Fryzury Videoporada: Dekoloryzacja włosów z ciemnego brązu

Videoporada: Dekoloryzacja włosów z ciemnego brązu

-

W tym przypadku zmieniono odcień brązu na jaśniejszy i zastosowano lekką korektę długości włosów, by fryzura lepiej się układała. Sprawdź efekty:

Dekoloryzacja i farbowanie na brąz – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Handsome Men:


This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Co sądzicie o takiej zmianie? Czekamy na Wasze opinie!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jakie meble do ogrodu wybrać?

Wśród mebli ogrodowych możemy przebierać. Na rynku jest ich tyle, że nie wiadomo, na jakie się zdecydować. Czym wiec się kierować przy kupnie mebli ogrodowych?

Jak wykończyć balkon?

Mech pojawiający się na balkonach oznacza, że izolacja balkonu została wykonana wadliwie. Izolacja balkonu nie jest rzeczą prostą do zrobienia, ale znając podstawowe zasady prawidłowego izolowania takich powierzchni możemy wykonać ją sami. Poniżej przestawiam zasady izolowania balkonów, oraz wskazówki jak wykonać izolację. Istnieje rzecz jasna wiele systemów wykonania izolacji balkonów i wiele technologii wykańczania jego zewnętrznej warstwy: płytkami grysowymi, kamiennymi, drewnem, żywicami epoksydowymi. W każdym przypadku istotna rolę odgrywa hydroizolacja, która wykonana prawidłowo nie będzie stwarzała problemów w trakcie użytkowania i nie zniszczy pokrycia zewnętrznej warstwy wykończeniowej balkonu.

Zobacz też

Syndrom Zatoki Perskiej – co to jest, na czym polega?

Syndrom Zatoki Perskiej (w USA nosi on nazwę syndromu wojny w Zatoce) nie jest określeniem nowym. Jest on zbiorem dolegliwości, jakich doświadczali weterani wojenni biorący udział w wojnie irackiej w roku 1991. Badaniom poddano tysiące żołnierzy, u których zauważono identyczne objawy chorobowe – posiadał je co czwarty żołnierz. Mimo wszystko władze Wielkiej Brytanii zaprzeczały w oficjalnych wypowiedziach, by syndrom ten faktycznie istniał.

Nauka masażu. Jak wygląda i czemu warto się na nią zdecydować?

Masażysta to coraz bardziej pożądany zawód. Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, pracując przed komputerem lub za kierownicą...

Podniebienie gotyckie – charakterystyka i leczenie

Każda nieprawidłowość w obrębie budowy jamy ustnej może być powodem trudności z mową, jedzeniem i oddychaniem. Do szczególnego rodzaju...

Może Cię zainteresuje: