i konieczność tańczenia boso lub zamiany ich na niepasujące i niezbyt eleganckie zwykłe szpilki.

Zobacz też

Jakie ćwiczenia na rozciąganie?

Ćwiczenia rozciągające zalecane są po każdym wysiłku fizycznym, pozwalają odpocząć mięśniom, wprowadzić je w stan spoczynku. W zależności od tego, jakie mięśnie brały udział w treningu, muszą zostać rozciągnięte konkretne ich partie. Poniżej przedstawiamy kilka zestawów ćwiczeń rozciągających.

Jak wybrać wózek widłowy wysokiego składowania? Sprawdź!

Planujesz zakup wózka widłowego wysokiego składowania? Zanim zaczniesz szukać, dowiedz się, jak wybrać sprzęt, który idealnie nada się do...

Ciąża a zapotrzebowanie na potas i magnez

Spodziewasz się dziecka i masz świadomość, że w tym okresie zwiększa się zapotrzebowanie na wiele składników odżywczych. Suplementujesz kwas...

Może Cię zainteresuje: