Fryzury Metamorfoza - krótka asymetryczna fryzura. Videoporada

Metamorfoza – krótka asymetryczna fryzura. Videoporada

-

Zobacz, czy taka zmiana przypadnie Ci do gustu. Polecamy instruktaż stylistki Handsome Men:

Asymetryczne ścięcie + koloryzacja – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jak podoba Wam się taka metamorfoza? Czy widzicie siebie w tym kolorze? Wypowiedzcie się 🙂

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Gołąbki z mięsem – przepis

Gołąbki z mięsem łączą w sobie wszystkie składniki, z jakich składać powinien się pełny obiad – mięso, dodatek do niego w postaci ryżu oraz dodatek warzywny – kapustę. Wszystkie te składniki są jednak nierozerwalną całością, do których możemy dorobić jeszcze sos – najczęściej pomidorowy.

Zośka – zasady gry

Zośka to gra, która polega na odbijaniu woreczka wykonanego z wełny. Woreczek wypełniony jest sypkim makiem. W grze może brać udział kilka osób.

Zobacz też

Przebieg, fazy porodu – ile trwają, opis

Poród w większości przypadków trwa długo. Niekiedy wydaje się, że mijające godziny upływają szybko, innym razem - że nie widać ich końca. Jednak mimo różnego czasu trwania porodu (naturalnego) możemy wyróżnić jego schematyczne kolejne fazy.

Konsultant telefoniczny – łatwa i przyjemna praca?

Znalezienie pracy konsultanta telefonicznego nie jest trudne, nawet jeśli jesteś początkującym i nie masz doświadczenia. Możesz zaoferować elastyczne godziny...

Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

Każdego roku policja w Polsce odnotowuje około 10 000 kradzieży aut. Wraz z rozwojem technologii zabezpieczających takich przestępstw jest...

Może Cię zainteresuje: