Fryzury Videoporada: loki na folię aluminiową

Videoporada: loki na folię aluminiową

-

Bez skomplikowanych narzędzi, nie niszcząc włosów, prostą metodą. Robimy loki z pomocą folii aluminiowej. Nie wierzysz, mamy dowód!

Rewelacyjne loczki z pomocą folii aluminiowej – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy stosowałyście kiedyś taki sposób? Co o nim myślicie!? Czekamy na Wasze komentarze!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Objawy zawału serca

Choroby sercowo-naczyniowe są chyba najbardziej rozpowszechnionymi schorzeniami, na które cierpi najwięcej osób. Dodatkowo, stanowią one wciąż najczęstszą przyczynę zgonów w Polsce. Spośród tych patologii najczęstsza jest choroba niedokrwienna serca. W jej przebiegu dochodzić może do tzw. ostrych zespołów wieńcowych. Zalicza się do nich zawał mięśnia sercowego.

Co warto zobaczyć w Bratysławie?

Trudno sobie wyobrazić pobyt w tym mieście bez spaceru po rynku Starego Miasta. Można podziwiać gotycki Stary Ratusz (z XIII–XV wieku). Na początku XX wieku obiekt został po raz ostatni przebudowany. Nie zmienia to faktu, że jest on zaliczany do jednych z najstarszych tego rodzaju budowli na Słowacji.

Zobacz też

Podgrzewane manetki do motocykla – co to jest, montaż

W chłodne dni jazda w dalsze trasy zawsze oznacza walkę z wychłodzeniem organizmu. Motocykliści mają do dyspozycji wiele środków, zapobiegających uczuciu dyskomfortu podczas zimnych dni. Jeśli jednak trasa jest dłuższa niż zwykle, ciepła odzież i porządne zimowe rękawice mogą okazać się niewystarczające.

Nauka masażu. Jak wygląda i czemu warto się na nią zdecydować?

Masażysta to coraz bardziej pożądany zawód. Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, pracując przed komputerem lub za kierownicą...

Podniebienie gotyckie – charakterystyka i leczenie

Każda nieprawidłowość w obrębie budowy jamy ustnej może być powodem trudności z mową, jedzeniem i oddychaniem. Do szczególnego rodzaju...

Może Cię zainteresuje: