Fryzury Metamorfoza - krótka asymetryczna fryzura. Videoporada

Metamorfoza – krótka asymetryczna fryzura. Videoporada

-

Zobacz, czy taka zmiana przypadnie Ci do gustu. Polecamy instruktaż stylistki Handsome Men:

Asymetryczne ścięcie + koloryzacja – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jak podoba Wam się taka metamorfoza? Czy widzicie siebie w tym kolorze? Wypowiedzcie się 🙂

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Rodzaje opcji walutowych

Opcje walutowe to nieodłączny element współczesnego rynku pieniężnego. Zaliczają się one do kategorii derywatów, czyli instrumentów pochodnych. Nabywcami opcji walutowych są przede wszystkim ukierunkowani na spekulacje inwestorzy oraz przedsiębiorstwa, które pragną zabezpieczyć otwarte pozycje kursowe.

Toast na imprezie firmowej – co powiedzieć?

Firmowym imprezom niekiedy towarzyszy wznoszenie toastów. Co prawda, nie ma gotowych tekstów całego toastu, ponieważ słowa zależą od okazji, która jest powodem przyjęcia, do hierarchii w firmie, od relacji pomiędzy pracownikami. Są jednak zasady, według których powinno się wznosić każdy firmowy toast. Istnieją też przyjęte formuły, które mogą pomóc w wyrażeniu myśli.

Zobacz też

Jak ćwiczyć jogę w domu?

W obecnych czasach modnie jest ćwiczyć jogę. Ogromny wzrost popularności tego rodzaju ćwiczeń jaki obserwować możemy w ostatnich latach również w naszym kraju, w żadnym stopniu nie umniejsza jej walorom zdrowotnym i terapeutycznym. Joga bynajmniej nie jest zarezerwowana dla lubiących być na czasie „celebrytów”. Wystarczy tylko trochę chęci, rozsądku i kawałka wygodnego dywanu by zacząć ćwiczyć jogę w domu.

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. Najlepiej zaopatrzyć się w...

Obozy młodzieżowe dla wszystkich fanów piłki nożnej

Bierzesz sobie do serca prośby Twojego syna? A Twoje dziecko od dawna prosi o to, by mogło jechać na...

Może Cię zainteresuje: