Fryzury Videoporada: Jak obciąć długie włosy, żeby się ładnie układały?

Videoporada: Jak obciąć długie włosy, żeby się ładnie układały?

-

Jeśli nad posiadanie długich włosów przedkładasz wygodę, obejrzyj film, który być może zainspiruje Cię do nowej, znacznie krótszej fryzury.

Radykalne strzyżenie długich włosów – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Handsome Men:

 

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Co myślicie o takiej fryzurze? Komentujcie!

Poprzedni artykułOrganizacja dokumentów domowych
Następny artykułZasady pracy w Austrii
Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czy związek na odległość ma sens?

Ze związkami na odległość różnie bywa. Wiele zależy od definicji słowa związek i od oczekiwań stron. Dla wielu osób duża odległość wyklucza związek, a są tacy, którzy trwają w takich związkach na dystans całymi latami i jest im z tym bardzo dobrze.

Jak pozbyć się kretów z ogrodu?

Krety tak naprawdę mają bardzo dużo pożytecznych cech. Żywią się dżdżownicami, larwami owadów, m. in. wielu ogrodowych szkodników (np. larwy komarnicy, sprężykowate i in.). W wilgotnych miejscach ogrodu ich korytarze pomagają odwodnić i przefiltrować teren.

Zobacz też

Zarobki w Luksemburgu

Zarobki w Luksemburgu od lat są najwyższe w całej Unii Europejskiej. Ile wynosi płaca minimalna? Jak wyglądają wynagrodzenia w poszczególnych zawodach? Przeczytaj koniecznie!

Biżuteria z grawerem dla kobiet szukających ozdób jedynych w swoim rodzaju

Damska biżuteria z grawerem cieszy się ogromną popularnością wśród pań w każdym wieku. Kobiety uwielbiają ubrania i ozdoby, które...

Jak umeblować niewielki przedpokój?

W ciasnych przedpokojach niejednokrotnie trzeba pójść na aranżacyjne kompromisy. W wielu sytuacjach wystarczy jednak dobry plan, by już od...

Może Cię zainteresuje: