Fryzury Videoporada: Jak obciąć długie włosy, żeby się ładnie układały?

Videoporada: Jak obciąć długie włosy, żeby się ładnie układały?

-

Jeśli nad posiadanie długich włosów przedkładasz wygodę, obejrzyj film, który być może zainspiruje Cię do nowej, znacznie krótszej fryzury.

Radykalne strzyżenie długich włosów – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Handsome Men:

 

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Co myślicie o takiej fryzurze? Komentujcie!

Poprzedni artykułOrganizacja dokumentów domowych
Następny artykułZasady pracy w Austrii
Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Najczęstsze dolegliwości niemowląt

Choroba tak malutkiego dziecka zawsze dostarcza rodzicom wielu powodów do zmartwień. Szczególnie niedoświadczonym młodym osobom trudno jest zareagować ze spokojem na wszelkiego rodzaju choroby dotykające maleństwo.

Jak nauczyć dziecko oszczędzania, wartości pieniądza?

W dużej mierze od rodziców zależy, w jaki sposób będą wychowywać swoje dziecko, jakie wartości moralne mu przekażą oraz jaką funkcję w jego życiu będzie pełnił pieniądz. Czy dziecko będzie oszczędne i będzie umiało w odpowiedni sposób gospodarować pieniądzem. Wszystko zależy od tego, jakie wzorce dziecko nabędzie w rodzinie.

Zobacz też

Możliwości prawne po oszustwie dewelopera

W zależności od tego, na czym polegało oszustwo - można dochodzić swoich roszczeń wynikających z nienależytego wykonania zobowiązania przed sądami powszechnymi. Wejście w życie najnowszej ustawy, podpisanej przez Prezydenta RP, z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego zapewnia także dodatkową ochronę finansową dla nabywców mieszkań w przypadku upadłości dewelopera.

Nauka masażu. Jak wygląda i czemu warto się na nią zdecydować?

Masażysta to coraz bardziej pożądany zawód. Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, pracując przed komputerem lub za kierownicą...

Podniebienie gotyckie – charakterystyka i leczenie

Każda nieprawidłowość w obrębie budowy jamy ustnej może być powodem trudności z mową, jedzeniem i oddychaniem. Do szczególnego rodzaju...

Może Cię zainteresuje: