Gry Jakie gry co op polecacie?

Jakie gry co op polecacie?

-

Poniżej prezentujemy najlepsze gry tego typu z poszczególnych gatunków:

Tekken Tag Tournament (Playstation 2) – najlepsza bijatyka w trybie kooperacji, pozwalająca dwóm graczom na walkę w jednej drużynie.

Virtua Tennis 2009 (Xbox 360, Playstation 3) – najlepszy tenis pozwalający na rozgrywki deblowe.

LittleBigPlanet (Playstation 3) – platformówka, w którą grać można – zarówno offline, jak i online – w kooperacji aż do 4 graczy jednocześnie.

Dungeon Hunter: Alliance (Playstation 3) – jeden z nielicznych na rynku RPG-ów akcji (hack n’slash).

Baldur’s Gate: Dark Alliance 1 i 2 (Playstation 2, Xbox) – kolejne rewelacyjne gry w trybie kooperacji na dwie osoby przy jednej konsoli.

Pro Evolution Soccer 2011 i Fifa 2011 (Xbox 360, Playstation 3) – oprócz trybu rywalizacji można grać nawet do 4 osób wspólnie – każdy z graczy kieruje określonym piłkarzem w tej samej drużynie, co pozwala na zupełnie nowe doznania w grze sportowej.

Spare Parts (Playstation 3) – jedna z nowszych gier platformowych ukierunkowana zwłaszcza na kooperacyjny tryb rozgrywki.

Uncharted 2: Among Thieves – kilka trybów zabawy online w kooperacji, przechodzenie specjalnych misji do 3 graczy jednocześnie, a także inne tryby, takie jak przechwytywanie skarbów drużyny przeciwnej i przeniesienie ich do określonego miejsca na mapie.

Assassin’s Creed: Brotherhood – kolejna gra przygodowa pozwalająca na wspólne wykonywanie misji w klimacie epoki renesansowego Rzymu.

Call of Duty: Black Ops – najpopularniejsza obecnie gra FPP i jedna z najbardziej obleganych na światowych serwerach. Możliwość łączenia się w kilkuosobowe drużyny ze znajomymi przy jednoczesnej rywalizacji z pozostałymi graczami, zapewniają zabawę na długie godziny.

Czy znacie inne gry tego typu? Podajcie tytuły w komentarzu.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak urządzić mieszkanie w stylu vintage?

Vintage to bogata mieszanka stylów , najprościej rzecz ujmując - łączenie starego z nowym. We wnętrzu vintage znaleźć można meble i dodatki zarówno nowoczesne, jak i te bardziej retro. W tym stylu czuć lekkość, sielskość, starego przytulnego domu, (który przywodzi na myśl dzieciństwo) w połączeniu z nowoczesnymi elementami.

Formalności przy wykupie OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) jest ubezpieczeniem, którego celem jest ochrona osób poszkodowanych przez kierowcę, jeżeli będzie on sprawcą wypadku drogowego. Nie można jeździć samochodem, jeśli nie posiada się aktualnego ubezpieczenia OC. W praktyce oznacza to, że jest ono obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów, które podlegają rejestracji.

Zobacz też

Pomysł na obiad wegetariański

Danie z pewnością zaspokoi nie jednego niejadka. Połączenie śmietany, pora i musztardy daje specyficzny i niezapomniany smak. Danie sprawdzi się przy rodzinnym obiedzie jak i podczas wykwintnego przyjęcia.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: