Fryzury Jak dobrze wyprostować kręcone włosy prostownicą? Videoporada

Jak dobrze wyprostować kręcone włosy prostownicą? Videoporada

-

Fryzjer stylistka Handsome Men specjalinie dla Was przygotowała instruktaż prostowania włosów. Zapraszamy do obejrzenia videoporady!

Od kręconych i niesfornych do gładkich i prostych – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Często prostujecie włosy prostownicą? Co jest w tym najtrudniejszego? Czekamy na Wasze komentarze.

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak grać w Cymbergaja? Zasady

Cymbergaj to gra zręcznościowa polegająca na przemieszczaniu po płaskiej powierzchni kilku monet (trzech lub więcej). Można grać indywidualnie lub drużynowo. Cymbergaj doczekał się wielu odmian. Gra posiada ponad stuletnią tradycję, a największe triumfy święciła w latach sześćdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Krzyczenie na dziecko – czy działa, skutki

Bardzo często jest tak, że słyszymy wokół siebie np. na podwórku, że rodzice nie mówią do swoich dzieci tylko natychmiast krzyczą. Wydaje się im, dzięki temu dziecko szybciej wykona polecenie. Jednak jest odwrotnie, dzieci słysząc nasz krzyk nie tylko nie słyszą, co im próbujemy przekazać, ale także blokują swoją świadomość. Krzyk działa na nie destrukcyjnie, zwłaszcza kiedy chcemy od nich wyegzekwować jakieś zachowanie. Krzycząc działamy na niekorzyść sytuacji i pogarszamy ją, ponieważ nasze dziecko nie przyjmuje takiej formy przekazu jakichkolwiek treści.

Zobacz też

Umowa spółki cywilnej – wzór

Zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego, art....

Naturalne peruki po chemioterapii – poradnik przed zakupem

Naturalne peruki znajdują zastosowanie przy różnych okazjach. Między innymi – korzystają z nich osoby, które przeszły chemioterapię – formę...

Markowe polskie obuwie i torebki – najwyższa jakość oraz oryginalne wzornictwo

W przypadku obuwia jakość ma ogromne znaczenie. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zakupił niskogatunkowe buty. Trudno w...

Może Cię zainteresuje: