Gry Tomb Raider Anniversary - kody

Tomb Raider Anniversary – kody

-

Tomb Raider Anniversary nie należy może do najtrudniejszych gier przygodowych, ale początkującym może sprawić problemy w kilku miejscach. Mając to na uwadze prezentujemy najciekawsze kody, dzięki którym rozgrywka nie będzie stanowić już najmniejszego problemu.

 • Krok pierwszy

  Instalujemy grę, a następnie przechodzimy do folderu, w którym gra została zainstalowana.

 • Krok drugi

  Otwieramy przy użyciu Notatnika jeden z wielu plików odpowiedzialnych za poszczególne misje.

 • Krok trzeci

  Teraz należy wyszukać wiersz poleceń o nazwie „gcdebugmdswimactionrepeat No” i zmienić mu nazwę na „gcdebugmdswimactionrepeat Yes”.

 • Krok czwarty

  Zapisujemy zmieniony plik i uruchamiamy grę. Od tej pory wystarczy nacisnąć wybrany przycisk na klawiaturze, aby dokonać określone zmiany.

  Należy przy tym pamiętać, że będą one możliwe wyłącznie w tej misji, której przyporządkowany plik zmieniliśmy przed uruchomieniem gry.

 • B – możliwość latania
  B i G (wcisnąć jednocześnie) – latanie z jednoczesnym przemieszczaniem się przez otoczenie (budynki, przeszkody itp.)
  F1 – wstrzymanie czasu i elementów otoczenia
  F4 – zwolnione reakcje Lary
  F10 – momentalnie otrzymujemy wszystkie bronie, przedmioty, a także stajemy się nieśmiertelni (dotyczy zarówno walki z przeciwnikami, jak i skoku z ogromnych wysokości).

  Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zespół jelita drażliwego – objawy

Zespół jelita drażliwego(IBS) jest to najczęściej występująca choroba czynnościowa przewodu pokarmowego. Zaburzenia czynnościowe występują w obrębie jelit i utrzymują się przez dłuższy czas, minimum przez 3 miesiące. Do głównych objawów tej choroby zalicza się bóle brzucha, biegunka, zaparcia, które moga występować naprzemiennie w przebiegu IBS lub pojedynczo zależnie od tego czy mamy doczynienia z postacią zaparciową czy biegunkową.

Temperatura w miejscu pracy w okresie letnim

W prawie pracy określona została minimalna temperatura, jaka powinna panować w pomieszczeniach pracy. Temperatura maksymalna nie została ustalona, jednak umieszczono pewne zapisy, pozwalające egzekwować dogodne warunki pracy również w obszarze komfortu cieplnego.

Zobacz też

Thunderbird – jak przenieść pocztę na inny komputer?

Program pocztowy Thunderbird umożliwia przeniesienie wiadomości na inny komputer. Jest to możliwe dzięki programowi Thunderbird Portable.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: