Fryzury Videoporada: Jak farbować kręcone włosy?

Videoporada: Jak farbować kręcone włosy?

-

W tym przypadku zrobiono efektowne loczki z podatnych na kręcenie włosów i zastosowano koloryzację – na jasny kasztan. Ocencie sami tę metamorfozę:

Loczki i koloryzacja na jasny kasztan – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jakie są Wasze pomysły na metamorfozę kręconych włosów? Komentujcie!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Aerobik w domu – zestaw ćwiczeń

Aerobik stanowi jedną z najpopularniejszych form fitness i od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, mimo wchodzenia na rynek coraz to nowszych rodzajów treningów fitness. Aerobik poprawia świetnie kondycję, uaktywnia całe nasze ciało, jest przyjemną formą spędzenia wolnego czasu oraz spotkań z przyjaciółkami. Poprawia też nasze samopoczucie.

Jak radzić sobie z zazdrością o przyjaciółkę?

Przyjaźń jest bardzo ważną sprawą w życiu każdej kobiety. Dzięki niej nasze życie staje się pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące. Czasami jednak przyjaciółka jest bliska nie tylko nam samym, ale także naszym domownikom. Jak radzić sobie z zazdrością o przyjaciółkę, która jest traktowana jak członek rodziny?

Zobacz też

Rola ojca w życiu syna

Współcześnie rola ojca – dawniej niedoceniana, traktowana stereotypowo i spychana na drugi plan – jest równie ważna, co rola matki. Wielu ojców zadaje sobie jednak pytanie: „Czy moja relacja z dzieckiem może być równie istotna, co relacja malucha z matką?”

Nauka masażu. Jak wygląda i czemu warto się na nią zdecydować?

Masażysta to coraz bardziej pożądany zawód. Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, pracując przed komputerem lub za kierownicą...

Podniebienie gotyckie – charakterystyka i leczenie

Każda nieprawidłowość w obrębie budowy jamy ustnej może być powodem trudności z mową, jedzeniem i oddychaniem. Do szczególnego rodzaju...

Może Cię zainteresuje: