Fryzury Videoporada: Jak zrobić luźny warkocz dobierany?

Videoporada: Jak zrobić luźny warkocz dobierany?

-

Zamiast ciasno splecionych kosmyków zdecyduj się na luźne upięcie inspirowane warkoczem francuskim. My jesteśmy zachwyceni, a Ty?

Jak wykonać przepiękny warkocz francuski? – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jak podoba Wam się ta fryzura? Czekamy na Wasze komentarze!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Na czym polega partnerstwo w małżeństwie?

Wiele się ostatnio mówi o małżeństwie partnerskim. Wydaje się, że równy podział praw i obowiązków jest najlepszą strategią na wspólne życie. Czy jednak rzeczywiście umiemy z niej korzystać? Na czym dokładnie polega partnerstwo w małżeństwie?

Jakie ogrodzenie wybrać?

Wybór ogrodzenia często zelży od tego, z jakim sąsiedztwem mamy do czynienia i jakie funkcje powinno nasze ogrodzenie spełnić. Możemy przy jego pomocy zabezpieczyć posesję i zapewnić ochronę gości przed psem, który pełni rolę strażnika. Oprócz tego może ono być ładnym uzupełnieniem domu, świadczącym o pewnym standardzie życia jego mieszkańców. Poszczególne rodzaje ogrodzenia posiadają pewne wady i zalety, które należy poznać przed podjęciem decyzji o montażu takiego typu ogrodzenia.

Zobacz też

Jak mówić żeby dzieci nas słuchały?

Umiejętność efektywnej komunikacji z dzieckiem jest niezbędna do wykształcenia zdrowych relacji. Ucząc się mówić do dziecka tak, aby ono słuchało i słuchać tak, aby do nas mówiło to najważniejsze rodzicielskie zadanie.

Nauka masażu. Jak wygląda i czemu warto się na nią zdecydować?

Masażysta to coraz bardziej pożądany zawód. Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, pracując przed komputerem lub za kierownicą...

Podniebienie gotyckie – charakterystyka i leczenie

Każda nieprawidłowość w obrębie budowy jamy ustnej może być powodem trudności z mową, jedzeniem i oddychaniem. Do szczególnego rodzaju...

Może Cię zainteresuje: