Fryzury Videoporada: Lekka fryzura na wiosnę

Videoporada: Lekka fryzura na wiosnę

-

Chcesz się czuć kobieco – takie ścięcie Ci pomoże – będzie lekko i zwiewnie, idealnie na tę porę roku. Zobacz!

Lekka i kobieca fryzura z odrobiną nieładu artystycznego – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jak podoba Wam się taka fryzura? Czekamy na opinie!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kawior – jak jeść, jak podawać

Kawior to ikra, przeważnie jesiotrów, słona, mająca czarny kolor, gdyż taka jest najbardziej ceniona. Ze względu na swój smak i fakt, że kojarzy się z elegancją, powinna być jedzona w odpowiedni sposób. Jak, według savoir – vivre’ u, jeść kawior?

Mozilla Firefox – skróty klawiszowe

Poniżej przedstawiona jest lista popularnych skrótów klawiszowych w przeglądarce Mozilla Firefox. Jeśli w środowisku GNOME zostaną włączone skróty edytowania tekstu w stylu Emacsa, będą one działały także w Firefoksie. Gdy pojawi się konflikt między skrótami emacsowymi i domyślnymi skrótami Firefoksa tak, jak ma to miejsce w przypadku Ctrl + K), skrót z Emacsa zadziała wtedy, gdy kursor będzie znajdował się w polu tekstowym, takim jak pasek adresu lub wyszukiwania. Należy wówczas użyć alternatywnego skrótu, o ile taki jest wymieniony poniżej. Korzystanie ze skrótów klawiszowych znacząco przyspiesza pracę z przeglądarką oraz stronami internetowymi.

Zobacz też

Jak udostępniać zdjęcia w sieci?

Chcesz udostępnić zdjęcia w Internecie, a nie wiesz dokładnie jak to zrobić? Poniżej rozwiązujemy ten problem.

Nauka masażu. Jak wygląda i czemu warto się na nią zdecydować?

Masażysta to coraz bardziej pożądany zawód. Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, pracując przed komputerem lub za kierownicą...

Podniebienie gotyckie – charakterystyka i leczenie

Każda nieprawidłowość w obrębie budowy jamy ustnej może być powodem trudności z mową, jedzeniem i oddychaniem. Do szczególnego rodzaju...

Może Cię zainteresuje: